Sari la conținut

BRUNETA,0721696024-50 fin


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

BRUNETA dulce, pasionala, sani nr. 4, forme apetisante. Scapa de stresul cotidian, te invit in locatia mea pentru a petrece clipe frumoase, discretia si igiena garantate, detalii la telefon, loc centrala, pup

Ceva informatii?????

 

post-23590-0-85302700-1386610576_thumb.jpg

post-23590-0-44297800-1386610584_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Da as putea sa iti dau eu cateva detalii,chiar am fost de 2 ori la domnisoara in noiembrie si decembrie,momentan sunt inzapezit,ce pot sa spun ca si fata este super ok si este cea din poze intradevar putin mai plinuta,nu este din bucuresti din cate am inteles,foarte curata ca si apartamentul in sine,nu sunt mirosuri,este ingrijita,se vede ca este fata amarata si nu face asta de dragul de a o face,dar sa lasam asta nu am intrat sa ii fac reclama.

Curata,ok,primitoare,a fost la scoala nu este analfabeta :),la banii astia primesti servicii de 100 de lei nu de 50,

Sper ca te-am lamurit,Succes.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

Da as putea sa iti dau eu cateva detalii,chiar am fost de 2 ori la domnisoara in noiembrie si decembrie,momentan sunt inzapezit,ce pot sa spun ca si fata este super ok si este cea din poze intradevar putin mai plinuta,nu este din bucuresti din cate am inteles,foarte curata ca si apartamentul in sine,nu sunt mirosuri,este ingrijita,se vede ca este fata amarata si nu face asta de dragul de a o face,dar sa lasam asta nu am intrat sa ii fac reclama.

Curata,ok,primitoare,a fost la scoala nu este analfabeta :),la banii astia primesti servicii de 100 de lei nu de 50,

Sper ca te-am lamurit,Succes.

Da ... Mirosul vine doar din partea ta , adica a pestisor....

 

Grup: Curvar Ucenic

Postari: 1

Inregistrat la: Astazi, 16:39

Ultimul click: Astazi, 16:51

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vancouver
  • Oras:Vancouver

Am fost si eu la aceasta fata,e adevarat acum 1 an juma....atunci presta pe Stefan al Mare,aproape de metrou

acum am inteles de la ea ca presteaza pe la Victoriei ,tot aproape de metrou

pozele sunt ale ei,o mai gasiti si la nr 0767286228 si o sa vedeti si pozele

ca si fata e de nota 10,are super bun simt,nu te grabeste,e bruneta apetisanta ,are parul lung ingrijit,ten curat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da ... Mirosul vine doar din partea ta , adica a pestisor....

 

Grup: Curvar Ucenic

Postari: 1

Inregistrat la: Astazi, 16:39

Ultimul click: Astazi, 16:51

am dat search la nr pe google si am pus review,imi cer scuze daca forumul asta nu este pentru asa ceva..

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la fata cam acum 3 saptamani, Andrea s-a recomandat, in cuib cu Corina Titulescu. Era blondina, intradevar plinuta dar carnea tare, estimez 160 si 65-70 kg, tinerica parca 24-25 ani, sani marisori si lasati. Am fost la o finalizare dorind ceva tanar si rubensian. Mi-a facut oral neprotejat dupa controlul de rigoare, face un oral bun, apoi pus balonul si luat pe la spate capritza. Are un fund belea si geme rau cand dai in ea pe la spate. Mie mi-a placut si a fost o experienta interesanta, fara vorbeste frumos si are mult bun simt. Cred ca este de undeva din provincie si incearca si ea sa faca un ban cinstit. Pentru cei carora le plac rubensienele tinere este foarte ok. Notele: locatie - 7, igiena - 9, aspect - 8, oral - 8, normal - 8, gfe - 8, cadou - 50 lei finalizarea

Eu as reveni cand altele nu raspund la telefon, este o varianta de luat in calcul.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...