Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Buna, nu ajung azi la birou.

Va doresc o duminica frumoasa.

De luni , semnez condica😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

O saptamana frumoasa Eliza

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Eu, un motănel dilimache, îi urez și pe această cale un sincer și călduros La Mulți Ali lui Betty pentru ziua ei de luna asta! Vă pup pe amândouă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Bună săptămâna viitoare cum lucrezi?

Și un nr de telefon te rog

Ce nr de telefon imi ceri? Este trecut in titlu

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

La Mulți Ani lui Betty... Am băut  niște rosé, sper că se acceptă scuza asta...

Stai linistit. Luna viitoare iti da ea vinul

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Scuze, ai dreptate.

Dar săptămâna viitoare care este programul tau?

Vin de departe pentru tine

Mai intim , mai discret, este sa ne auzim la un telefon/sms/whattap.

Oricum , sunt de gasit, ramane sa mai si comunicam...Te sarut. Te sarut😘😘😘

post-10813-0-35693400-1571910372_thumb.jpg

  • Like 13
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna Eliza, am vazut profilul tau pe site si am citit toate revizuirile si am vazut toate fotografiile, arata frumos... Eu sunt francez, 48 ani, am trait la Bucuresti de 8 ani, as fi vrut sa te intalnesc. Este posibil să avem o întâlnire luni, 4 noiembrie 2019, la ora 10h00? Aștept cu nerăbdare confirmarea dumneavoastră... Multumesc mult. Te îmbrățișez. Rod

Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Buna Eliza, am vazut profilul tau pe site si am citit toate revizuirile si am vazut toate fotografiile, arata frumos... Eu sunt francez, 48 ani, am trait la Bucuresti de 8 ani, as fi vrut sa te intalnesc. Este posibil să avem o întâlnire luni, 4 noiembrie 2019, la ora 10h00? Aștept cu nerăbdare confirmarea dumneavoastră... Multumesc mult. Te îmbrățișez. Rod[/size]

S'il vous plaît écrivez-moi sur WhatsApp. Ici tout le monde voit . Et il y aura une soirée de sexe le 4 novembre à 10 heures.post-10813-0-51827800-1572436456_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

La birou, imi rezerv dreptul de merge pe principiul "placere reciproca".

  • Like 4
Link spre comentariu

Eliza is a wonderful, beautiful and kind woman. I enjoyed being with her as a guest.

Your body is a wonderland ... as described in the song. Unique.

Thank you for taking the time for me and I hope we can see each other again in December.

 

I can recommend eliza for all honore man. She is a real fantastic lady.

I wish you all the best and take care of you.

  • Like 3
Link spre comentariu

Acum o luna am fost si eu la doamna Eliza, dorind sa impartasesc o experienta cu o Milf. Sunat si programat in scurt, pentru o ora de nebunii, am asteptat un pic pana a fost gata, eu fiind primul client pe ziua aceea si cand a deschis usa magica de la apartament, wow. O milfeta in toata regula, cu niste sani bestiali, naturali si plini, imbracata cu ciorapei dantelati si cu tocuri inalte, m-a invitat, iar dupa dusul de rigoare am inceput actiunea. Am cerut sex oral protejat, fara anal, si m-am simtit ca un rege. In pozitia mama iedului mi-a venit sa imi dau drumul, scos prezervativul, ea in genunchi in fata mea si am stropit pe sani, pe gat, pe ciorapi, pe unde am mai apucat, pentru ca eram full. Am mai stat putin, apoi s-a sculat iar nebuna dintre picioare si am luat-o la laba, cu mana pe sanii giganti si pe picioarele ei sexy, terminand din nou. Golit bine de samanta, am plecat tarbacit de acolo. O adevarata Milf. Te pup, Eliza.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Acum o luna am fost si eu la doamna Eliza, dorind sa impartasesc o experienta cu o Milf. Sunat si programat in scurt, pentru o ora de nebunii, am asteptat un pic pana a fost gata, eu fiind primul client pe ziua aceea si cand a deschis usa magica de la apartament, wow. O milfeta in toata regula, cu niste sani bestiali, naturali si plini, imbracata cu ciorapei dantelati si cu tocuri inalte, m-a invitat, iar dupa dusul de rigoare am inceput actiunea. Am cerut sex oral protejat, fara anal, si m-am simtit ca un rege. In pozitia mama iedului mi-a venit sa imi dau drumul, scos prezervativul, ea in genunchi in fata mea si am stropit pe sani, pe gat, pe ciorapi, pe unde am mai apucat, pentru ca eram full. Am mai stat putin, apoi s-a sculat iar nebuna dintre picioare si am luat-o la laba, cu mana pe sanii giganti si pe picioarele ei sexy, terminand din nou. Golit bine de samanta, am plecat tarbacit de acolo. O adevarata Milf. Te pup, Eliza.

Apăi draga domnule daca a fost tabarceala buna... sa iti fie de bine. Aici la Bucuresti se spune "futai".

Multumesc pentru timpul pierdut in redactarea recenziei. Te sarut. Pa:)))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

Eliza is a wonderful, beautiful and kind woman. I enjoyed being with her as a guest.

 

Your body is a wonderland ... as described in the song. Unique.

 

Thank you for taking the time for me and I hope we can see each other again in December.[/size][/size]

 

I can recommend eliza for all honore man. She is a real fantastic lady.

 

I wish you all the best and take care of you.[/size][/size]

Vielen Dank Ich warte im Dezember auf dich.

 

post-10813-0-54201100-1572605073_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...