Sari la conținut

0731967995 BIANCA, 28 ani 100 lei ora


Postări Recomandate

Din detaliile de la telefon este in locatia unde a activat o scurta perioada: https://nimfomane.com/forum/topic/18500-doamna-mignona-obor-0732874660/?hl=%2B0732874660.

Am tot incercat sa ajung si la ea si la Ana - cand inca mai activa - fara succes. Se pare ca este coada sau m-am nimerit mereu cand dadeau buzna si alti confrati :)

Avand in vedere ca nu am reusit sa ajung datorilta aglomeratiei ma mir ca inca nimeni nu i-a facut o recenzie.

Link spre comentariu

Va salut, 

 

Atras de ideea unei mignione am decis sa vizitz caprioara acum o saptamana.

28 de ani declarati, suspectez vreo 7 in plus. Locatie la ACR Obor, un bloc in spate. Destul de greu cu parcarea, locatie ap 3 camere, 2 colege.

-a asteptat imbracata ca in poze, un plus pentru aspect. Banii inainte, prosop curat, dar lipsa papuci si gel de dus. Am folosit sapunul lichid de pe chiuveta. Apartament mobilat normal, nimic pro sau contra.

 

Bianca e scunda, cam 1.60, bruneta, fata comuna oarecare gene de etnie. Am dubii ca pozele sunt chair ale ei, dar seamana marimea sanilor si statura. Carne destul de tare, pasarica rasa, fara mirosuri suspecte.

Aspect: 6

 

Incepem cu oral, facut slab ajutat de mana. E oarecum docila si cooperanta, i-am luat mana si a pus-o la loc abea dupa vreo 3 minute. Daca am indrumat-o de cap a luat la molfait si ouale. In rest nimic deosebit. 

Oral: 5

 

Trecem la normal, se lubrifiaza natural. Am luat-o misionar, intra frumos, nici stramta nici larga, dar la adancime a aparut o problema. Mai mult de 3 sferturi nu intra ca o doare. Nu pot asa, deci o rog sa stea ea deasupra. Din nou nimic spectaculos, dar parca e mai ok. Se misca binisor, e destul de sprintena. Dupa o pun capra, dar problema de dinainte ma impiedica sa fac treaba. Pana la urma termin misionar, cu grija sa nu stric domnisoara.

Normal: 5

 

Despre anal: cica ar oferi, dar am vazut ca merge doar daca o ai scobitoare. Am negociat, am vorbit frumos, dar fara succes. Nu intra in meniu asa ca orice remuneratie pentru acest serviciu ramane in camera, nu pleaca in bucatarie, de unde cred ca ar fi dispusa sa ofere. Poate altii sunt mai norocosi la capitolul asta. 

 

Atitudine normala, limbaj decent, orientare catre client cam ca la magazin. Fata e oarecum docila, dar se vede o doza de independentism. Conversatie banala, interes fata de client cat de cat.

GFE: 5

 

Mentionez ca nu mi-a lasat impresia ca ar merge la dus dupa. Mie mi-a intins servetele umede.

 

Halat: 100RON/ora

 

Pentru amatorii de mignone. Eu unul nu voi reveni.

 

Noroc!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Avand chef de vreo 2 zile sa mai testez o fata de pe forum, am cautat in zona Stefan cel Mare, Floreasca sau Barbu Vacarescu niste fete care sa ma atraga.(cam imposibil de gasit se pare)

Oriunde am sunat ori era deconectat, ori telefonul inchis, asa ca am decis sa imi extind zona de cautare pe mosilor, unde am gasit repede anuntul de mai sus.

 

Am sunat, am vorbit la telefon si mi-a explicat meniul: - 100 lei ora, sex oral si normal nu accepta 30 min.

Mi-a explicat cum sa ajung si cand ajung in fata scarii, vis a vis de o Banca Romaneasca pe Blv Muncii , imi spune sa astept ca o trimite pe colega ei sa imi deschida pt ca nu le merge interfonul.La telefon cand am intrebat-o cati ani are, s-a incurcat putin si apoi a zis 28, dar cred ca e spre 40.

