Sari la conținut

DANA - 0737074579


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat ieri la numarul de mai sus telefonul inchis . Mai tarziu fiind la plecare din bucuresti spre ploiesti am zis sa mai incerc si a raspuns . M-a intrebat daca am mai fost , i-am spus ca da ( ceea ce este adevarat ) si a zis sa revin cu un telefon peste o ora ( cam ala era timpul si ajungeam in ploiesti ) . SUn la vreo 50 minute eram la intrare in ploiesti - telefon inchis si tot asa a fost vreo 10 minute . Consider ca putea za zica de la inceput ca nu se poate si gata . Asa ca am optat pentru o alta fata de pe forum si anume Nicoleta , alegere care a fost una foarte buna . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat ieri la numarul de mai sus telefonul inchis . Mai tarziu fiind la plecare din bucuresti spre ploiesti am zis sa mai incerc si a raspuns . M-a intrebat daca am mai fost , i-am spus ca da ( ceea ce este adevarat ) si a zis sa revin cu un telefon peste o ora ( cam ala era timpul si ajungeam in ploiesti ) . SUn la vreo 50 minute eram la intrare in ploiesti - telefon inchis si tot asa a fost vreo 10 minute . Consider ca putea za zica de la inceput ca nu se poate si gata . Asa ca am optat pentru o alta fata de pe forum si anume Nicoleta , alegere care a fost una foarte buna .

Mi se pare evident ca nu ii mai pasa de clienti si probabil ca mai practica rareori. Si-o fi gasit un sponsor permanent asa ca acum nu mai este nevoie de cascaval. Vom vedea daca revine la seriozitate sau se retrage definitiv...

Link spre comentariu

Buna Dana ma tot chinui sa ajung la tine de ceva timp cand pot si eu te sun ori suna ocupat ori i-mi inchizi dupa ce apeleaza de 2,3 ori nu unteleg ce ai cu mine                                                                                       mentionez ca sunt casatorit timp liber fff putin eu lucrand 8-16.30 de obicei vinerea am putin timp liber dar foarte rar sau seara f tarziu cand majoritatea nu mai licreaza te rog fi draguta si arspunde cand te sun chiar daca o sa ma refuzi nu inteleg nu-ti place nr meu de tel te sun dupa un vodafone cu 456 la sfarsit ms ptr raspuns poate ne vedem pa 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Buna Dana ma tot chinui sa ajung la tine de ceva timp cand pot si eu te sun ori suna ocupat ori i-mi inchizi dupa ce apeleaza de 2,3 ori nu unteleg ce ai cu mine                                                                                       mentionez ca sunt casatorit timp liber fff putin eu lucrand 8-16.30 de obicei vinerea am putin timp liber dar foarte rar sau seara f tarziu cand majoritatea nu mai licreaza te rog fi draguta si arspunde cand te sun chiar daca o sa ma refuzi nu inteleg nu-ti place nr meu de tel te sun dupa un vodafone cu 456 la sfarsit ms ptr raspuns poate ne vedem pa

... cu siguranta nu-i place nr. tau de telefon... :hmmm Schimba-l! :slap2 Sau sun-o dupa al neveste-ti... :laugh2

Ce disperat esti mai nea' istrate dupa pizda asta... :(

Prietene, Dana e ca dragostea - daca fugi dupa ea, fuge de tine iar daca fugi de ea, fuge dupa tine! Pricepi?!? ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

:)))).... :slap2   nea istrate nu esti singurul,si eu o caut de mult timp,dar nu rasunde,suna ocupat ,sau se intrerupe .  sigur nu e de la numarul de telefon, cred ca fata e plecata sau retrasa

Trimitet-i un mesaj in care intrebati-o daca mai are rost sa sunati... Poate primiti un raspuns.. :hmmm

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna Dana mai lucrezi , un nr de tel te rog pe mail-ul [email protected] ms frumos pa

Istrate, fata are nr de telefon trecut in titlul topicului. Il are trecut si in anunturile de pe ploiestiservicii si publi24.

Daca citeai topicul, aflai ca lucreaza doar cand are chef. Dar daca iti este lene, asteapta ca te va contacta ea...

Link spre comentariu

Buna dragii mei. Din pacate, asa cum ati observat si voi, mi-am schimbat vechiul nr. de tel..dar nu este aceasta o problema. Acum ma puteti gasii la 0737.653.869 de luni pana vineri dupa 11:30 h. pana la 16:30 h ( ultima programare ).

Multumesc celor ce au impartit opiniile si cu alti "colegi" !

Va pwp si va astept sa ne cunoastem mai bine !

Dana .

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Dana ma tot chinui sa ajung la tine de ceva timp cand pot si eu te sun ori suna ocupat ori i-mi inchizi dupa ce apeleaza de 2,3 ori nu unteleg ce ai cu mine                                                                                       mentionez ca sunt casatorit timp liber fff putin eu lucrand 8-16.30 de obicei vinerea am putin timp liber dar foarte rar sau seara f tarziu cand majoritatea nu mai licreaza te rog fi draguta si arspunde cand te sun chiar daca o sa ma refuzi nu inteleg nu-ti place nr meu de tel te sun dupa un vodafone cu 456 la sfarsit ms ptr raspuns poate ne vedem pa 

0737.653.869

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...