Sari la conținut

adelina24 0740837752


Vizitator fullspeed

Postări Recomandate

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Andreiutzule, decat sa faci offtopic, nu mai bine pui mana pe telefon ca s-o suni si s-o intrebi de tarife ca vad ca nu stii citi, doar ai aici toate detaliile?!? :hihat

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Astazi am avut placerea sa o intalnesc pe Adelina dupa aproape o luna de incercari cand mereu apareau lucruri nepravazute inainte sa sun sa ma programez. Sunat si discutat la telefon detaliile si a ramas sa revin peste 30 de mine cu un telefon cand ajung in zona Nufarul unde este locatia Adeline. Sunat la interfon si ghidat pana la usa apartamentului unde ma asteptat Adelina strangandu-ma in brate si pupandu-ma pe obraji. Pentru iubitorii de femei bbw cu sani uriasi in special brunete atunci adelina este *aleasa* - par lung brunet,frumoasa la fatza, fund mare si rotund si punctul forte sani mari naturali. Este naturala si binedispusa si discutiile curgeau de la sine cat am fumat vreo 3 tigari e o persoana f placuta si te simti bine langa ea. Dupa conversatie am plecat la dus cu un prosop curat inmanat de Adelina inainte mea intrand ea. Baia e curata fara apa pe jos cu tot ce trebuie inauntru de la gel de dus,sapun,sampan etc
Dupa dus m-am intors in camera unde ma astepta Adelina invelita in prosop si inceput cu sarutarile,pe burta si usor usor catre junior care se facuse mare de la inceput de cand am vazut-o. Este atenta si la outze nu doar la *cristinel* si o baga destul de adanc in gurita. Am schimbat cu sexul intre sanii ei superbi si mari cu oralul si iar intre sani ca mai apoi sa trecem la doggystyle. Este foarte energica la normal si nu s-a oprit pana nu am terminat.
Am luat o binemeritata pauza de cateva tigari si vorbit diverse cristinel se facuse din nou mare doar stand ea langa mine. Am inceput ca si la inceput cu un oral/saruturi/sex intre sani/saruturi/oral/sex intre sani ca mai apoi sa testam pozitia misionar in timp ce ii masam sanii mari. Am finalizat a doua oara in pozitia asta dupa vreo 20 de minute. Cu ochii la sanii ei am uitat sa scot prez sa termin pe ei.

Notele mele:

- seriozitate programare 10 - stabilit intalnirea fara nici o problema

- locatie 9

- curatenie  10

- igiena  10

- aspect 10++

- sani 10 ++

- oral 9

- normal  10

- gfe  10+

Timp petrecut impreuna o ora si putin fara nici o graba. Platit la sfarsit.

PS: Pentru iubitorii de bbw/sani mari Adelina e maxim fie chiorait de foame si nesomn de ieri dimineata.
The end.

  • Like 10

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: primaria din Salonta
  • Oras:Romania-Salonta
  • Telefon: primaria din Salonta
  • Oras:Romania-Salonta

Astazi am avut placerea sa o intalnesc pe Adelina dupa aproape o luna de incercari cand mereu apareau lucruri nepravazute inainte sa sun sa ma programez. Sunat si discutat la telefon detaliile si a ramas sa revin peste 30 de mine cu un telefon cand ajung in zona Nufarul unde este locatia Adeline. Sunat la interfon si ghidat pana la usa apartamentului unde ma asteptat Adelina strangandu-ma in brate si pupandu-ma pe obraji. Pentru iubitorii de femei bbw cu sani uriasi in special brunete atunci adelina este *aleasa* - par lung brunet,frumoasa la fatza, fund mare si rotund si punctul forte sani mari naturali. Este naturala si binedispusa si discutiile curgeau de la sine cat am fumat vreo 3 tigari e o persoana f placuta si te simti bine langa ea. Dupa conversatie am plecat la dus cu un prosop curat inmanat de Adelina inainte mea intrand ea. Baia e curata fara apa pe jos cu tot ce trebuie inauntru de la gel de dus,sapun,sampan etc

Dupa dus m-am intors in camera unde ma astepta Adelina invelita in prosop si inceput cu sarutarile,pe burta si usor usor catre junior care se facuse mare de la inceput de cand am vazut-o. Este atenta si la outze nu doar la *cristinel* si o baga destul de adanc in gurita. Am schimbat cu sexul intre sanii ei superbi si mari cu oralul si iar intre sani ca mai apoi sa trecem la doggystyle. Este foarte energica la normal si nu s-a oprit pana nu am terminat.