Dupa o scurta asteptare vine colega ei (care cred ca seamana mai mult cu pozele de mai sus decat ea), intru dupa ea, ma duce sus (cu greu, cred ca era noua pt ca nu stia pe unde a venit si care e usa de unde a iesit cu doar 15 secunde mai devreme:)) :)) ) 

 

Ajuns sus, ma invita in casa moment in care din camera iese colega pentru care venisem. A fost un soc, avand in vedere ca nu seamana absolut de loc cu pozele, era o doamna de etnie, foarte mica de inaltime si urata la fata (nici nu i-am mai vazut corpul prea bine, dar nici nu mai vroiam sa il vad).

 

Am inceput sa ma scuz, ca sunt prea inalt pt ea, ca din poze nu se vede, la care ea (ca si cand asta era singura problema) a zis ca da, i se intampla des sa creada clientii ca e ma inalta dupa poze.

 

Am plecat, nu inainte sa imi propuna colega ei sa vin la ea pt ca este libera, dar la cat de aeriana si somnoroasa era, am zis ca mia bine zic pas. plus ca era si ea foarte mica de inaltime.

 

Avand in vedere recenzia de mai sus si faptul ca Gogulet44 nu a zis nimic de diferenta dintre poze si realitate, pot doar sa trag concluzia ca cea care m-a primi raspundea doar pe numarul fetei de mai sus. Sau daca telefonul este al ei, are poze false sau foarte deschise la culoare :))) Per total pt mine a fost o mare teapa, poate daca colega ei accepta o finalizare as fi stat doar asa de un fast-fuck, dar mai mult clar nu merita dupa gustul meu.

 

Bafta! 

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot azi, mai devreme de a o vizita pe don'soara Mihaela de pe Cantemir, am vrut sa am in intalnire de taina cu Bianca, eram pe Mosilor, am sunat, mi-a explicat locatia, am ajuns imediat, Voce placuta si degajata la telefon, m-a ademenit, ce mai la deal la vale ! Si m-am dus de indata.

 

Anuntul (AT): BRUNETA SUPLA mignona, cred ca viata e mult prea scurta si ca trebuie traita la maxim. Astept sa mi se alature domnii care imi impartasesc opinia, ofer sex oral si normal in toate pozitiile, fantezii, Calea Mosilor 100L ora. 0731.967.995 / 0731967995

 

Din fericire colega ei era ocupata si interfonul era defect, asa ca a trebuit sa coboare. OMFG, n-am vazut o realitate virtuala mai frumoasa ca in pozele astea. Dupa cum a povestit si colegul @9300, tipa e de etnie forte plus, adica nu pot decat sa cred ca pozele au fost facute cu ceva Vanish sau vreun alt inalbitor suficient de bun, ca nicidecum nu sunt ale ei. Supla si simpatica my ass. Neagra si cu kile in plus, ca sa fiu cu bun simt. Asa ca i-am spus de la obraz ca pozele clar nu sunt ale ei, moment in care si-a trecut asa, tandru, mana prin par, si a spus ca probabil sunt de cand avea parul un pic mai lung :))))) fuck off, sau "ma leshii ?"  :)))) cand draq sa fi fost vremea aia cand aveai asa piele alba ca in pozele alea ? Intr-o viata anterioara ? Si dus am fost, pe aripile masinii :)))))

 

Propun asadar sa fie mutata de indata la "de evitat", cred ca sunt suficiente probe pentru asta.

post-64257-0-56568200-1392579951_thumb.jpg

post-64257-0-75357800-1392579954_thumb.jpg

post-64257-0-16179600-1392579958_thumb.jpg

post-64257-0-61210200-1392579961_thumb.jpg

post-64257-0-39010100-1392579965_thumb.jpg

post-64257-0-15333000-1392579971_thumb.jpg

post-64257-0-11104300-1392579975_thumb.jpg

post-64257-0-81690400-1392579979_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...