Sari la conținut

Mature


Postări Recomandate

  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Ceau baieti ceva domne mature grase cu tate mari prin cluj nu stiti ce se freaca si nu tare scumpe la bani daca stiti va rog sa lasati nr aici ca ami plac foarte mult femeile mature si cu tate mari sa le frec ceau

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

este una cam la 45-48 de ani blonda cu numaru asta 0742080901 si id: carmela780, eu am fost la ea in vara, tariful era de 100 de lei pe sedinta, am stat vreo 2 ore, 3 finalizari, tipa ii bbw, daca asta te intereseaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Cu aceasta doamna carmela780 am vb si eu, mi-a trimis dupa multe insistente cateva poze dar nu am primit acceptul ei de a le afisa aici. Sta pe undeva prin Hasdeu, la casa, mi-a cerut 150 normal si anal. Zice ca face si neprotejat la banii astia, in general nu se deplaseaza dar daca insisti accepta si outcall. Recomandare pt cine isi doreste o femeie matura si plinuta cu sani mari. Recenzii nu pot da pt ca am zis pas la pretul asta. Poate se risca cineva si aflu si eu mai multe.

Link spre comentariu
  • Oras:gorj
  • Oras:gorj

Buna !

Zilele trecute , animat de ce spuneti voi pe aici , imi propun sa incerc o experienta cu o doamna plinuta .

Asa ca ....

CONTACT : telefonic la nr. 0745260118 unde a raspuns din prima , apoi am vb pe mes la id carmela 780 , acum vad ca are si un anunt de cuplu la http://nimfomane.com/forum/classifieds/item/2094-cuplu-din-cluj/ .

LOCATIA: o casa prin Hasdeu , pe strada Remetea .

ACTIUNEA : Cum ziceam , dornic de a experimenta o partida cu una matura si mai plina ( nici eu nu mai sunt asa tanar ) am sunat-o pe doamna , am intrebat-o respectuos daca mai presteaza , mi-a raspuns ca DA  si mi-a prezentat oferta : O+N = 100 Lei . O conving sa intre pe mess spre a o vedea si eu , nu prea vrea din prima insa pana la urma imi arata o pereche de sani imensi atarnand pe pieptul sau , stau un pic pe ganduri .....si apoi confirm prezenta si ma indrept catre destinatie . Faptul ca aveam ceva beri la bord a facut sa iau mai repede hotararea !

Ajuns la poarta o sun din nou , vine imi deschide poarta si ma invita in casa . Intru , un caine mic , alb si cret ma latra de zor de sub o masuta aflata in hol . Ajungem in camera ostilitatilor : o camera mica , ingramadita , cu multa dezordine si cu un puternic miros de tutun ( tipa fumeaza in camera tigari pe care si le prepara singura din tutun varsat unguresc ). Cum spuneam camera f mica , cred ca undeva la 2m x3,5 m , in spate pe latura scurta o canadea ravasita cu rol de pat , un televizor la capul " patului " atarnat pe perete , o masa cu un laptop in functie si un cuier dupa usa in care am fost invitat sa-mi pun hainele . Cuierul era aproape plin asa ca marea majoritate le-am lasat pe un scaun si.... s-au asortat perfect la ambientul camerei .

Tipa este o veritabila matura BBW , adica are undeva peste 45 de ani ( declarati de ea) , blonda ( vopsita ) tunsa scurt , undeva la 1,60 m inaltime si grasa bine .

