Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Cuplu 0741380707

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
222 raspunsuri in acest thread

#201 sixad18

sixad18

Curvar Ucenic

• Membru Banat
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    04 February 2018

Postat 06 February 2018 - 05:49 PM

Sa nu il bagam prea mult in seama pe acest daxis. A scapat de la puscarie, datorita legilor gratierii. A uitat cum eram futut in cur de catre colegii de celula, iar acum este zmeu pe nimfomane.

Singura femeie goala, pe care a vazut-o, a fost ma-sa. El statea de paza cand era fututa de vagabonzii din cartier.

mai baiete..ia spune cinstit..tie iti este ciuda pe mine ca am decalibrat-o pe ma-ta la anus..asa e baiete ?....pai lasa nu fi suparat tataie...ca oricum pe tine te-a fatat pe anus...asa ca...poate avea si alti copii..poate inteligenti de data asta...mai proxenet micutz si rapanos..nu mai fa vant pe aici...de-te la facut laba ca esti nervos.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#202 sixad18

sixad18

Curvar Ucenic

• Membru Banat
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    04 February 2018

Postat 06 February 2018 - 05:52 PM

Pe cuvantul tau ? Stai cuminte acolo....

iar ai venit la supt pula la baieti pe forum?---mai dar ce specimen de copil prost..te fut toti in muie..dar tu insisti si iar insisti..am impresia ca-ti place...asa e baiete..ia spune tu lui nenea...?

#203 sixad18

sixad18

Curvar Ucenic

• Membru Banat
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    04 February 2018

Postat 06 February 2018 - 05:55 PM

valeu pictore.te au futut in cur colegii de celula ? sper ca e o greseala altfel e trist rau.ai dezvaluit ceva din pacate.n are nimic.o sa fie bine.

ps: vorbesc foarte serios acum.. te ai gandit sa iti faci un control psihiatric ? vad ca lasi mesaje cu injuraturi la toate topicurile ..simti ca te deranjeaza toata lumea ? te simti persecutat cumva si simti nevoia de a te apara ? ai probleme foarte grave de comportament!

hai ma bogdanele..vad ca nu intelegi de vorba buna...du-te la film odata si nu mai vorbi cu oamenii mari...nu e frumos sa te bagi cand discuta adultii...nu stiai asta bogdaniciule ?

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#204 baron58

baron58

Baron58

• Platinum Member
  • 5192 Postari:
  • Inscris la:
    27 December 2017
  • Reputatie: 1628

Postat 06 February 2018 - 08:12 PM

Unde vreți să ajungeți?Nu doresc să intru în polemică cu nici un dintre voi,dar am o rugăminte (un sfat sau luati-o cum vreți),scoateți din "poveste" cuvântul "mamă"din respect pentru mama ta,nu pentru mama lui. Spurcați-vă între voi cât doriți, dacă credeți că acest lucru vă face mai bărbați.Vă rog acest lucru la o lună distanță de 8 MARTIE,zi în care noi toți (sau aproape toți) oferim,măcar o floare unei femei.Nu doresc să dau dreptate la nici unul dintre voi.Singurul căruia îi dau dreptate este "BUNUL SIMȚ".
    Să aveți spor în toate!
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#205 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1259 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011
  • Reputatie: 594

Postat 06 February 2018 - 09:27 PM

Hopa....a inviat prostul.

E mai prost ca inainte dar apreciez ambitia lui.

• 3

#206 sixad18

sixad18

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      04 February 2018

Postat 07 February 2018 - 12:36 PM

Hopa....a inviat prostul.

E mai prost ca inainte dar apreciez ambitia lui.

BA..TU N-AI SERVICI?...NU ESTI SCLAV CA CEILALTI?...DU-TE MA LA MUNCA SA AI BANI DE TIGARI..LASA OPINIILE TALE CA NU INTERESEAZA PE NIMENI..DU-TE MAI BAIETE SI FA BANI DE MANCARE..LASA AIURELILE ASTEA...TE ASTEAPTA SACII IN CAMION SA FIE DESCARCATI.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#207 bogdan1988

bogdan1988

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 38 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016
  • Reputatie: 18