Am luat o binemeritata pauza de cateva tigari si vorbit diverse cristinel se facuse din nou mare doar stand ea langa mine. Am inceput ca si la inceput cu un oral/saruturi/sex intre sani/saruturi/oral/sex intre sani ca mai apoi sa testam pozitia misionar in timp ce ii masam sanii mari. Am finalizat a doua oara in pozitia asta dupa vreo 20 de minute. Cu ochii la sanii ei am uitat sa scot prez sa termin pe ei.

 

Notele mele:

 

- seriozitate programare 10 - stabilit intalnirea fara nici o problema

 

- locatie 9

 

- curatenie  10

 

- igiena  10

 

- aspect 10++

 

- sani 10 ++

 

- oral 9

 

- normal  10

 

- gfe  10+

 

Timp petrecut impreuna o ora si putin fara nici o graba. Platit la sfarsit.

 

PS: Pentru iubitorii de bbw/sani mari Adelina e maxim fie chiorait de foame si nesomn de ieri dimineata.

The end.

Sefule ai uitat  cadoul ??? :burglar: ???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am avut placerea sa o intalnesc pe Adelina dupa aproape o luna de incercari cand mereu apareau lucruri nepravazute inainte sa sun sa ma programez. Sunat si discutat la telefon detaliile si a ramas sa revin peste 30 de mine cu un telefon cand ajung in zona Nufarul unde este locatia Adeline. Sunat la interfon si ghidat pana la usa apartamentului unde ma asteptat Adelina strangandu-ma in brate si pupandu-ma pe obraji. Pentru iubitorii de femei bbw cu sani uriasi in special brunete atunci adelina este *aleasa* - par lung brunet,frumoasa la fatza, fund mare si rotund si punctul forte sani mari naturali. Este naturala si binedispusa si discutiile curgeau de la sine cat am fumat vreo 3 tigari e o persoana f placuta si te simti bine langa ea. Dupa conversatie am plecat la dus cu un prosop curat inmanat de Adelina inainte mea intrand ea. Baia e curata fara apa pe jos cu tot ce trebuie inauntru de la gel de dus,sapun,sampan etc

Dupa dus m-am intors in camera unde ma astepta Adelina invelita in prosop si inceput cu sarutarile,pe burta si usor usor catre junior care se facuse mare de la inceput de cand am vazut-o. Este atenta si la outze nu doar la *cristinel* si o baga destul de adanc in gurita. Am schimbat cu sexul intre sanii ei superbi si mari cu oralul si iar intre sani ca mai apoi sa trecem la doggystyle. Este foarte energica la normal si nu s-a oprit pana nu am terminat.

Am luat o binemeritata pauza de cateva tigari si vorbit diverse cristinel se facuse din nou mare doar stand ea langa mine. Am inceput ca si la inceput cu un oral/saruturi/sex intre sani/saruturi/oral/sex intre sani ca mai apoi sa testam pozitia misionar in timp ce ii masam sanii mari. Am finalizat a doua oara in pozitia asta dupa vreo 20 de minute. Cu ochii la sanii ei am uitat sa scot prez sa termin pe ei.

 

Notele mele:

 

- seriozitate programare 10 - stabilit intalnirea fara nici o problema

 

- locatie 9

 

- curatenie  10

 

- igiena  10

 

- aspect 10++

 

- sani 10 ++

 

- oral 9

 

- normal  10

 

- gfe  10+

 

Timp petrecut impreuna o ora si putin fara nici o graba. Platit la sfarsit.

 

PS: Pentru iubitorii de bbw/sani mari Adelina e maxim fie chiorait de foame si nesomn de ieri dimineata.

The end.

 

ai mai muncit la vreo panarama de aplicatie mobila cu manele de aia nu ai dormit sau ce

Asta e soarta, f multi romani asculta manele si folosesc expresia sa mergem la lautari si teai gandit tu pisicuts sa exploatezi acesta placere (slabiciune)

Tiganii dracului!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Sefule ai uitat  cadoul ??? :burglar: ???

