Sari la conținut

Cuplu 0741380707


stick

Postări Recomandate

valeu pictore.te au futut in cur colegii de celula ? sper ca e o greseala altfel e trist rau.ai dezvaluit ceva din pacate.n are nimic.o sa fie bine.

 

 

ps: vorbesc foarte serios acum.. te ai gandit sa iti faci un control psihiatric ? vad ca lasi mesaje cu injuraturi la toate topicurile ..simti ca te deranjeaza toata lumea ? te simti persecutat cumva si simti nevoia de a te apara ? ai probleme foarte grave de comportament!

 

hai ma bogdanele..vad ca nu intelegi de vorba buna...du-te la film odata si nu mai vorbi cu oamenii mari...nu e frumos sa te bagi cand discuta adultii...nu stiai asta bogdaniciule ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Unde vreți să ajungeți?Nu doresc să intru în polemică cu nici un dintre voi,dar am o rugăminte (un sfat sau luati-o cum vreți),scoateți din "poveste" cuvântul "mamă"din respect pentru mama ta,nu pentru mama lui. Spurcați-vă între voi cât doriți, dacă credeți că acest lucru vă face mai bărbați.Vă rog acest lucru la o lună distanță de 8 MARTIE,zi în care noi toți (sau aproape toți) oferim,măcar o floare unei femei.Nu doresc să dau dreptate la nici unul dintre voi.Singurul căruia îi dau dreptate este "BUNUL SIMȚ".

Să aveți spor în toate!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Hopa....a inviat prostul.

 

E mai prost ca inainte dar apreciez ambitia lui.

 

BA..TU N-AI SERVICI?...NU ESTI SCLAV CA CEILALTI?...DU-TE MA LA MUNCA SA AI BANI DE TIGARI..LASA OPINIILE TALE CA NU INTERESEAZA PE NIMENI..DU-TE MAI BAIETE SI FA BANI DE MANCARE..LASA AIURELILE ASTEA...TE ASTEAPTA SACII IN CAMION SA FIE DESCARCATI.

  • Minus 1
Link spre comentariu

BA..TU N-AI SERVICI?...NU ESTI SCLAV CA CEILALTI?...DU-TE MA LA MUNCA SA AI BANI DE TIGARI..LASA OPINIILE TALE CA NU INTERESEAZA PE NIMENI..DU-TE MAI BAIETE SI FA BANI DE MANCARE..LASA AIURELILE ASTEA...TE ASTEAPTA SACII IN CAMION SA FIE DESCARCATI.

mai baietas, eu vad ca nu doar ca esti prost, dar mai esti si unul hotarat maxim sa dovedeasca si altora cat e de prost...vii si te bagi in seama la toate posturile si incepi sa faci scandal...ce vrei sa arati ? ca esti prost ? asta o stim deja..ai altceva nou de aratat ? Chiar si Einstein a zis ca sunt doua lucruri infinite: Universul si prostia umana, dar se cam indoieste in privinta Universului...atat am avut de zis, bagami-as pula in sufletul tau pana iti ies ochii din cap

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Discutiile au deviat de la ce trebuie discutat aici, nu va mai faceti prosti unul pe altul ca nici nu va cunoasteti, cine mai poate da relatii despre cuplu? am sunat dar nu a raspuns, daca a mai fost cineva -poate face o recenzie, cred ca este mai interesant

  • Like 1
Link spre comentariu

mai baietas, eu vad ca nu doar ca esti prost, dar mai esti si unul hotarat maxim sa dovedeasca si altora cat e de prost...vii si te bagi in seama la toate posturile si incepi sa faci scandal...ce vrei sa arati ? ca esti prost ? asta o stim deja..ai altceva nou de aratat ? Chiar si Einstein a zis ca sunt doua lucruri infinite: Universul si prostia umana, dar se cam indoieste in privinta Universului...atat am avut de zis, bagami-as pula in sufletul tau pana iti ies ochii din cap

 

FENOMENAL PICIULE...AI REUSIT TU SINGUR SA RETII CELE DOUA LUCRURI SPUSE DE EINSTEIN?..AI TOATA ADMIRATIA MEA PICIULE !!!

CAT DESPRE PENISUL TAU ...HMMM...NU IL POTI BAGA NICAIERI PT CA IL FOLOSESTI DOAR SA URINEZI..LA FACUT SEX ESTI NUL..ASA AM AUZIT..CA AI PENIS DOAR PT FACUT PIPI SI ATAT...CAM NASOL..ESTE PICIULE ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

FENOMENAL PICIULE...AI REUSIT TU SINGUR SA RETII CELE DOUA LUCRURI SPUSE DE EINSTEIN?..AI TOATA ADMIRATIA MEA PICIULE !!!

CAT DESPRE PENISUL TAU ...HMMM...NU IL POTI BAGA NICAIERI PT CA IL FOLOSESTI DOAR SA URINEZI..LA FACUT SEX ESTI NUL..ASA AM AUZIT..CA AI PENIS DOAR PT FACUT PIPI SI ATAT...CAM NASOL..ESTE PICIULE ?

Voi nu a-ti inteles ca deviati de la subiect, deveniti ridicoli

  • Like 1
Link spre comentariu

FENOMENAL PICIULE...AI REUSIT TU SINGUR SA RETII CELE DOUA LUCRURI SPUSE DE EINSTEIN?..AI TOATA ADMIRATIA MEA PICIULE !!!

CAT DESPRE PENISUL TAU ...HMMM...NU IL POTI BAGA NICAIERI PT CA IL FOLOSESTI DOAR SA URINEZI..LA FACUT SEX ESTI NUL..ASA AM AUZIT..CA AI PENIS DOAR PT FACUT PIPI SI ATAT...CAM NASOL..ESTE PICIULE ?

