Sari la conținut

Izabela si Raluca hotel Hilton


Chane'l

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Au aparut doua fete noi in Oradea care vor sex total ...a fost cineva la ele? Sunt dragute si vor sex continu care le cunoaste si cine poate da ceva informatii? Am inteles ca sunt cazate la hotel Hilton in Oradea si vor sta pana dupa sarbatori..respecte

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Detalii: Locatie 9.Atmosfera 10 (public numeros :P ) Aspect 9/10, Atitudine 10.

Actiunea : barfe si povesti la 1-2-3 pahare de coniac,whisky,bere si limonada.

Picanteriile: zilele urmatoare :P

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Chanel esti naiv daca tu crezi ca cineva o sa posteze nr de tel a acestor fete, probabil cei care le detin le tin doar pentru ei, daca ajung numerele lor aici cred ca asa fug ele de unde au venit:))))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chanel esti naiv daca tu crezi ca cineva o sa posteze nr de tel a acestor fete, probabil cei care le detin le tin doar pentru ei, daca ajung numerele lor aici cred ca asa fug ele de unde au venit:))))

am auzit ca  nu sunt fricoase....  asa spunea Lubric pe el la bagat sub masa :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Poate,dar eu zic ca daca are cineva nr de tel de la ele,ar fi mai bine dat in privat la cativa, de incredere,sau cel putin la cei care au activitate pe forum. Adica mai pe scurt cei care merita:D

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

daaaaaaaaaa eu le-am cunoscut ...am inteles ca cei ce au fost la ultima intalnire din Oradea au facut sex in grup cu ele :clapp  :clapp  :laugh2  frumoase fete...si au facut sex gratis :rax2

Daca Chanel nu mai e, cred ca imi fac alt frate aici.. pe kenzo .. mai ales ca acesta e parfumul meu preferat :)))))     sunt minunate fetele, nu am ce zice rau de ele.. deschise la minte, arata foarte bine...

 

din pacate, pentru colegul care zicea sa dam numarul in privat.. fara acordul lor nu vom face asta... acele fete nu sunt pe acest forum, deci e ceva mai deosebit

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Daca Chanel nu mai e, cred ca imi fac alt frate aici.. pe kenzo .. mai ales ca acesta e parfumul meu preferat :)))))     sunt minunate fetele, nu am ce zice rau de ele.. deschise la minte, arata foarte bine...

 

din pacate, pentru colegul care zicea sa dam numarul in privat.. fara acordul lor nu vom face asta... acele fete nu sunt pe acest forum, deci e ceva mai deosebit

De ce nu faci o recenzie daca fetele sunt asa minunate?sug fetele ceva? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Daca tot zici ca fetele sunt deschise, de ce crezi ce le-ar deranja daca ai da nr lor de telefon si la alti confrati? La cei care merita, dar preferati cei care aveti nr lor sa il pastrati pentru voi. Iar daca e problema legat de acceptul lor,puteai sa le suni sa le intrebi frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:LA POARTA IADULUI ASTEPTAND PE PISICUTS
  • Oras:LA POARTA IADULUI ASTEPTAND PE PISICUTS

Oradenii colorati va  dau de veste ca Izabella si Raluca vor veni cu fututul in Oradea in curand.se vor fute gratis cu voi dar baga-ti puncte la contul meu  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :boob  :boob voi face o lista cu cei ce au contribuit si ve-ti fi fututi in functie de punctajul acordat.din momentul asta va dau start :PCx  :wink2  :girly  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Fuckster's Land
  • Oras:Fuckster's Land

Oradenii colorati va  dau de veste ca Izabella si Raluca vor veni cu fututul in Oradea in curand.se vor fute gratis cu voi dar baga-ti puncte la contul meu  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :boob  :boob voi face o lista cu cei ce au contribuit si ve-ti fi fututi in functie de punctajul acordat.din momentul asta va dau start :PCx  :wink2  :girly  :girly

 

Bla, Bla Bla.... pe cand un ban pe contul respectiv Pisicuts?

 

Pentru motive, PM me :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...