 

150 ron pe ora

 

ai mai muncit la vreo panarama de aplicatie mobila cu manele de aia nu ai dormit sau ce

Asta e soarta, f multi romani asculta manele si folosesc expresia sa mergem la lautari si teai gandit tu pisicuts sa exploatezi acesta placere (slabiciune)

Tiganii dracului!

 

 

void IaBani() {
   if (MuncaInProgres) {
      message = "Ai dat gres,valoarea nu este suficienta!Die&fuck_off";
      repaint();
      return;
   }
   deck = new Deck();   
   hand = new Hand();
   deck.shuffle();
   hand.addCard( deck.dealCard() );
   message = "Valoare suficienta sau inca nu?";
   MuncaInProgres = true;
   repaint();
}
 
  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna seara tuturor,

 

Am si aici cate ceva sa va spun si anume,...., intr-o seara cu chef de nebunii dupa cateva "beuturi"  am apelat  la Adelina care de fiecare data reuseste sa ma "imbrobodeasca"  cu sanii ei  frumosi si jucausi, cu pasarica care cere la propriu sa fie degustata cu lux de amanunte si restul.

 

Locatia la care am vizitat-o de aceasta data a fost in zona Nufarul, curata, spatioasa, primitoare,  Adelina e aceeasi  doar ca mie mi se pare ca a slabit ceea ce o avantajeaza considerabil zic eu, 

 

Actiunea a inceput dupa dusul de improspatare (prosop curat, gel de dush), un oral misto de tot cu niste priviri perverse ce  te fac sa treci direct la actiune,...., eu n-am rezistat sa mai astept, asa ca am trecut eu la  a-i face un oral  savurat de aceasta foarte intens, se umezeste foarte bine, intrarea dupa fixarea capisonului  fiind foarte lina.  La normal am inceput cu misionar, timp in care ne sarutam de mama focului si desigur sanii nu au scapat de limba mea pusa serios pe treaba. In lady on top, privelistea deja bine cunoscuta a sanilor care sarea de mama focului pana ce i-am fixat in palme, la doggy contreaza foarte bine si se vede ca ii place  aceasta pozitie.  Finalizarea a fost totusi in misionar fiind dornic de o finalizare mai pasionala cu saruturi, etc.

 

  

            Notele:

            Locatie: 10 – no comment, foarte moderna si primitoare.

            Aspect: 8.5 – n-am cum sa nu cresc nota  vazand-o clar mai sexy si oricum ii mau dau un +1 pentru sani si sa nu uitam de pielea ei creola si fina ce te excita

            intr-un hal de  nedescris.
            Oral: 9 – tehnica buna, implicare totala dar fara deep-ul dorit de mine  nu pot da 10.
            Normal : 10  – pasionala si implicata pe tot parcursul actului.
            Igiena: 10 – acum ii dau 10 fiind epilata complet, cu pasarica neteda asa cum imi place mie.

            GFE: 10  – crestem si aici nota avand parte de FK si  simtindu-ma deja mult mai relaxat in prezenta ei fata de prima vizita.

            Halat: 120 RON    ON+NP /1  numar.

            Raport pret/calitate: Eu zic ca e pretul corect, iar pentru cei ce vor o lipicioasa cu forme si nederanjati de ceva kilograme in plus aceasta e alegere ideala.

 

 

            Cu stima Bombo si va doresc tuturor sarbatori fericite.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Dragii mei,

 

De mult nu am fost activa pe forum dar acum a venit momentul sa va anunt ca mi-am schimbat locatia, dar a ramas tot zona NUFARUL, McDonald's. Numarul de telefon a ramas acelasi, 0740.837.752, iar cadoul dupa cum urmeaza:

 

- 1 Finalizare - 30 Minute - 120 RON

- 1 Finalizare - 60 Minute - 150 RON *NOU*

- 2 Finalizari  - 60 Minute - 200 RON

 

Servicii incluse:

- FK, 69, OP/ON (in fuctie de igiena), NP, Fantezii, Dominare soft, Striptease, Masaj erotic* (*Optional)

 

Am si niste poze noi pentru voi, reale bineinteles din noua locatie:

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...