Sari la conținut

valentina 42 ani bucur obor 0742420971


Postări Recomandate

VALENTINA, 42 ani, doamna matura, cu forme apetisante si sanii mari, iti ofer sex total, te astept la mine, poze reale, 0742.420.971 0742420971 

Azi in jurul orelor 16.00 am sunat am cerut detali ,sex total 50 ron locatia se afla la bucur obor cuib spectrum am facut programare fiind un mare amator de doamne mature....am  ajuns doamna nu este nicidecum ce a din poze este o fata de la tara rosie in obraji cam 85 90 de kg par lung si ten alb ....mi am dorit sex total ....extra nu neaparat la  50ron ....doamna foarte suparata mi a comunicat ca e o greseala de la ziar si ia face doar oral si normal in fine si la telefon tot asa mi a comunicat sex total probabil sa ma atraga am ramas am platit 100 ron o ora  sex oral si normal m au atras sani mari probabil marimea 5, am facut dus ne am apucat de treaba sex intre sani  sa pus cu sani si cu tota greutatea pe mine in fine urmat de un oral protejat slabut si am finalizat pe la spate mai mult mi am impus sa finalizez doamna fiind foarte larguta m am dus la dus doamna nu a servit dus ,a incercat imediat sa mi faca un oral protejat mai mult cu mana dupa 2 minute sa uitat la mine ma intrebat nu ti place ?nu mai poti? ,i am comunicat din bun simt ca sunt obosit si ca ajunge ....m am imbracat si am plecat....parerea mea daca va doriti o experienta ca la tara puteti merge sa incercati eu unu nu mai revin.

locatie 8

fizic 6

oral 6

igiena 7

atitudine 6

am platit 100 ron ora

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

VALENTINA, 42 ani, doamna matura, cu forme apetisante si sanii mari, iti ofer sex total, te astept la mine, poze reale, 0742.420.971 0742420971 

Azi in jurul orelor 16.00 am sunat am cerut detali ,sex total 50 ron locatia se afla la bucur obor cuib spectrum am facut programare fiind un mare amator de doamne mature....am  ajuns doamna nu este nicidecum ce a din poze pozele sunt false..... este o fata de la tara rosie in obraji cam 85 90 de kg par lung si ten alb ....mi am dorit sex total ....extra nu neaparat la  50ron ....doamna foarte suparata mi a comunicat ca e o greseala de la ziar si ia face doar oral si normal in fine si la telefon tot asa mi a comunicat sex total probabil sa ma atraga am ramas am platit 100 ron o ora  sex oral si normal m au atras sani mari probabil marimea 5, am facut dus ne am apucat de treaba sex intre sani  sa pus cu sani si cu tota greutatea pe mine in fine urmat de un oral protejat slabut si am finalizat pe la spate mai mult mi am impus sa finalizez doamna fiind foarte larguta m am dus la dus doamna nu a servit dus ,a incercat imediat sa mi faca un oral protejat mai mult cu mana dupa 2 minute sa uitat la mine ma intrebat nu ti place ?nu mai poti? ,i am comunicat din bun simt ca sunt obosit si ca ajunge ....m am imbracat si am plecat....parerea mea daca va doriti o experienta ca la tara puteti merge sa incercati eu unu nu mai revin.

locatie 8

fizic 6

oral 6

igiena 7

atitudine 6

am platit 100 ron ora

post-32969-0-71423900-1386195036_thumb.jpg

post-32969-0-86205100-1386195047_thumb.jpg

post-32969-0-26265800-1386195054_thumb.jpg

post-32969-0-77433600-1386195058_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Si pana la urma cum ramane, DE EVITAT, sau TESTATA?

http://nimfomane.com/forum/topic/17473-valentina-42-ani-bucur-obor-0742420971/

Ori e alba, ori e neagra?!

Cine dracu a mai vazut doua topicuri care se bat cap in cap?!

Sau ramane ca in gara, in coada de :fish12?

De ce ai de gand s-o vizitezi sau doar simti nevoia sa te bagi in seama? Vezi va trebuie sa iei sapun Lux, batistute si ciorapi la nepoti. N-o mai arde online ca vine factura la curent mare...