M-a asteptat intr-un halat de baie pe care l-a inlaturat dupa ce m-am dezbracat eu , constatand ca nu mai avea nimic pe dedesubt decat o burta ce ii ajungea pana la pizda . M-a rugat cu o bere , a deschis-o si a pus in doua pahare : eu am luat o gura , ea la baut dandu-l peste cap . Bine zic ..sa trecem la treaba :

- a inceput cu un oral ea stand pe scaun si eu in picioare in fata ei , cu gemete si grohaieli false , cu incercari de deep partial finalizate . Treaba asta a durat cateva minute dupa care " purcica " s-a dus repede pe pat , s-a pus capra ( in cat de mica era canapeaua aia nu cred ca am fi putut face altcumva ) si m-a indemna : Fute-ma ! Fute-ma in pizda ! Hai bag-o ! . Ascult de nevoie indemnul ( desi eu mai vroiam un pic de oral) si ma apuc sa intru in ea . Nu am avut niciodata senzatia ca o am asa de mica precum de aceasta data ...eram ca un liliac intr-o pestera !!  Larga rau fratilor ...!!!!..si din pacate si u n pic mirositoare . M a concentrez si impingand cu gandul in alta parte ...termin .  Ea nu-mi zice nimic ptr ca in oferta telefonica erau doua finalizari . Eu vreau sa merg la baie ( am discutat acest detaliu telefonic ) dar acum nu s-a mai putut ca " poate te intalnesti cu mama ..."  Ma sterg cu servetele , ma imbrac si aproape ca vroiam sa plec insa am devenit curios sa vad ce tot " mesteca " ea acolo pe net . Ajungem din vorba in vorba la acest site , imi spune ce stie de el de la clienti insa nu a reusit sa se logheze (!!!) , o face dirijata de mine ( nume utilizator virgo67) si ii arat de unde poate citi regulamentul si cam cu ce se manaca ce-i pe aici .

Treaba asta a durat vreo 20 de minute , timp in care probabil si din vizionarea siteului ( care ma indeamna prin simpla deschidere la nebunii ) imi zic : Ce-ar fi daca i-as mai da eu astia o muie ,asa fara sa ma mai dezbrac si im i scot obiectul punandu-i-l la gura asa cum statea ea pe scaun si se uita la Ninfomane . Se apuca de supt , de grohait , il scoala si ....fuge iar in cotet ( canapea ) intorcandu-se cu curul la mine . M a apuc iar de impins in grota , insa ochiul maro ma tenteaza ...  Incerc sa mut ostilitatile ...tipa nu si nu si , iar nu !!! Mai dau un pic in pestera , mut iar , ii zic ca mai pun ceva bani , ea nu si nu , eu imi vad de treaba si i-o infig in cur , unde aveam sa constat ca este cam cum ar trebui sa fie o pizda buna . Vazand ca treaba este facuta , in timp ce eu pompam ea tot zicea : Ai zis ca imi mai dai bani  ??  Eu : O sa-ti dau !!  Ea : Nu cred !! Si tot asa ...conversatie ...   O las in pace sa vorbeasca si eu ma concentrez la actiunea mea si reusesc sa termin in partea ei dorsala .

Actiunea asta fiind cu nadragii in vine , nu mi-a mai luat mult imbracatul . I-am mai dat din proprie initiativa 50 de lei ( dupa fata ei am vazut ca nu se astepta la asta ) mi-a multumit si ....dus am fost .

TARIFE: 100 lei la inceput ( negociat telefonic O+N) 2 FInalizari + "bonusul" meu ptr anal 50 de lei .

NOTE : acest capitol il consider plin de subiectivism , asa ca , cu scuzele de rigoare , prefer sa-l las necompletat , fiecare putand nota dupa citirea povestii .

PS: Astazi am vazut anuntul de care va ziceam mai la inceput ...sunt f reticent intrucat nu vad cum in acea camera ar mai putea intra  o a treia persoana ,. Poate pe altundeva , in alta camera ....insa cred ca mai mult este o strategie de marketing !!

Cu speranta ca povestea mea va va fi de folos va urez: SPOR LA TREABA !!!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mai sunt niste anunturi in piata-az, poate a fost cineva la ele:

 

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5700894  

 

Basa..... nebunatica ofer companie domnilor generosi in locatia mea 100 Ron  0741406446

 

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5700907

 

Cautati ceva special atingeri , mangaieri ....moldoveanca nebunatica in locatia mea ... 0748458694

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...