Sari la conținut

alexandra222


Postări Recomandate

  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

cam neserioasa domnisoara. am sunat in jurul orei 17, sa stabilim ceva pt 21...,Am sunat-o apoi pe la 9 fara un sfert sa`mi zica ca are treaba si sa o sun la 22...ok bun, zis si facut, dar am sunat iar la ora stabilita si mi-a respins. ori a avut foarte multa treaba si am avut ghinion, ori era obosita si nu mai avea chef de nimik. oricum, nu o sa mai apelez la ea prea curand

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

cam neserioasa domnisoara. am sunat in jurul orei 17, sa stabilim ceva pt 21...,Am sunat-o apoi pe la 9 fara un sfert sa`mi zica ca are treaba si sa o sun la 22...ok bun, zis si facut, dar am sunat iar la ora stabilita si mi-a respins. ori a avut foarte multa treaba si am avut ghinion, ori era obosita si nu mai avea chef de nimik. oricum, nu o sa mai apelez la ea prea curand

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

cam neserioasa domnisoara. am sunat in jurul orei 17, sa stabilim ceva pt 21...,Am sunat-o apoi pe la 9 fara un sfert sa`mi zica ca are treaba si sa o sun la 22...ok bun, zis si facut, dar am sunat iar la ora stabilita si mi-a respins. ori a avut foarte multa treaba si am avut ghinion, ori era obosita si nu mai avea chef de nimik. oricum, nu o sa mai apelez la ea prea curand

 

Scuza-ma daca te-am facut sa astepti. Aseara eram foarte ocupata.. si sunt obosita doar dupa ora 2:00. Data viitoare am sa fiu mai explicita...multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Alexandra este neserioasa,am stabilit motelul si camera,după care ea a verificat la recepție unde i-a confirmat ca am inchiriat camera și nu a mai raspuns nici la telefon ,nici la sms

Cred ca nu ai spus si motivul.. si nu am sunat la nicio receptie.. te rog,nu vorbi fara sa explici motivul,te rog!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...