Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari domnilor! Pe principul nu plecam acasa pana nu futem ceva, ieri noapte, impreuna cu un prieten am hotarat sa cautam ceva carnitza. Si pentru ca asta a fost nr pe care il aveam prin agenda am sunat sa vedem ce zic fetele. Dupa ce am stabilit locul de intalnire, hop in taxi si am ajuns pe mircea voda pe langa camera de comert. Sunt 2 gagici in locatie, Lorena si Adela ambele futabile. Pe Lorena a ales-o amicul meu si s-au retras la dormitor. Eu am mers cu Adela in alta camera. Locatia e buna, spatioasa, baie curata, papuci, pat mare, atmosfera placuta. Dupa un dus de "revergorare", am trecut in camera la actiune. Adela a inceput cu un oral protejat(la alegerea mea), destul de bun chiar, cu atentie la oo, limbi intense, ii ziceam sa imi ia coaele in gura si se conforma fara probleme. Si a supt fata ceva vreme, apoi am invitat-o peste mine, a sarit in maciuca si am rezolvat problema ptr care venisem acolo. A scos frumos prezervativul, mi-a facut o igiena cu servetele umede si am fost fericit. Am optat ptr un singur numar. Si acum notele:

 

Locatie: 10 usor de ajuns, spatioasa, baie curata cu gel de dus, papuci, prosop curat

Fetele: cam de 7-8 fuabile oricum, se fac placute, si chiar as vrea sa revin si la Lorena ca mi-a placut cum arata intr-un costumas rosu

Oral: 9, cu atentie le zonele adiacente, face ce ii spui

Normal: 8 nu s-a umezit natural, a folosit lubrifiant durex

Anal: nu stiu, nu am intrebat

Halat: 100 de lei finalizarea

De imbunatatit: sa schimbe prezervativele alea no name cu ceva gen durex eventual o marime mai mare ca erau cam mici.

De revenit: posibil si ptr Lorena

Sper ca am fost de folos. Stima!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...