Sari la conținut

Luna Massage- 0722877223, Intercontinental


george333

Postări Recomandate

  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

e vis-a vis de Intercontinental, pe Bd. Nicolae Balcescu nr. 7, langa restaurantul Pescarul si pe aceeasi scara cu Jasmine.

 

am mers la plezneala, fiindca are o plancarta in fata usii de la bloc, cu un numar de telefon desfiintat (!)- 0788804338.

asa ca am sunat direct la interfon.

 

mai sunt si alte numere pe net- 0318059679 si 0318059680, care nu stiu daca functioneaza.

 

mi-a deschis o blonda mignona si zambareata- Ana, care mi-a recitat constiincioasa oferta, de parca facea exercitii de dictie:

masaj de relaxare si erotic nud, in camera cu baie comuna pentru cu o alta camera- 150 de lei, in camera cu baie separata-250 lei si 400 pentru jacuzzi si sampanie.

nu dau 2 bani pe diferentele dintre camere , asa ca am ales prima varianta.

 

mai era o pustoaica bruneta, pe la 1,70m, 18 anisori, cu ten foarte alb, si frumusica foc, dar care parea incepatoare si timida (Magdalena!).

 

asa ca am ales-o pe Ana, care are cam 1,60m, 47 de kg, sani nr.2,  vreo 25 de ani si e  volubila.

 

camera era mare, cu iepurasi negri Playboy si oglinzi peste tot.

baia corect echipata cu de toate, mai putin cu apa calda, care a venit dupa vreo 10 minute.

 

se pare ca a avut vremuri glorioase salonul, fiindca are consumabile branduite cu numele lui peste tot- prosoape, sapun etc, totul in italieneste.

 

Ana sporovaieste intruna, face un masaj de relaxare bunicel, timp in care isi tine chilotii pe ea, sa n-o traga curentul (!).

Zambeste tot timpul, pana la urechi.

 

La erotic se plimba cu sanii peste tot, mai glumeste cu tine, dar nimic special, nu coapse, nu gat, nu se intoarce in 69 samd.

nimic foarte erotic, cu adevarat, e placuta, dar doar atat.

 

Nici macar nu m-a tentat sa -mi folosesc mainile, sau gura sau s-o intreb de alte servicii (care nu pareau a fi in oferta)

departe de saloanele Amazonia si Noblesse, care raman Top.

 

altel, o seara posibil ratata s-a transformat in ceva de povestit...

 

locatie - 8 (ar fi de 9 daca n-ar fi chestia cu apa calda care nu mai vine)

fata- aspect 8,5

masaj relaxare-9

masaj erotic- 7

GFE-8

 

merita incercat cand n-ai ceva mai bun, atmosfera e cu mult peste cea din saloanele de 70-80 de lei...

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...