Sari la conținut

Doamna mignona Obor 0732874660


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze fata de membrii forumului ca nu am apucat sa fac recenzia pana acum, lipsa de timp, deplasari, party-uri si alte cacaturi in toata perioada ... actiunea a fost pe 23 sau 24 dec 2013, undeva dupa pranz, cam 2-3PM ... don'soara cu pricina arata prea bine in poze, si daca tot nu avea nicio recenzie, m-am hotarat sa vad si eu ce si cum cu ea ... 

 

 

Anuntul (AT): DOAMNA, 30 ani, mignona cu forme fine, foarte senzuala si simpatica, ofer momente intime domnilor amatori de escapade erotice, sunt noua in domeniu, ofer sex oral, normal si diverse fantezii, te astept 0732.874.660 / 0732874660

 

 

Locatie: in spatele ACR Obor, printr-un bloc inalt, etaj superior, n-am vazut prea mult din apartament, cred ca doua camere (desi posibil sa fi fost 3, era decomandat, am intrat rapid direct in camera de lucru) ... Baie so-so, frig cu draci in camera de lucru, desi caloriferul frigea. Mobilier vechi in stare relativ ok, mai putin patul care se pare ca se rupsese (recent, normal) pe o parte si trebuia sa stam cu grija doar pe cealalta jumatate. Se mai auzea din cand in cand miscare prin casa, sigur mai existau colege (mentionat la finalul topicului), nu stiu de pesti prezenti, nu am avut cum sa vad.

 

 

Don'soara: poze reale, inclusiv bentita de pe cap, dar nu din locatia in care am fost eu, dar sunt convins ca pozele sunt ale ei. Cam 1.65, subtirica, probabil in jur de 50kg, chiar skinny as zice (culmea ca in poze mi se pare chiar un pic mai plina, vreo cateva kg), dar draguta, cu un breton frantuzesc si o fatza simpatica, dentitie ok, ochi verzi, piele un pic maslinie, sani cam nr. 2-2.5, nu cred ca de etnie desi are pielea mai bronzata, dupa alte trasaturi nu as zice, joviala de felul ei, destul de vorbareata dar fara sa bata campii, doar cat sa tina un pic de atmosfera ... Nu am bagat de seama de semne/tatuaje (adevarat e si ca sunt cam imprastiat uneori si nu dau atentie unor astfel de detalii).

 

 

Actiune: Intrat in camera, eu dusat acasa am cerut prosop doar pentru mers la baie si spalat pe maini, prosopul curat, adulmecat bine de mine inainte ... S-a dus si ea la baie, eu igienizat zone intime cu un servetel umed. Mers mai departe cu oral neprotejat, eu in picioare, ea pe pat (jumatatea intreaga, adica :) )  ... oral continuat vreo 10 min, destul de bunicel, nu DT, foarte putin zone adiacente, "scarpinat" un pic outzele cu mana, sincer destul de placuta senzatia :) Dupa trezirea integrala a lui gogu a pus prezervativ (cred ca Unidus sau ceva in genul, am mai vazut dar nu am retinut ... am cautat pe net, pun aici linkul, habar n-am avut ca unii au timp sa faca si comparatii dintr-astea la prezervative http://metropotam.ro/La-zi/Metropo-testing-Prezervative-art4681857608/  (rog un admin sa scoata linkul daca se considera ca e reclama sau spam, pur si simplu am cautat si eu pe google). ... buuun, deci pus prezervativ, suit peste ea misionar, incep sa dau pedale, incepe nene patul ala sa scartaie intr-un hal, de ziceai ca acush acush se dezmembreaza ... a trebuit sa ma opresc din actiune, sa dau mai incet, schimbat pozitie lateral, iar a inceput patul sa scartaie rau, m-am enervat, mi s-a luat, mi s-a suparat si gogu :( ... am scos preze si a continuat oral pana la finalizare, orala ... ajutat un pic cu manutza, dar decent ... in tot timpul fata a cooperat, i-am facut la un moment dat si un pic de cunni, era curata, epilata, pasa mica si faina si cam stramta, senzatia la normal era chiar fain de tot, mi-a placut. Nu prea multe gemete sau alte chicoteli, ii placea dar nu se lasa dusa de val. Deci terminat actiunea, nu am mai vrut un al doilea numar, desi mai era timp, ca ar fi fost doar o laba trista si nu mai aveam chef. Nu am facut dus, caci, dupa cum am zis la inceput, baia nu mi s-a parut foarte ok, am curatat cu servetele umede si m-am dus in treaba mea.

 

 

Note:

Locatie: 6

Aspect: 8

Atitudine: 7.5

GFE: 6.5-7

Oral: 7.5

Normal: 7.5

Anal: nu am intrebat, nu cred ca face, nici in anunt nu scrie nimic

Tarif: 100ron/ora

 

 

Pe ansamblu pentru mine o experienta placuta, daca e sa ma refer doar la actiune. Poate ca daca si-ar schimba locatia ar fi bine pentru ea, ar putea mai mult. Zicea ca nu presteaza de mult timp, si nici nu i-am vazut anunturile decat de prin decembrie. Inainte de plecare am vazut prin usa, cand s-a intors ea de la baie, o umbra cam ca de urs, asa, si o fata cu ochelari, am intrebat a spus ca e colega ursoaica :)))

 

Colega anuntul AT (http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/-doamna-matura-46-aniincepatoare-in-acest-domeniu-motiv-ptcare-sunt-putin_7219266.html): DOAMNA MATURA 46 ani, incepatoare in acest domeniu, motiv pt.care sunt putin timda, sunt o femeie voluptoasa, pasionala si ofer momente erotice domnilor aflati in cautarea unei escapade.sex oral, normal si masaj.Adela 0732.864.187 / 0732864187 . Spun asta deoarece recunosc mobilierul, este exact cel din camera in care s-a petrecut actiunea pe care o descriu mai sus.

 

De revenit, well, nu stiu, poate ca da, daca isi repara draq patul ala si daca sunteti cu drum prin zona :)) O experienta ok la banii astia. Nu stiu daca face si la bucata, n-am intrebat, dar probabil ar merge un 60-70ron/fin. De recomandat membrilor din forum, ce sa zic, eu cred ca merita o incercare fata, macar si pentru faptul ca e simpatica si se poarta ok cu clientul. N-am fost grabit, repezit sau alte cele, actiunea a fost decenta, merita o incercare din punctul meu de vedere.

post-64257-0-59103700-1388655239_thumb.jpg

post-64257-0-65114500-1388655245_thumb.jpg

post-64257-0-91534500-1388655250_thumb.jpg

post-64257-0-83842200-1388655258_thumb.jpg

post-64257-0-41481000-1388655267_thumb.jpg

post-64257-0-61892300-1388655273_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...