Sari la conținut

salon Body Touch - Str.Bucegi


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 04.01.2022 la 10:25, miculonanist a spus:

Macar ai avertizat "colegul" ? Eu asa as fi facut, de fapt am si facut-o odata, mai demult, la salonul ala de rahat de pe Morilor desi am primit niste priviri cam confuze de la client si cu adevarat inghetate de la maseoza care ma "conducea" aflata cam la 1-2 metri in spatele meu.

Nu ai citit recenziile ca nu exista nici un salon de masaj ok pe Sibiu 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost și eu Sâmbătă seara erau 2 fete una grasa rău și una slaba ,nu am rămas fetele arătau foarte rău nu erau pe gustul meu aia grasa era de etnie aia slaba avea o privire ciudata 

Am intales de la ele ca fac și extra contra cost 

bafta la toată lumea 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Acest salon a avut pe timpuri o domnita pe nume Alexandra. Pt ea devenisem client fidel. Totul îl făcea la superlativ. Dacă acum ar fi maseze măcar la jumătatea nivelului acestei tipe, noi bărbații cred ca am fi făcut coada la orice salon. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 22 ore, marius_red a spus:

Se pare ca salonul s-a schimbat sa speram ca și fetele deoarece era dezastru o sa îl încerc curând 

Da S-o schimbat din rău in mai rău am fost acuma vro doua luni bani aruncați aiurea erau 3 fete una cu defect la ochi una mai grasa da grasa rău și una bruneta cred ca era Țiganca in rest nimic spectaculos .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am sunat aseară la salonul de pe Bucegi 250 de lei costa masajul adică laba eram curios sa văd dacă mai funcționează acest salon mie unul mi se pare foarte scump pentru o laba .

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
La 09.06.2023 la 10:07, Paurel a spus:

Am sunat aseară la salonul de pe Bucegi 250 de lei costa masajul adică laba eram curios sa văd dacă mai funcționează acest salon mie unul mi se pare foarte scump pentru o laba .

Era si o fata cu tatuaje parcă o mai lucrat și în Șelimbar la masaj este și acolo??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 11.06.2023 la 13:45, marius 97 a spus:

Era si o fata cu tatuaje parcă o mai lucrat și în Șelimbar la masaj este și acolo??

Nu știu eu cind am fost ultima oara erau 3 fete o țigancă una mai grasa și una avea ceva probleme la ochi nu am rămas nu mi-o plăcut niciuna acuma nu am mai fost poate ne da altcineva mai multe detalii 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...