Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu esti singurul caruia i-am spus sa nu imi scrie recenzie. Si unii sunt "greii forumului":)))

Eu iti multumesc pentru "calitatea" caracterului tau, atat cat am putut eu observa...

Desi, am avut "meciurile "noastre, nu le-ai transferat aici in public:))))Multumesc.

 

 

attachicon.gifP_20171113_200722_vHDR_Auto_p.jpg

 

  :) Nu ai pentru ce sa imi multumesti . Iar "meciuri" chiar nu am avut impreuna, doar discutii, sex la maxim si socializare  ;)  . Te pup.

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

La "birou pana la 2 noaptea.

 

 

Poza 100%reala cu telefonul

post-10813-0-48614800-1511024145_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Ține minte trei cuvinte: sa-li-vez! :crazylove

Silabe au vrut sa spui.

 

post-10813-0-83969700-1511038472_thumb.jpg

 

 

Nota explicativa:)))), nu am ce sa ii fac, se baga in toate pozele:))).

 

 

post-10813-0-83969700-1511038472_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Nu , se va trezi cineva sa imi propuna ca bichonul lui sa imi futa fata(catelusa)

Am mai avut astfel de propuneri. Categoric refuz din start. Nu cresc vagaboante usa:)))

Sper ca aveti simtul umorului, este sambata seara. Si aici nu suntem pe situl Academiei Romane...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

.........

Sper ca aveti simtul umorului, este sambata seara. ........

Ce faci tu cu postarea acestor fotografii nu se numește umor ci ....omor!

Pe mine,cel puțin,mă omori!

 

De ce a trebuit să fii atât de.... perfectă cu mine??

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

E urata cu spume si expirata pe deasupra. Nu inteleg ce va place la ea . Ii atarna tatele pana la buric si fleoscaite.. am fost la ea si am facut stanga imprejur!!

😮😮😮😮😮😮😲😲😲😲😲

Cred ca ai greșit usa😂😂😂😬😬😬😬

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

E urata cu spume si expirata pe deasupra. Nu inteleg ce va place la ea . Ii atarna tatele pana la buric si fleoscaite.. am fost la ea si am facut stanga imprejur!!

Acrii-s strugurii! :wallbash

 

Și să-ți faci laba lângă o asemenea femeie ar fi un privilegiu pentru tine,dar să te mai și bucuri de farmecele ei!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Ori sunt ieșiți din baltă,mare,lac, acvariu,ori sunt membri ai juriilor de la concursul Miss Univers! :laugh2 :ras

In general gusturile nu se discuta, daaaar daca ii vezi pozele si nu difera de realitate, de ce te programezi, de ce te duci daca nu iti place? Plus ca daca esti barbat, o poti fute violent si daca nu e femeia visurilor tale. Pentru ca stie ce si.cum sa iti faca.

 

Si.cu asta gata, oprim offtopicul

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Fiecare are dreptul sa isi impartaseasca parerea. Insa intr-un mod civilizat.

Eu daca vin si spun ca i-am sugerat sa faca stanga imprejur...nu o sa fiu crezuta.

Nu as fi intervenit(am fost sfatuita sa imi vad de treaba mea),insa nu ma pot abtine:)))

1. Educatia userului este urata cu "spume" si am stiut dintr-o privire ca nu o sa mearga sedinta...

2Modul agresiv in care se exprima in postariile lui anterioare,pe alte topice...m-au facut sa scriu

3Nu iti place, spune intr-un mod decent si nu ma supar. E urata, nu mi-a placut...etc

3 Cereti scuze aici pt cuvantul "spume"si eu promit sa imi postez poze cu fata mea, sa vada toti"prostii"ce inseamna urata cu spume...tu esti singurul destept de aici.

Nu mai merge la femeii,

vezi incidentul cu negresa...verifica. Mi se pare inconstienta.

4 Varsta mea cu buletinul este 43 si am poze reale.

Nici nu mi-ai atins sanii sa vezi consistenta. Mai mult de un pas nu ai facut ...pt ca ti-am sugerat sa pleci.

 

Ps Stiu, pt ca de la mine nu a plecat nimeni, decat daca eu am spus "nu pot".

Expuneti parerea intr-un mod civilizat si nu as fi comentat.

Poate ca sunt eu curva , tarfa, zi cum vrei tu...dar sunt Doamna in comparatie cu tine. Dovada sts in postariile tale.

 

Ps.2 Pozele mele ultimele sunt facute cu telefonul .Cred ca sunt printre primele care tot postez la zi foto

Nu oblig sa ramana pe nimeni, si nici eu nu sunt obligata sa accept pe oricine. Are si curva prestanta ei:)))

Parerea mea este subiectiva la fel si a ta. Majoritatea decide. O zi buna

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Fiecare are dreptul sa isi impartaseasca parerea. Insa intr-un mod civilizat.

Eu daca vin si spun ca i-am sugerat sa faca stanga imprejur...nu o sa fiu crezuta.

Nu as fi intervenit(am fost sfatuita sa imi vad de treaba mea),insa nu ma pot abtine:)))

1. Educatia userului este urata cu "spume" si am stiut dintr-o privire ca nu o sa mearga sedinta...

2Modul agresiv in care se exprima in postariile lui anterioare,pe alte topice...m-au facut sa scriu

3Nu iti place, spune intr-un mod decent si nu ma supar. E urata, nu mi-a placut...etc

3 Cereti scuze aici pt cuvantul "spume"si eu promit sa imi postez poze cu fata mea, sa vada toti"prostii"ce inseamna urata cu spume...tu esti singurul destept de aici.

Nu mai merge la femeii,

vezi incidentul cu negresa...verifica. Mi se pare inconstienta.

4 Varsta mea cu buletinul este 43 si am poze reale.

Nici nu mi-ai atins sanii sa vezi consistenta. Mai mult de un pas nu ai facut ...pt ca ti-am sugerat sa pleci.

 

Ps Stiu, pt ca de la mine nu a plecat nimeni, decat daca eu am spus "nu pot".

Expuneti parerea intr-un mod civilizat si nu as fi comentat.

Poate ca sunt eu curva , tarfa, zi cum vrei tu...dar sunt Doamna in comparatie cu tine. Dovada sts in postariile tale.

 

Ps.2 Pozele mele ultimele sunt facute cu telefonul .Cred ca sunt printre primele care tot postez la zi foto

Nu oblig sa ramana pe nimeni, si nici eu nu sunt obligata sa accept pe oricine. Are si curva prestanta ei:)))

Parerea mea este subiectiva la fel si a ta. Majoritatea decide. O zi buna

Nu.pot da puncte asa ca momentan comentez.

 

Jos.palaria pentru răspunsul tau

 

Ps. Trebuie sa descoperi cine sunt :)

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...