Sari la conținut

Masaj erotic J'Adore 0731771743


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost azi. Nici nu merita sa va povestesc. Am fost cu denisa. Ma frecat pe spate 20 de minute. S-a frecat cu tatele pe spatele meu de vreo 2 ori si mi-a zis sa ma intorc sa-mi faca laba. O laba trista. Nu mai calc pe acolo niciodata.Halatul 150 lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salut! Cel putin 10 fete din care puteai sa alegi. 200lei a fost masajul iar daca vrei ceva in plus se poate. Am platit mai 200lei pt sex. Oral+normal. Tipa cu care am fost era tanara la vreo 20 de ani slabuta sani frumosi mirosea foarte bine mi-a facut placere sa fac dragoste cu ea. Nu vroiam sa fac reclama la luana...pur si simplu sa-mi spun oful despre J'adore. Am ramas dezamagit de ultima vizita.

  • Like 2
Link spre comentariu

Sincer nu am vrut sa scriu acest comenta, am vrut sa las sa treacă de la mine dar nesimțirea și tupeul jegos peste orice limita de bun simt m-au determinat totuși sa o fac.

Vrând sa ii mai dau acestui salon o șansă și fiind prin zona în noaptea respectiva, am sunat și m-am programat.

Ajung la locație, se prezintă fetele, o aleg pe Alexandra blonda și purcedem spre camera. Pana aici totul ok.

Ma dezbrac, vorbim, vorbesc foarte frumos cu ea ca doar nu sunt un bădăran, ma întind și începe masajul. Din nou, pana aici totul ok.

După circa 5-7 minute maxim de masaj, masaj extrem de slab dealtfel, îmi cere sa ma întorc. Și acum începe distracția.

Erotic, doar erotic nu a fost ci mai degrabă o laba forțată și brutala în tentativa de a ma face sa ma termin cât mai repede. După circa 3-4min de laba din asta animalica și văzând ca nu ma termin eu asa cum vrea ea (ca deh de a dracu m am ținut sa nu ma termin pt ca m-am prins de vrăjeală so fuck you too :)), începe sa se afișeze în mod vizibil iritata ca nu ma termin și incepe: ca ce, la banii ăștia, ca dacă nu ma termin în 2 minute ma scoate afara. Ma scoate afara! Nu trecuseră nici 20min de când am întrat efectiv în salon. Draga mea eu înțeleg ca vii dintr-o tara seconda hand și ca acea tara e copilul nedorit al unui viol rusesc pe pământ românesc dar asta nu este un argument pentru comportamentul de-a dreptul jegos și nesimțit cu care m-ai tratat.

Nu am fost tratat cu atât nesimțire în viata mea indiferent de situație.

Un masaj de căcat din partea unei persoane de tot rahatul.

Aaa și sa nu uit, la plecare ma întreabă dacă nu vrea sa ii las un feedback pe tableta, un fel de evaluare. Zic da, sigur. Abia așteptăm să îmi las trecuta părerea.

Ajungem la tableta iar prima chestiune era sa ii dau un nr de steluțe de la 1 la 5. Evident am dus degetul direct la 1 stea ca varianta cu 0 sau -1 nu exista. Dar cum nesimțirea și prostia nu au limita, ma vede unde duc degetul moment în care îmi prinde mana și ma trage asa încât sa pun degetul la 5. Îmi trag mana șocat de nesimțirea asta asa pe fata și ii zic știi ceva, fă-ți singura review, eu am plecat. Și evident ca nesimțită și-a dat singura 5 stele fără nici o rușine :))

Sunt de-a dreptul scârbit, asa ceva...

Am scris acest comment pentru a trage un semnal de alarma fraților forumiști sa nu pățească la fel.

Nu recomand nici masajul, nici fata.

Si sincer eu nu mai calc pe acolo veci pururi

Link spre comentariu

Si eu am patit acelasi lucru cu jegoasa aia creca ai sefa pe acolo ai de o nesimtire rara 
nu am mai calcat pe la acest salon de o gramada de timp din cauza ei 
Mai am si niste colegi la fel o facut si cu ei ,oare pstronu nu o pune la punct ca din cauza uneia ca asta pierde foarte mult acest salon 
 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

E o problema veche de ani de zile a calitatii la acest salon, care totusi rezista pe piata.Eu am mai scris demult ca banui ca aici fiecare fata face ce vrea pt ca poate ele platesc un fel de chirie si nu dau socoteala cum se comporta. Eu nu merg aici si nici nu recomand la nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Daca ai rabdare sa citesti in urma sunt recenzii, am facut si eu una, in primul rand ambele masaje, relax si erotic sunt f scurte, lipsa respect pt client. Fostul patron Claudiu tot promitea ca face si drege, promitea masaj gratis pt nemultumiti. Vorbe goale si promisiuni

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am prelot din nou salonul

Si am bagat tableta pt special pentru comentari finca am citit multe si intradevar aveti foarte multi dreptate unele maseuze sunt noste jegoase ordinare

Iti promit ca jegoasa aia de alexandra va fi concediata

Si eu ma tine de promisiune

Ai 5 masaje gratuite zaeem 123

Iti las telefonul pentru a discuta si pentru reclamatii valabil pt toti

0736088840

Link spre comentariu

Am prelot din nou salonul

Si am bagat tableta pt special pentru comentari finca am citit multe si intradevar aveti foarte multi dreptate unele maseuze sunt noste jegoase ordinare

Iti promit ca jegoasa aia de alexandra va fi concediata

Si eu ma tine de promisiune

Ai 5 masaje gratuite zaeem 123

Iti las telefonul pentru a discuta si pentru reclamatii valabil pt toti

0736088840

La cati nemultumiti sunt ar trebui vreo 3 luni sa tot oferi masaje gratuite.Nu exista unul sa fi scris ceva pozitiv.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Claudiu, tinand cont ca ai experienta si bunavointa,ai putea relansa salonul,dar trebuie masuri concrete, supraveghere permanenta,instruire de catre o fata cu experienta, iar apoi sa arate fiecare cum face relaxare si erotic, respectarea timpului, minim 15 min relax,15 min erotic, 2 dusuri sa iasa un total de minim45,50 min.Faptul ca ai revenit la conducerea salonului arata ca afacerea nu prea a mers, altfel cine cedeaza o afacere prospera. Ar trebui sa ajungeti cel putin la nivelul celorlalte saloane, Iulia si Bianco,sau de ce sa nu le intreceti. Nu dau lectii ,dar acum in era internetului nu poti fenta clientii cu servicii de 2 lei, pt ca se afla.Asteptam vesti si recenzii bune.Succes.

Link spre comentariu

Bifat masaj 1/5

 

Am fost în seara asta sa mai încerc o data.

Am ales-o pe Betty, o blonda-platinat (cred) foarte frumoasa și bine proporționat.

Domnișoară a fost foarte amabila pe tot parcursul vizitei, a vorbit frumos, a zâmbit tot timpul.

Masj ok, erotic și mai ok. Permisiva in limita bunului simt.

Timp petrecut aprox 50min.

Asa mai merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...