: daca esti asa de tupeist si eu sunt doar un pici, hai sa ne intalnim sapt viitoare fata in fata..daca nu, o sa consider ca esti doar o tarfa cu gura mare...asa, ca mata

Link spre comentariu

: daca esti asa de tupeist si eu sunt doar un pici, hai sa ne intalnim sapt viitoare fata in fata..daca nu, o sa consider ca esti doar o tarfa cu gura mare...asa, ca mata

 

mai bogdaniciule..pana saptamana viitoare vrei sa mergi la sala sa te faci mare ?

de ce nu te duci sa ii arati tu lui acum?

esti cam tare in gura si cam prostut..nu te supara ca iti spun asta.

Link spre comentariu

mai bogdaniciule..pana saptamana viitoare vrei sa mergi la sala sa te faci mare ?

de ce nu te duci sa ii arati tu lui acum?

esti cam tare in gura si cam prostut..nu te supara ca iti spun asta.

in primul rand, vad ca esti inscris azi la 15:56, deci presupun ca esti acelasi labagiu trist, plin de cosuri si frustrari, care are tupeu sa comenteze pe internet, dar nu are curaj sa zica in fata..esti ceea ce mie imi place sa numesc "luptator de tastatura"....in al doilea rand, eu am zis saptamana viitoare pt ca nu sunt in iasi zilele astea, nu pentru ca sa ma fac mare ...ps: barbatia nu se masoara in muschi, ci in curaju de a spune in fata ceea ce ai de zi ( printre altele)

Link spre comentariu

pps: am deviat total de la ceea ce ar trebui sa discutam si prefer sa nu mai continui discutiile cu prosti ca tine...ori iti asumi responsabilitatea de a spune in fata si prin urmare vb fata in fata ca doi oameni maturi, ori taci naibii....eu prefer sa te ignor de acum, pt ca asta merita un rahat ca tine

  • Like 1
Link spre comentariu

pps: am deviat total de la ceea ce ar trebui sa discutam si prefer sa nu mai continui discutiile cu prosti ca tine...ori iti asumi responsabilitatea de a spune in fata si prin urmare vb fata in fata ca doi oameni maturi, ori taci naibii....eu prefer sa te ignor de acum, pt ca asta merita un rahat ca tine

 

Observ ca nu esti in stare sa fii original..ma copii...ma faci prost..eu cu tine am fost mai bland..te-am facut prostut..deh..te consider evident un mamaligar cu mucii in nas...si vad ca ai un curaj nebun sau mai bine zis prostesc..tu vrei sa te intalnesti fata in fata cu mine..am vazut ca acelasi lucru il spuneai si altuia mai sus..ca vrei sa te vezi cu el...ia spune tu drept..nu cumva esti tu POPONAR ?

vREI NEAPARAT SA TE INTALNESTI CU BARBATI?....

ai grija ca s-ar putea sa ti-o iei peste muie de nu te vezi..evident in cazul in care ai avea curaj sa te prezinti ..dar esti ceea ce tu numesti pe buna dreptate un luptator de tastatura..in cazul tau mai bine zis te lupti cu tastatura.

Stai la locul tau si nu te mai baga si jigni pe altii..altul este scopul acestui forum.

NOTA 4...STAI JOS !!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Astăzi am făcut o vizită,, cuplului''... SI MAI BINE NU O FÄ‚CEAM . Mă gândeam la vizita făcută în urma cu doi ani ...dar doar cu amintirea am rămas.

Cu adevărat este o schimbare în meniu,dar nu în sensul bun.

De la intrare masculul mă atenționeaza că ar fi bine sa stau numai un număr... Că mai are o programare tocmai de la Roman ,de parcă Suceava era lângă blocul lor

Am insistat să rămân o oră și a acceptat până la urmă.

Decartat 120 Ron la el ,a luat pe el maieul de oraș și a plecat ..să convingă tipul din Roman sa mai zăbovească un pic .

Rămas cu doamna ,acum mai plinuță .

A inceput cu un oral ,sa apucat de lins ,acum se ajuta mult de mâini,lins doar capul și frecat mult...mă termina repede după 10 minute că doar am atentionato că prima data termin repede .

De vorbit la pauză nu am prea avut ce... Ea cam stresata ,probabil că se gândea la următorul .

Am trecut la pasul doi ..din nou lins capul doar așa puțin lins și multă labă..și cere să o iau pe la spate unde dau și dau și ea geme ..dar fals . .ne întoarcem la lăbăreală 😂 😂 și puțin dezamăgit cer sa fiu primit în fundulet 😮😮,iar ea printre mișcările manii cu gândul că nu mă mai termin îmi spune că nu am voie în fundulet..🙃🙃🙃și mi s-a culcat pe loc...fara sa mai finalizez zâmbesc mă îmbrac și plec

S-A SCHIMBAT MENIUL CU ADEVARAT ,ACUM SUNT PUSI DOAR PE FACUT BANI..

LOCATIE- 6 (greu cu locul de parcare daca nu știi zona ) lângă 🨠Unirea

ORAL -5 ,O lăbuță puteam să fac și singur

NORMAL -5 probabil că ,credea că dacă geme mă termin mai repede

ANAL - Probabil că dacă nu era pe fuga făcea

GFE - 1 Simt oamenii falși și degeaba încearcă să se facă plăcuți

 

 

CONCLUZIE-DE EVITAT

 

 

MAI BINE MERGETI LA IOANA ,STIE MACAR SÄ‚ SUGA PULA !!,!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...