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Cum trag si eu cate o basina, hopa ca ai si prins-o, se vede ca esti inamorat pana peste poate de basinile mele.

 

Cat despre factura la curent, nu iti face tu griji ca nu imi dai tu bani sa o platesc, asa ca, sa nu te mai futa grija de factura mea la curent, mai bine ai grija sa nu iti scape urmatoarea mea basina, adulmecare placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Am inteles ca varsta inaintata vine cu flatulenta excesiva si necontrolata. Mi-e mila de fetele care te mai primesc la o ciorba ca trebuie sa aeriseasca dupa tine :)

 

ps: cum te imparti pe atatea forumuri + AT? Pe unul esti si mini-patron...asta explica multe...

 

Vezi ca s-au mai inregistrat vreo doi. Marsh, pardon, Sho pe ei si-arate-le cine-i sefu' ;)

 

Tu esti mana dreapta a lui pisicuts...aia cu care se sterge...

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Si te oftici?

ps: cum te imparti pe atatea forumuri + AT? Pe unul esti si mini-patron...asta explica multe...

 

Asta e semn de prostie, nu de inteligenta de care te straduiesti atat de mult sa dai dovada!

 

P.S. Si apropo de acel MARSH, asa sa ii zici lui MA-TA (cu cratima) caci pe intelesul tau ar fi trebuit sa scriu MATA!

 

Cred ca daca mama ta ar fi stiut la ce da nastere ar fi folosit prezervative sau anticonceptionale.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Si te oftici?

ps: cum te imparti pe atatea forumuri + AT? Pe unul esti si mini-patron...asta explica multe...

 

Asta e semn de prostie, nu de inteligenta de care te straduiesti atat de mult sa dai dovada!

 

P.S. Si apropo de acel MARSH, asa sa ii zici lui MA-TA (cu cratima) caci pe intelesul tau ar fi trebuit sa scriu MATA!

 

Cred ca daca mama ta ar fi stiut la ce da nastere ar fi folosit prezervative sau anticonceptionale.

...hai ca iti las locul in autobuz...ai trait degeaba "tinere". Poate se sesizeaza vreun mod sa-ti rupa nitel fashu, din cat tin eu minte mamele noastre nu prea au ce cauta pe aici. Ma rog, nush de a ta poate ca da, dar a mea e bine mersi si nu are ce cauta pe nimfo.

 

Invata sa insulti cum trebuie tataee...

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

...hai ca iti las locul in autobuz...ai trait degeaba "tinere". Poate se sesizeaza vreun mod sa-ti rupa nitel fashu, din cat tin eu minte mamele noastre nu prea au ce cauta pe aici. Ma rog, nush de a ta poate ca da, dar a mea e bine mersi si nu are ce cauta pe nimfo.

 

Invata sa insulti cum trebuie tataee...

Daca tu atat ai inteles si te-ai si oparit, este din cauza gradului tau de inteligenta baietele.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Daca tu atat ai inteles si te-ai si oparit, este din cauza gradului tau de inteligenta baietele.

S...i p...a tu si ma-ta...tu te-ai oparit? Invata-ti mosule limitele si nu mai arunca cuvinte aiurea...vezi-ti de AT-ul tau si freaca in continuare funia aia flasca care o numesti pwla...

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Diferenta dintre noi este de educatie, eu nu ti-am adresat asemenea injurii nici tie nici mamei tale.

 

Nu stiu care dintre noi doi ar trebui sanctionat, pentru injurii.

 

Sa lasam sa decida adminii.

 

Si cumva ai stat la pula mea sa te fut si nu am putut?

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Basinosule,parca nu de mult te vroiai a fi un exemplu demn de urmat pt noii veniti pe forum,cei carora le rupeai muia cu aberatiile tale invechite si basite(ca si tine de altfel)...acum ce-ai patit,ai scapat din lesa in spatele blocului si te-ai intoxicat cu baietisme de cartier?