Postat 08 February 2018 - 11:59 AM

BA..TU N-AI SERVICI?...NU ESTI SCLAV CA CEILALTI?...DU-TE MA LA MUNCA SA AI BANI DE TIGARI..LASA OPINIILE TALE CA NU INTERESEAZA PE NIMENI..DU-TE MAI BAIETE SI FA BANI DE MANCARE..LASA AIURELILE ASTEA...TE ASTEAPTA SACII IN CAMION SA FIE DESCARCATI.

mai baietas, eu vad ca nu doar ca esti prost, dar mai esti si unul hotarat maxim sa dovedeasca si altora cat e de prost...vii si te bagi in seama la toate posturile si incepi sa faci scandal...ce vrei sa arati ? ca esti prost ? asta o stim deja..ai altceva nou de aratat ? Chiar si Einstein a zis ca sunt doua lucruri infinite: Universul si prostia umana, dar se cam indoieste in privinta Universului...atat am avut de zis, bagami-as pula in sufletul tau pana iti ies ochii din cap

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#208 aurelius

aurelius

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 75 Postari:
    • Inscris la:
      19 January 2013
  • Reputatie: 7

Postat 08 February 2018 - 01:32 PM

Discutiile au deviat de la ce trebuie discutat aici, nu va mai faceti prosti unul pe altul ca nici nu va cunoasteti, cine mai poate da relatii despre cuplu? am sunat dar nu a raspuns, daca a mai fost cineva -poate face o recenzie, cred ca este mai interesant

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#209 sixad18

sixad18

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      04 February 2018

Postat 11 February 2018 - 02:24 PM

mai baietas, eu vad ca nu doar ca esti prost, dar mai esti si unul hotarat maxim sa dovedeasca si altora cat e de prost...vii si te bagi in seama la toate posturile si incepi sa faci scandal...ce vrei sa arati ? ca esti prost ? asta o stim deja..ai altceva nou de aratat ? Chiar si Einstein a zis ca sunt doua lucruri infinite: Universul si prostia umana, dar se cam indoieste in privinta Universului...atat am avut de zis, bagami-as pula in sufletul tau pana iti ies ochii din cap

FENOMENAL PICIULE...AI REUSIT TU SINGUR SA RETII CELE DOUA LUCRURI SPUSE DE EINSTEIN?..AI TOATA ADMIRATIA MEA PICIULE !!!

CAT DESPRE PENISUL TAU ...HMMM...NU IL POTI BAGA NICAIERI PT CA IL FOLOSESTI DOAR SA URINEZI..LA FACUT SEX ESTI NUL..ASA AM AUZIT..CA AI PENIS DOAR PT FACUT PIPI SI ATAT...CAM NASOL..ESTE PICIULE ?

#210 aurelius

aurelius

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 75 Postari:
    • Inscris la:
      19 January 2013
  • Reputatie: 7

Postat 12 February 2018 - 02:07 PM

FENOMENAL PICIULE...AI REUSIT TU SINGUR SA RETII CELE DOUA LUCRURI SPUSE DE EINSTEIN?..AI TOATA ADMIRATIA MEA PICIULE !!!

CAT DESPRE PENISUL TAU ...HMMM...NU IL POTI BAGA NICAIERI PT CA IL FOLOSESTI DOAR SA URINEZI..LA FACUT SEX ESTI NUL..ASA AM AUZIT..CA AI PENIS DOAR PT FACUT PIPI SI ATAT...CAM NASOL..ESTE PICIULE ?

Voi nu a-ti inteles ca deviati de la subiect, deveniti ridicoli

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#211 bogdan1988

bogdan1988

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 38 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 12 February 2018 - 02:55 PM

: daca esti asa de tupeist si eu sunt doar un pici, hai sa ne intalnim sapt viitoare fata in fata..daca nu, o sa consider ca esti doar o tarfa cu gura mare...asa, ca mata

• 0

#212 mandokar

mandokar

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 111 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2018

Postat 15 February 2018 - 04:31 PM

: daca esti asa de tupeist si eu sunt doar un pici, hai sa ne intalnim sapt viitoare fata in fata..daca nu, o sa consider ca esti doar o tarfa cu gura mare...asa, ca mata

mai bogdaniciule..pana saptamana viitoare vrei sa mergi la sala sa te faci mare ?

de ce nu te duci sa ii arati tu lui acum?

