Sari la conținut

0754966904


xproject

Postări Recomandate

Am gasit acuma cateva zile un anunt in evenimentul. Ceva gen Georgiana roscata 175, 55 kg sex total.... 

 

Cum ieri am iesit putin in oras la cateva beri(fara alcool ca am fost sofer) am zis sa-i fac o vizita domnisoarei sun imi spune ca e libera imi comunica ca are locatie langa piata nicolina la un bloc. Si cum eram relativ aproape ma hotarasc sa-i fac o vizita, ajung relativ repede si incepe distractia. Sun din nou si imi da ocupat, dupa 5 min sun din nou de data asta raspunde imi spune ca e deasupra la un hotel din zona destul de dubios, deja imi venea sa plec dar am zis sa urc poate e o frumusete ceva. Intru si urc prin hotel dupa ce sunt intrebat de receptioner ca caut (aici inventez o poveste) incep sa urc scarile bezna totala ma asteptam sa imi dea unu in cap. In fine ajung deschide usa o roscata... Camera de camin fara baie, o canepea... Tipa ce e drept e roscata dar in rest... Nu cred ca are mai mult de 160 si sigur 65 kg, la fata banala dar cu o vanataie la ochi. O mai intreb o data serviciile imi spune ca 70/130 oral si normal o intreb de oral ne si imi spune ca da. Cand o intreb si de anal surpriza imi spune ca e 100 nr dar se poate si neprotejat. Atunci ma decid sa plec, inventez o scuza si pa. Ea imi tot spunea ca eu am de pierdut (ma intreb ce o bataie, o bola ceva). 

 

Sincer sa fiu nu regret ca am plecat si nici nu o sa ma intorc nici fata nu e pe gustul meu iar ca locatie sigur nu mai trec prin zona e prea dubioasa pentru mine. 

 

P.S. daca cineva a vizitat-o si a ramas poate sa imi spuna ce am pierdut.

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...