Sari la conținut

In vizita la TM,Lara-0740573770


Vizitator Crazy Lara

Postări Recomandate

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha,domnilor timisoreni :)

An nou-oras nou,ca prea stau intr-un loc de ceva timp.M-am gandit sa vizitez orasul vostru in interes de serviciu,ca tot planuiam aceasta vizita de cateva luni.A venit timpul. :)

Asadar,voi fi in Timisoara din 13 pana in 17 Ianuarie

 

Serviciile  oferite de mine sunt : ON,NP,COB,COF,CIM,FK,cunnilingus si 69.

Cadoul meu va fi 100 lei ptr 30 minute-include 1 finalizare

                            150 lei ptr 60 minute-include 2 finalizari.

Cadoul se va oferi la inceputul intalnirii,inainte de a ne lasa dusi de val,fara negocieri.

 

Intalnirile se vor stabili prin PM sau pe messenger,ID larasimona_xoxo,iar incepand de Luni (13.01) si la nr de tel 0740573770.

 

Mai multe detali despre mine gasiti aici: http://nimfomane.com/forum/topic/15312-lara-0741558286/ (nu voi folosi nr de tel din acest topic in timpul sederii in TM.)

 

Si sa nu uit,niste poze

 

 

post-62847-0-80904100-1389272664_thumb.jpg

 

post-62847-0-79752800-1389272688_thumb.jpg

 

post-62847-0-61371800-1389272700_thumb.jpg

 

Va :* si va astept !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Asa cum am promis revin cu o recenzie la domnisoara din Oradea. Se pare ca pana la urma sta mai mult in Timisoara, sau a stat, eu am vizitat-o saptamana trecuta era vineri parca...

 

:telephone Am sunat-o si stabilit intalnirea, 100 de lei finalizarea, 150 ora exact ca in descrierea de mai sus cu toate serviciile mentionate.

 

Ajung la locatia indicata de ea, in zona centrala, din pacate parcare gasesti destul de greu in timpul zilei la ore de varf mai ales...e un punct in minus dar trecem peste. Dupa ce mi-a spus prin telefon cum sa ma orientez, ajung in fata usii si imi deschide usa o domnisoara undeva pe la 25 / 26 de ani draguta la fata (parerea mea) bruneta, inaltime medie, un pic plinuta, dar nu m-a deranjat.

S-a oferit sa ma serveasca cu un suc sau apa, am refuzat-o frumos chiar nu aveam nevoie, iar dupa putin timp ii spun ca vreau sa merg la dus. Zis si facut, ma duc la dus primesc un prosop destul de micut parerea mea, dar uscat si curat. Baia e destul de mica, dar decenta si curata, daca avea un pres la iesire din dus era si mai ok, sa nu mergi descult pe gresie... Revin in camera de "joaca" aterizez in pat dupa care se duce si ea sa faca dus. :dus2

Revine se pune langa mine si-ncepem sa ne sarutam ca 2 indragostiti :love  totul venea de la sine se vedea ca-i place, dupa care dupa un preludiu intens cu mangaieri la pasarica samd..trecem la oral...eu- ei, pt inceput a fost foarte bine pt ea, parerea mea dupa care a facut ea un pic oral. Am pus prezervativul si a inceput un sex normal superb ea deasupra dupa care eu pe la spate :doggystyle , nici un miros suspect, era curata, gemea se vedea ca ii place.

Dupa cate momente placute de sex normal decid sa finalizez la ea in gurita, :mafia:  a aceptat fara probleme dupa care s-a dus sa goleasca la baie, eram foarte bine dispus, puteam sa si dorm dupa asa de bine m-am simtit.. venit langa mine am stat cateva minute in brate unul langa celalalt :group  dupa care m-am dus la dus si ..away !

 

Note:

Locatie - 8 e curata, avea cearceaf de unica folosinta cred..ceea ce e un plus. Minus pt loc de parcare si ca poti fi vazut usor in zona centrala, parerea mea, in rest totul e ok

Aspect fizic - 9 un pic plinuta dar sani si fundulet si pasarica ok :)

GFE - 10 pot sa dau cu generozitate parca am fost cu prietena mea...saruturi atentie fara graba totul asa cum trebuie, o adevarata curtezana la inceput de cariera

Igiena - 9 la un moment dat mi s-a parut ca am simtit ceva ciudat jos, dar nimic foarte derajant cred ca unele au mirosuri specifice dupa ce se excita, am intalnit si tipe care se udau rau de tot dar nu emanau nici un miros..

Sex oral - 9 se pricepe destul de bine zic eu dar nu ma atrage pe mine aspectul asta in mod special, dar stie sa miste limba si sa se joace cu buzele si gura

Sex normal - 9 m-am simtit bine se implica, geme, isi da silinta se misca bine si ii place

 

Una peste alta de revenit parerea mea.

 

Banii 100 de lei  :burglar: dati inainte am stat aproape o ora.

 

Cheers ! :bye

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha dragilor!

M-am hotarat!Saptamana viitoare voi vizita din nou frumosul vostru oras.

Asadar,de Luni (07.07) pana Vineri (11.07) voi fi de gasit in Timisoara.Serviciile si preturile le vedeti mai sus,nu cred ca e nevoie sa le mai mentionez..Modalitatile de contact se schimba,voi folosi numarul 0741558286.De asemenea ma gasiti pe messenger,larasimona_xoxo.

Va tzuc :*

 

post-62847-0-95482700-1404330620_thumb.jpg

 

post-62847-0-25888400-1404330630_thumb.jpg

 

post-62847-0-88351100-1404330637_thumb.jpg

 

post-62847-0-07992200-1404330645_thumb.jpg

 

post-62847-0-03934100-1404330652_thumb.jpg

 

post-62847-0-23940200-1404330659_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Cam atat,rock :)

Saptamana viitoare voi fi in Timisoara.Asa ca,de Luni,14.07 pana Vineri,18.07 o sa fiu disponibila si dornica sa ma intalnesc cu voi.

 

Pupici

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Aloha,dragilor!


Doresc sa va anunt,ca astazi am parasit orasul vostru.Multumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna! Va tzuc

Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

 

Aloha,dragilor!

Doresc sa va anunt,ca astazi am parasit orasul vostru.Multumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna! Va tzuc

Sa-mi trag slitul la nadragi ,spui ca e TGV-ul din Francia, asa isi anunta plecarea,si de te uiti mai bine e made in Romania,Electroputere-Craiova.   :bye

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Am obiceiul sa fiu draguta.Alta data voi incerca ceva de genul "V-am pupat....pe portofel.Pa" Dar,atunci probabil vor spune altii,ca posteaza altcineva de pe  contul meu......plm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...