Sari la conținut

Masaj erotic J'Adore 0731771743


Postări Recomandate

Bifat masaj 1/5

 

Am fost în seara asta sa mai încerc o data.

Am ales-o pe Betty, o blonda-platinat (cred) foarte frumoasa și bine proporționat.

Domnișoară a fost foarte amabila pe tot parcursul vizitei, a vorbit frumos, a zâmbit tot timpul.

Masaj ok, erotic și mai ok. Permisiva in limita bunului simt.

Timp petrecut aprox 50min.

Asa mai merge.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Am prelot din nou salonul

Si am bagat tableta pt special pentru comentari finca am citit multe si intradevar aveti foarte multi dreptate unele maseuze sunt noste jegoase ordinare

Iti promit ca jegoasa aia de alexandra va fi concediata

Si eu ma tine de promisiune

Ai 5 masaje gratuite zaeem 123

Iti las telefonul pentru a discuta si pentru reclamatii valabil pt toti

0736088840

Alexandra din pacate s-a transformat in ceva groaznic din punct de vedere al caracterului.... imi aduc aminte acum multi ani cand am fost prima data la ea ce fetita inocenta si placuta era si ultima data in ce javra s-a transformat :(.

 

O fi obisnuit-o ceva animale de arabeti sau straini cu bani multi si se crede vedeta acu.

 

Cred un dus rece i-ar prinde foarte bine, bravo Claudiu!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mai sa știi ca data viitoare o sa o fac, domnișoară Betty e chiar bună tare, are un fund și o pussy de not 10.

O sa scriu după următorul masaj.

Se pare ca urmatorul masaj nu s-a mai intimplat, cam scurta promisiune.

Link spre comentariu

Da pai nu am mai apucat sa merg cu sarbatorile. Am mai fost o data de cand am fost la Betty , nu mai stiu cum o cheama pe tipa, o bruneta cu tatuaje. Nu mi-a placut mai deloc de ea, tot punea intrebari in legatura cu faza cu Alexandra si tot incerca sa imi bage in cap ca defapt Alexandra e ok si poate nu am fost eu :)) ii si zic, pai dupa tot masajul de cacat si ca si-a dat singura nota, mai are tupeu sa imi zica sa mai revin. La care maseuza imi zice "pai si ce? Fata a fost draguta si te-a invitat sa revii" :)) sa lesin nu alta. Na ziceti voi, mai are rost sa merg pt celelalte 3 masaje pe care le am promise?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost aseara, la telefon mi-a spus ca sunt 4 fete, cand am ajuns era una singura. Fiind deja acolo, am acceptat, si chiar arata bine fata. Era blonda, bine proportionata, sanii fermi, din republica Moldova. Inainte de a merge la dus, m-am uitat era si 12 minute, am facut un dus, a urmat un masaj aproape inexistent, mangaiat la oua pentru excitare, m-a intors pe fata, s-a frecat scurt pe mine si a urmat o laba pe uscat, fara ulei. M-am dus la dus, si la intoarcere era si 35 de minute. Bataie de joc, 200 de lei pentru aprox 10 minute de actiune, o laba pe uscat, fara masaj, fara nimica.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost aseara, la telefon mi-a spus ca sunt 4 fete, cand am ajuns era una singura. Fiind deja acolo, am acceptat, si chiar arata bine fata. Era blonda, bine proportionata, sanii fermi, din republica Moldova. Inainte de a merge la dus, m-am uitat era si 12 minute, am facut un dus, a urmat un masaj aproape inexistent, mangaiat la oua pentru excitare, m-a intors pe fata, s-a frecat scurt pe mine si a urmat o laba pe uscat, fara ulei. M-am dus la dus, si la intoarcere era si 35 de minute. Bataie de joc, 200 de lei pentru aprox 10 minute de actiune, o laba pe uscat, fara masaj, fara nimica.

Nu o sa inteleg niciodata de ce se mai merge la acest salon.Hai ca ii inteleg pe cei care habar nu au de forum.dar cei care sunt aici de ani de zile si in 22 de pagini nu exista nimic pozitiv cum sa te mai duci acolo ??Chiar inexplicabil,singura explicatie care o vad este ca cine merge acolo nu munceste pentru banii care ii doneaza salonului....

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pai ar fi frumos sa si spus toata povestea

Nu ca la scos masuza afara

La scos paza finca nu a priceput cand maseuza ia spus de 4 ori sa nu mai i bage degetele .... ca nu e igenic si tu ai inceput sa injuri pe toata lumea

Daca vrei pun filmarea de cand ai intrat si pana ai iesit sa se vada adevarul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pai ar fi frumos sa si spus toata povestea

Nu ca la scos masuza afara

La scos paza finca nu a priceput cand maseuza ia spus de 4 ori sa nu mai i bage degetele .... ca nu e igenic si tu ai inceput sa injuri pe toata lumea

Daca vrei pun filmarea de cand ai intrat si pana ai iesit sa se vada adevarul

Sper ca nu discuți cu mine, si te referi la altcineva. Eu sunt mai mult de cat pasnic.

Eu am iesit afara pentru ca m-a terminat. Ce era sa mai fac acolo?

Link spre comentariu

Pai ar fi frumos sa si spus toata povestea

Nu ca la scos masuza afara

La scos paza finca nu a priceput cand maseuza ia spus de 4 ori sa nu mai i bage degetele .... ca nu e igenic si tu ai inceput sa injuri pe toata lumea

Daca vrei pun filmarea de cand ai intrat si pana ai iesit sa se vada adevarul

 

pune filmarea asa discretie?!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

nu vati saturat de atata vrajeala daca ar vrea sa se fac treaba ar pune niste ceasuri in camere dar la toate saloanele ai la fel 

vrajeala ma duc sa fac dus si ea merge sa mai traga de timp 

cele mai tari saloane sunt la arad monalisa la cluj cleo si la bucuresti sunt vro cateva  in rest numai vrajeala 

bani aruncati aiurea ,se mai rade si de tine cand pleci iam luat bani la fraier 

bafta 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...