Sari la conținut

LAVINIA 0730162981


Postări Recomandate

  • Oras:Peste T0T
  • Oras:Peste T0T

Am vizitat-o si eu pe Lavinia, sambata... Fiind foarte grabit am reusit sa o conving sa se pregateasca mai repede deoarece a spus ca abia ajunsese in apartament...

Locatia este undeva pe langa Mcdonalds centru...un apartament destul de ok, prosop nou, gel de dus..etc. Dupa usa ma astepta Lavinia care lucreaza singura de curand si nu mai are colega..o scurta descriere; piercing in buza, bruneta tunsa scurt, sani micuti si obraznici, fund bombat, genul slim si foarte placuta la fata..

Am optat decat pentru un oral, executat perfect aproape, pacat ca nu face CIM, cu DP, lins de oo, supt de oo, ruperi de ritm, scuipat pe p&@a, finalizat pe sani...

Note:

Oral: 9,7

Gfe: 9 te face sa te simti ok...cred ca a vrut la inveput un pic de fk dsr eu nu practic...

Halatu:80lei ON

Eu unul sigur mai revin!poate mai umbla un pic la tarif..150lei ON+NP...daca nu doar pentru oral.

Daca ar face CIM cred ca este peste anda/alina la oral...

Ciocane tari...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

Salutare, am vizitat astazi aceasta domnisoara(165/50kg), locatia undeva pe langa Mc Donald's, centru. Sunat, mi-a dat cateva detalii despre ea, meniul, si ramas sa ajung eu intr-o jumatate de ora. Ajuns la locatie, am asteptat 10 minute pt ca domnisoara tocmai iesise din dus (+),si dorea sa se macheze... Dupa 10 minute am urcat, m-a asteptat dupa usa goala (foarte bine arata, genul slim, sani micuti, fund bombat), am intrat si ne-am asezat pe canapea. Apartamentul este foarte curat, baie curata cu sapun, gel de dus, tot ce trebuie. Am discutat cca 10 minute, vrute si nevrute (este foarte comunicativa)apoi m-am dus la baie sa ma improspatez, dat banii, si hop in camera de joaca.

Aici vreau sa spun ca incepe cu FK (aviz pt cei care vor asa ceva, aici gaseste ce e mai bun), foarte dragastoasa, te saruta peste tot. Oralul cu atentie la oo, la zonele adiacente, tentative de deep, ruperi de ritm, ceva frumos. Schimbat 69, curata, miroase foarte bine. Apoi pus caciulita, si am inceput normalul cu lady on top, i-am spus ca vreau numai eu sa lucrez, si asa a fost. Am schimbat vreo 4 pozitii, nu a spus nimic, din contra, i-a placut (asa a lasat impresia, nu ca oi fi eu vreun armasar). La pozitia lady on top, domnisoara m-a strans tare in brate, m-a facut sa ma simt lafel de bn ca si cu o veche prietena. Finalizat in balonas, nu te grabeste dupa ce termini, inca se mai freaca de tn, te saruta, te strange in brate..se vede ca ii place. Apoi igienizat, vorbit inca vreo 5min, si plecat(nu de alta dar ma grabeam, ca altfel cred ca mai vorbeam cate ceva).

 

Notele:

Locatie  9 camera de joaca cu un pat mare, ai loc de toate cele, baie dotata cu sapun, gel de dus...prosopul mi l-a adus ea pt ca abea venise.

Aspect 10, sanii micuti, dar fermi si jucausi, fundulet mic si bombat, foarte draguta la fata.

Normal 10 nu a schitat nimic la schimbarile de pozitie, a gemut(fals sau nu nu stiu), a luat initiativa la unele pozitii.

Oral 9, un pic prea dur pt gustul meu, dar vina mea pt ca nu i-am zis (m-a intrebat la inceput)

Halat 150
Anal - nu am intrebat, insa am impresia ca nu accepta, am intrebat daca ii pot baga un deget si a zis ca nu :D

GFE 10+ aici se merita, cei care vor sa se simta ca si cu prietena lui, aici sa vina.

 

Halat: 150lei, undeva la o ora am stat, nu se uita la ceas, nu te grabeste, este super ok. Nu ai cum sa te simti stresat din cauza timpului.

 

De revenit? Cu siguranta, este o prezenta foarte placuta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

va salut din nou!cite-am mai sus cum cineva spune-a de butex ca ar fi un pestic...Am vizitat-o azi pe Lavinia si pot spune ca tot ce a spus e correct..Se poate spune de Lavinia ca stie sa se faca placuta..chiar foarte placuta...si cunoscand din ce e in top in Ploiesti as spune ca e o concurenta de luat in seama.Pt Lavinia acum...sunt cel care s-a ghidat dupa cel cu bicicleta :) Ca recenzie...apartament ok,baie ok,prosop si tot ce ai nevoie,cineva spunea ca te simti ca si cu o prietena..asa e..Pret..150 oral nep...NP..timp..fara ceas..pana intr-o ora..cam 40min.Eu revin cu siguranta

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am fost si eu la lady's pe vremea cand erau la Zoo Mania in spate. Am consimtit sa incerc cu ambele si a fost destul de ok. Damele dragutele (una slim, una plinuta - una cu sanii mici, una cu sanii mari, una cur mic, una cur mare ). Aspect 7. Oral, 8 la fiecare, eu m-am distrat cu ele si am vazut ca le-a placut si lor. Locatia 7 - apartamentul era mai saracacios. Normal tot 8 la fiecare, se misca bine. Halatul 150 lei - negociat - 2 finalizari. Stima. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

dupa ceva timp de la ultima vizita am revenit la domnisoara în cauza..Lavinia.Aceesi locatie centrala,curat,la baie tot ce trebuie,prosop curat..etc.A început cu o tigara..cateva discutii amicale..un duş si..sa trecem la treaba.!am avut parte de un oral de zile mari..umed..(!!)..lins oua,zone adiacente,deep...si cand sa zic sa se opreasca ..am explodat..pasarica nu i.am mai încercat.o :) Notele

locatie 9

baie 9..cineva sa duca piuliţa de la para dusului ca am rupt.o eu..

Oral..10..cu de toate!

Timp..cu discuţii cu tot cred ca a fost o ora

de revenit-cu siguranta

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Pentru ca venise vorba pe un alt topic

Asterica aici https://nimfomane.com/forum/topic/25686-roxana-0730163046/

..nu are legatura cu Lavinia de aici.. dar are :adresa de mail din anuntul de aici http://www.ghidulerotic.ro/Prahova/matrimoniale/ea-cauta-partener/lavinia/2059

..adica [email protected]  ce duce la anuntul unde apare numarul 0730163046 alaturi de numarul din acest topic

 

Si asa, de distractie anunt cu acest mail de aici http://www.fetitepebani.ro/index.php/fetite/joburi

 

aurel Oras: Ploiesti
Tip job: sex
Telefon: 0770638177

Email: [email protected]

ofer loc de munca pentru fata interesata de sex sa lucreze pentru mine.am apartament propiu
Link spre comentariu

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...