esti cam tare in gura si cam prostut..nu te supara ca iti spun asta.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#213 bogdan1988

bogdan1988

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 38 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 15 February 2018 - 04:57 PM

mai bogdaniciule..pana saptamana viitoare vrei sa mergi la sala sa te faci mare ?

de ce nu te duci sa ii arati tu lui acum?

esti cam tare in gura si cam prostut..nu te supara ca iti spun asta.

in primul rand, vad ca esti inscris azi la 15:56, deci presupun ca esti acelasi labagiu trist, plin de cosuri si frustrari, care are tupeu sa comenteze pe internet, dar nu are curaj sa zica in fata..esti ceea ce mie imi place sa numesc "luptator de tastatura"....in al doilea rand, eu am zis saptamana viitoare pt ca nu sunt in iasi zilele astea, nu pentru ca sa ma fac mare ...ps: barbatia nu se masoara in muschi, ci in curaju de a spune in fata ceea ce ai de zi ( printre altele)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#214 bogdan1988

bogdan1988

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 38 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2016

Postat 15 February 2018 - 05:00 PM

pps: am deviat total de la ceea ce ar trebui sa discutam si prefer sa nu mai continui discutiile cu prosti ca tine...ori iti asumi responsabilitatea de a spune in fata si prin urmare vb fata in fata ca doi oameni maturi, ori taci naibii....eu prefer sa te ignor de acum, pt ca asta merita un rahat ca tine

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#215 mandokar

mandokar

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 111 Postari:
    • Inscris la:
      15 February 2018

Postat 18 February 2018 - 08:01 PM

pps: am deviat total de la ceea ce ar trebui sa discutam si prefer sa nu mai continui discutiile cu prosti ca tine...ori iti asumi responsabilitatea de a spune in fata si prin urmare vb fata in fata ca doi oameni maturi, ori taci naibii....eu prefer sa te ignor de acum, pt ca asta merita un rahat ca tine

Observ ca nu esti in stare sa fii original..ma copii...ma faci prost..eu cu tine am fost mai bland..te-am facut prostut..deh..te consider evident un mamaligar cu mucii in nas...si vad ca ai un curaj nebun sau mai bine zis prostesc..tu vrei sa te intalnesti fata in fata cu mine..am vazut ca acelasi lucru il spuneai si altuia mai sus..ca vrei sa te vezi cu el...ia spune tu drept..nu cumva esti tu POPONAR ?

vREI NEAPARAT SA TE INTALNESTI CU BARBATI?....

ai grija ca s-ar putea sa ti-o iei peste muie de nu te vezi..evident in cazul in care ai avea curaj sa te prezinti ..dar esti ceea ce tu numesti pe buna dreptate un luptator de tastatura..in cazul tau mai bine zis te lupti cu tastatura.

Stai la locul tau si nu te mai baga si jigni pe altii..altul este scopul acestui forum.

NOTA 4...STAI JOS !!

#216 poolosu

poolosu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 25 Postari:
    • Inscris la:
      22 December 2013
  • Reputatie: 0

Postat 28 February 2018 - 01:55 PM

cuplu sot sotie dar si separat cu doamna oferind clipe de relaxare partide de sex si alte fantezii celor discreti si generosi avem loc in iasi tel 0741380707

• 0

#217 boghimanus

boghimanus

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 51 Postari:
    • Inscris la:
      17 August 2011
  • Reputatie: 1

Postat 01 March 2018 - 11:17 PM

In sfarsit o replica la subiect. Bine ati revenit
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#218 poolosu

poolosu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 25 Postari:
    • Inscris la:
      22 December 2013

Postat 01 April 2018 - 06:34 AM

0741380707 sex fantezii clipe de relaxare 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#219 >arminius07<

arminius07

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 215 Postari:
    • Inscris la:
      13 August 2015
  • Reputatie: 38

Postat 05 April 2018 - 12:10 PM

Preturi,servicii.......
    • 0

#220 poolosu

poolosu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 25 Postari:
    • Inscris la:
      22 December 2013

Postat 31 May 2018 - 05:38 PM

cuplu dar si separat cu doamna oferind clipe de relaxare partide fierbinti de sex si alte fantezii celor discreti si generosi avem loc in iasi tel 0741380707

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi