Sari la conținut

alexia09 0745782417


Vizitator fullspeed

Postări Recomandate

sunat si eu pe numarul din titlu 0745782417 ,  zice ca are inaltime de 1,67 , mai putin de 60 kg, Locuieste pe Sovata, 100 ron e finalizarea si include si masaj. nu ma risc la 100 ron fara sa citesc recenzie inainte. sper ca se sacrifica cineva :D

Link spre comentariu

hmmmm

nu stiu ce sa zic de domnisoara...sau domnisoarele....

sunat raspunde o domnita cu voce mai guturala profunda plictisita..... , zicand ca doar de maine este activa intre timp mai primeste un apel pe tel si ma roaga sa astept o clipa si ma pune pe hold........dupa un minut revine tonul si.......surpriza aud o voce cristalina vesela total diferita si incearca sa continue de unde a ramas colega presupun,oferta 100 ron OP NP si masaj relaxare la ora 120 ron 

astept niste feedbackuri despre domnita inainte de a mai incerca

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am fost eu,  e colega cu Adelina , stau in apartament cu 2 camere pe str Tusnad , bloc  cu vedere la centura , et 3  , in rest va mai spune ea.

Domnisoara e OK, e din Alba , venita mai nou pe aici. Bruneta 23 ani, nu e o frumusete , dar  nici urata  nu e , pentru cine mai merge  are un tatuaj  pe tot spatele si putin pe fund.

Nr de telefon e cel din poza , poza a 2-a ii apartine, ( e posesoarea unui fund aproape de 10) . Sani mici , in schimb carne tare peste tot.

 

experienta sexuala e ok, apartamentul (locatia) e  sub nota de trecere .  Pentru mine e de bifat , de revenit inca nu stiu, prefer noutate.

Nu face oral neprotejat ( nici nu am insistat, nu vroiam oricum)

 

Pentru OP + NP  decartat 100 ron . In alta locatie  fata ar merita mai mult, singura.  Aici insa .................

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Corect si fetele s-au mutat pe Milcovului vizavi de Peniu de pe Stefan cel mare :D sau fosta Textila ii foarte usor de ajuns la locatia fetelor , nu am testato pe nici una din fete cu toate ca "alexia" merita eu am fost doar in povesti la fete dar o sa merg sa o testez si eu pe Alexia  chiar ii frumoasa fata ,o zis faina sa avetzi si scuzati offline-u

Link spre comentariu

         Contradictiile, ambicuitatile sunt ademenitoare. Citind cateva pasaje pe forum si desigur dupa o privire retroscpectiva pe un alt site unde isi are anuntul m-am decis sa ii fac o vizita.

         Locatia str. Milcovului, sunt cateva repere facile in zona care te ajuta sa ajungi in cuib, vorbesc de cuib pentru ca aici isi mai duce veacul de lubricitate si colega Adelina 24 pe care am recunoscut-o din pozele postate pe un alt site cu specific.

        Mi s-a parut foarte funny pentru ca apartamentul are numarul identic cu a altei nimfete ce activeaza in zona, numarul cu ghinion adica :)). Dupa ce am ajuns in apartament, am fost primit de fete. Am stat cateva minute de vorba in holul-bucatarie, la masa, am fost servit cu un pahar de suc, fetele au fost amabile, Adelina mi s-a parut a fi mai dezghetata putin si e o fata destul de open minded căreia fuge mintea.

          Dupa şuetă, am ramas in compania Alexiei, pe ea o si sunasem pe telefon.

Desi era mai tentanta o intrevedere de o ora ( este 120 de lei cu doua finalizari incluse si ceva masaj after copulare  din ce am inteles), putin grabit fiind  am optat doar pentru o finalizare rapidă şi discreta.

         Nimfa, undeva la 162-163 cm, brunetă inchis, sprâncene negre tuşate, la faţă subtirică fara pomeţi pronuntati, gura mica. La faţă i-as da un 6/7 nu e o frumusete, departe de a fi  expresiva sau angelică, e o fizionomie a feţei acceptabila. Punct forte pe care l-am apreciat si asupra carora ochii mei s-au concentrat a fost posteriorul. Cum e destul de scunda la inaltime are un posterior foarte bine conturat, carne tare, il mangaiam deja cu privirea prin pantalonii negrii  foarte mulati ce ii avea pe ea. Cred ca face si sala, si gampele si pulpele de la picioare sunt ferme sin tari la atingere.

