Sari la conținut

0765282172 Bruneta cu poponeata rotunda


Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

desi am vazut ca anterior s-au folosit poze false , pozele actuale de pe AT nu apareau la search pe nicaieri si s-au dovedit a fi reale.

 

Azi dupa-amiaza am sunat-o pe domnisoara , a fost prima abordare a mea de pe categoria de prestari servicii asa ca primul lucru comunicat a fost ca vreau sa vin pt sex nu pt frectie.

A confirmat serviciile oral , normal protejate , locatia este pe Blv,Burebista scara cu Gio Café , o garsoniera ok , baia curata.

 

Domnisoara are cam 1.58 m , 55 kg , miniona brunet , frumusica , zice ea 24 ani si eu as zice la fel.

 

Actul in sine a fost unul banal  , mecanic , am inceput intins pe spate mi-a facut un fel de laba cu doua degete la care efectiv penisul meu nu a rectionat , oricata fantezie ai avem la asa ceva NU poti sa ai erectie , tin sa precizez ca de cand am intrat pe usa si pana am ajuns sa ne futem nu cred ca am schimbat 3 cuvinte , desi m-am dezbracat organizat pe un scaunel , am facut dush etc.

La partea de oral am continuat in aceeasi nota mecanica si plictisitoare .... nu mai continui ... se scorojeau peretii de plictiseala.

 

Note si explicatii:

 

Locatie : 10 curat , accesibil

 

Aspect : 9  bruneta miniona , greutate corecta cu inaltimea , frumusica la fata

 

Oral : 5 mecanic , fara atentie periferica , lent

 

Normal: 6 implicare zero , nu-i simti nici respiratia ca sa nu mai zic de vre-un sunet , se umezeste cu saliva pt. ca natural nu "functioneaza sistemul"

 

Atitudine : 6 semi-muta , plictisita maxim

 

Tarif: 100 lei /1 fin

 

 NU revin NU recomand

 

 

post-160039-0-12941700-1431895443_thumb.jpg

post-160039-0-27015000-1431895443_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...