Basinica ,trece timpul peste tine si tu nu iti dai seama cat de penibil incepi sa fii? Am inteles,ti s-a ramolit cucul,e ceva normal,dar bag de seama ca ti-e afectata si gandirea....de ce nu te ceri basinosule la pensie de pe toate forumurile?sau ai inceput sa te obisnuiesti cu propriile-ti basini cu stropi si a inceput sa-ti placa sa fii de caca?

 

Lasa-ne basinosule mamele in pace,ai ceva cu noi,fute-ne pe noi,injura-ne pe noi daca te simti capabil,daca nu,i-ati AT-ul la rasfoit,fa-ti o laba in gand ,mai trage o basinica si ..noapte buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Se pare ca lipsa de creier defineste majoritatea tinerilor din ziua de azi, dar la tine aveam ceva pretentii, la varsta pe care o ai, dar din pacate tot infantil ai ramas in gandire si perceptie.

 

De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.

 

Unde si pe cine am injurat eu de mama?

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

"Si apropo de acel MARSH,asa sa ii zici lui MA-TA"...esti amnezic basinica?E trimitere spre mama?

Hai ca te las in propria-ti aroma de cacao...si vorba lui Shaworma,vezi ca sunt cativa noi inscrisi,du-te repede si fa-le si lor cate-o trimitere la mame,aia cu siguranta iti vor lua spusele de bune si te vor face sa te simti ca un fel de tatal lor :)

 

Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Vad ca pe topicul Biancai de la top ai luat foc ca un user s-a adresat cu ' sunteti vai mama voastra' si ai facut apel ca sa va fie mamele lasate in pace.Deci tie in senilitatea din creierii tai,aia ti s-a parut o trimitere la mame,dar tu ca i-ai spus lui shaworma ' marsh sa-i spuna lui ma-sa'nu?!?

 

Esti penibil bre,nu mai ai notiunea cuvintelor si te contrazici de la topic la topic.Fa-ti bre un pustiu de bine si cerete afara...asta,bineinteles,daca mai ai o farama de luciditate :(

Link spre comentariu

@ shaworma, bombonelu' si dinozauru,

 

dragii mei colegi,

 

respectuos vin si va prezint, din trecutul nu foarte indepartat, acelasi gen de conversatii antagonistice purtate intre mine si multe alte personaje de aici, de pe acest forum. daca initial am crezut ca poate fi amuzant si pentru ceilalti "spectatori" inteleg acum ca nu urmeaza nici cea mai mica logica acest gen de actiuni. nu vin sa definim acum nici scopul, nici intentia, nici planul sau proiectul acestui forum. nu fac asta ptr ca am convingerea ca nu tine de mine, cum de altfel nu tine nici de voi. ce se intampla pe acest forum se decide in alta parte iar noi toti suntem doar instiintati despre aceste hotarari. astfel, noua ne ramane doar modul in care comunicam intre noi!!!

 

ca atare, doresc sa va adresez cateva umile intrebari: serveste unuia dintre voi realmente acest mod si stil de abordare? deserveste unui scop, unui tel? este oare doar umplere de timp disponibil si excedentar ptr ca nu am gasit o alta intrebuintare? este musai si obligatoriu ca intre noi sa dezbatem in aceasta maniera???

 

va rog eu mult ca macar in acesta luna a bunatatii, a crestinismului, a inceputului de an nou cu noi sperante, sa renuntam la aceasta modalitate de a ne adresa unul altuia. nu ca as fi eu cine stie ce usa de biserica, sau simbol al tot ce este bun intr-o persoana, dar chiar nu mai vad motivele pentru care ne tot certam aici!!! nu vad ce avem de castigat si chiar cred ca trebuie sa existe un minim de castig pentru a motiva acest mod de a ne strofoca permanent. 

 

un sfarsit de an placut, relaxant si minunat va urez. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

ALEXANDRA, Obor colt cu Mosilor, 30 de ani, senzuala si pasionala, ofer servicii de calitate, sex oral, cu finalizare normal, masaj de relaxare si alte fantezii. Ofer si cer discretie si igiena maxima

60 L fin

 

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/11/21/80282121.jpghttp://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/11/19/79725961.jpghttp://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/11/19/79725931.jpghttp://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/11/21/80282151.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...