Sari la conținut

Caprioara roscata 0760118014


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AT : "POZE reale 100%, ofer clipe de placere intensa domnilor interesati de o escapada in bratele unei blonde pasionale si sexy. Pasionala si deschisa la noi provocari, sex normal, anal si oral cu finalizare"

 

Publicat la data : 20 dec. 2013

 

Telefon : 0760.118.014

 

Pret : 150 lei / H

 

Caprioara :

 

post-67185-0-80696700-1388186283_thumb.jpg post-67185-0-14275800-1388186304_thumb.jpg

post-67185-0-53168900-1388186317_thumb.jpg post-67185-0-40573400-1388186339_thumb.jpg

post-67185-0-66476200-1388186358_thumb.jpg post-67185-0-13784000-1388186379_thumb.jpg

 

 

Ceva informatii... :sheep... cur and all that shit... ? 

 

Bafta!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Manat de pozele din anunt, care infatiseaza o faptura blonda cu ochii albastrii si niste sani generosi, am sunat pentru mai multe detalii. Intreband de poze si confirmandu-mi-se ca "Pozele sunt 100% ale mele si sunt reale" am purces spre locatie. In apartament sunt 3 fete, si daca oftalmologul meu nu mi-a jucat vreo farsa la ultima consultatie, pozele din anunt nu apartin nici uneia dintre ele.

Acum sa trecem la fete: una bucata blonda cu ochi verzi (cred), una bucata roscata cu ochi verzi (iarasi cred - poate ca totusi pozele erau ale blondei si am eu o problema cu vederea) si una bucata bruneta cu ochi caprui (aici sunt sigur). Am intrebat de servicii, roscata ofera doar oral si normal iar colegele ei ofera total. Fiidnca sunt amator de anal, pe ea am exclus-o din start si a ramas sa aleg intre blonda si bruneta. Dupa ce le-am intrebat daa oralul este deepthroat (bifat al amandoua) si daca accepta sa fie mai "rough, gen facefuck" (amandoua au zis da cu jumatate de gura), am ales-o pe bruneta fiind atras de sanii ei bine conturati si promisiunea unui deepthroat facut cu devotament.Am platit un numar, in care nu ai ocazia sa beneficiezi de anal (politica cuibului).

 

Am intrat sa ma igienizez in zonele sensibile, am primit un prosop mic (din cele de fata), dar uscat si curat. In timpul actiunii domnisoara, desi nu m-a grabit, nici nu s-a implicat in vreun fel. Actiunea a inceput cu un oral sub mediocru, dupa primul minut a fost o incercare de a pune prezervativul pe care am reusit sa o opresc. Totusi, interventia mea a fost inutila deoarace dupa inca un minut prezervativul a fost aplicat fara sa-mi dau eu seama (cred ca il tinuse in mana de la prima incercare si odata ce m-am facut mai confortabil a gasit ocazia sa-mistrecoare prezervativul pe junior). S-a pus apoi doggy si am pompat la normal o bucata de vreme, apoi am trecut in misionar si am finalizat intre sanii ei pe care pusesem ochii de la bun inceput.

 

SI acum notele:

Locatie: 10, curata, mobila ok. Din moment ce scopul vizitelor noastre nu este de natura imobiliara, atat timp cat nu dau peste ceva suparator ochiului totul este ok.

Fete: toate arata bine, fara kilograme in plus (nu multe oricum)

Atitudine: desi la prima impresie toate par super de treaba si cooperante, in timpul actiunii s-ar putea sa aveti surprize. GFE 0, no FK

Actiune:

    Oral: 5. Am punctat numai pentru ca a fost neprotejat. Durata foarte scurta, fata DT, fara implicare

    Normal: 7 (un pic cam larguta, implicare 0)

    Anal: nu pot puncta. Desi acesta a fost unul din factorii care m-au influentat in alegerea fetei, nu am avut parte deoarece am luat un singur numar.

    Intre sani: 8

 

 

Concluzie: la 100 lei numarul nu m-as mai intoarce. As incerca probabil ceva gen Ela Mall Vitan (am vazut ca are recenzii pozitive, face DT, FK se implica si nu grabeste clientul - tot ce enumar aici este din ce am citit pe forum, inca nu am avut ocazia sa ma bucur de serviciile ei. But soon enough...)

 

Til next time, stay safe

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

da pozele cu blonda erau chiar mai ademenitoare decat caprioara roscata care aparea initial in pozele din anunt, da oricum tot de pe net sunt furate...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...