Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 43 Voturi

Eliza 0720409064 (unirii, Tribunalul Nou)

sani mari MILF blonda matura masaj erotic body masaj finalizare orala sex normal protejat sex intre sani 30-35 ani oral neprotejat CIM FK sarut

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2501 raspunsuri in acest thread

#2501 andreibv

andreibv

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 54 Postari:
  • Inscris la:
    21 August 2016
  • Reputatie: 7

Postat 21 September 2017 - 03:52 PM

La Brașov când vei veni?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2502 gigi palton

gigi palton

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 124 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2015
  • Reputatie: 16

Postat Astazi, 07:16

Am fost la Eliza acum ceva vreme, nu stiu daca mai are rost sa fac recenzie, dar totusi hai ca fac.

Avand treaba prin Bucuresti am decis sa o vizitez pe Eliza. Am sunat de cateva ori cu pauza intre apeluri, nu a raspuns. Am dat un sms daca se poate o programare pentru a doua zis si am primit confirmare pentru ora 13. La 12:50 eram in fata blocului de la F64, am inteles ca intre timp si-a schimbat locatia.
    La 13 am sunat-o iar si m-a rugat sa mai astept 10 minute sa se pregateasca, iar la 13:10 am intrat in locatie. Am stat putin de vorba, apoi am intrat la dus. Din pacate nu am specificat la telefon ca as vrea sa petrec o ora impreuna cu dansa, iar ea a crezut ca doresc doar un numar asa ca...am ramas doar un numar spre nemultumirea mea.
    Am purces apre camera de actiune fiind invitat sa ma fac comod.
    Actiunea a inceput cu un ON urmat de NP dupa care am finalizat in balonas
    Nu mai tin minte cat am achitat.

Eliza arata chiar mai bine decat in poze si o recomand cu caldura tuturor...daca reusiti sa o prindeti la telefon/birou.

Note - 10 pe linie

De revenit - DA
    • 2

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: sani mari, MILF, blonda, matura, masaj erotic, body masaj, finalizare orala, sex normal protejat, sex intre sani, 30-35 ani, oral neprotejat, CIM, FK, sarut

5 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)