           Dupa ce am ajuns in camera specifica copularilor s-a dezbracat, mi-am dat si eu echipamentul si am ramas doar in „ echipamentul specific’’. Am asteptat sa sa aseze langa mine, am inceput prin a- mi delecta simtul tactil al palmei peste posteriorul ei atat de apetisant , am mangaiat-o discret pe corp, pe sâni. M-a luat la o labută scurta pentru a permite fluxului sanguin sa fie la nivelul optim si eram pregatit de atac. A pus capişonul si a inceput un oral sarguincios, cum are gurita mica , parea ca erectilul se muleaza si ii largeste gurita. O suge fara mofturi ceea ce e bine. Nu adânc, insa cu o tehnica ce mi-a produs placere. Se ajuta si cu mana, insa nu deranjant.

            Eram excitat bine asa incat am intrerupt-o din terapia orala si am luat-o direct la un doggy. Epilata corect la pussy, pe la spate este o imagine care dilata pupila la maxim. Imi place sa alternez doggy cu cate un spanking peste bucuţe. Si aici ai si pe ce sa lovesti, i-am dat cateva palme peste fundic in timp  ce o pompam pe la spate.

             Am schimbat la umeri –craci, gemea incet si apoi in misionar terminat in manta.

Jurizare :

Aspect: dama 6/7  la corp destul de scunda, insa este tinerica, pielea e placuta la atins, carnea e tare, sanii mici, pussy epilata recent, fara nimic olfactiv care sa te deranjeze. Inca odata subliniez ca punct forte posteriorul.

Sex: oral per total desi protejat, bunicel, un 7, 5 cred ca este o nota corecta. Se poate si ONP tot in acest tarif.  De ceva vreme sunt destul de reticent asa inca prefer totul protejat, am si cerut de la inceput protejat.  

Normal – am sa-i dau un 8, nu neaparat pentru tehnică, nota o dau pentru pozitia doggy si spanking :))) pentru ca pussy e stramta, pentru ca e epilata corespunzator, pentru ca nu am simtit urme olfactive care sa te deranjeze.

Igiena: curata, miros placut- 9

Locatia: apartament decent, doua camere,  hol mare, curat, camera curata , nu era dezordine, usor de gasit. Baia era curata, am intrat doar initial interludiului carnal, sunt câteva geluri de dus. Igienizarea si schimbarea de garderoba le-am facut insa acasa. Locatie nota 8,5

Tarif : 120 de lei pe ora- 2 finalizari, 100 de lei / finalizare. La ora se merita mai mult, ai doua finalizari plus şuetă, ţigara de dupa pentru cei ce fumează.  Daca esti mai grabit si vrei doar o polenizare rapida atunci optezi pentru prima varianta, la care fetele spun ca nu e negociabil nimic.

Raport calitate pret: acceptabil

Recomandare: personal as recomanda-o doar ca optiune de rezerva daca nu gasesti „asii din mânecă disponibili.’’ ( care constat ca sunt din ce in ce mai rari pe urbea noastră) si doar pentru palmaresul propriu.

 

In privinta Adelinei recunosc ca si fizionomie nu prea e genul meu, e prea chubby pentru gusturile mele, am sa mai reflectez daca am sa o bifez si pe ea.

 

Toate cele bune confrati si sange la erectil ! 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

salutare,

Saptamana trecuta fiind in trecere prin Oradea , am poposit si eu pe la domnisoara .

Sunat pe la 14 si m-am programat pentro ora 16 , mi-a dat detalii cum sa ajung la locatie(pe str.Milcovului) . La 16 am sunat cand eram jos in parcare si surpriza nu raspunde , i-am trimis sms ca sunt jos , iar domnisoara imi raspunde ca sa astept 15 minute ca este cineva , m-am conformat si am stat 15 min , dupa care incerc sa o sun si iara surpriza nu raspunde , trimit iara sms si imi raspunde ca sa mai stau 5 min , am zis ca daca am stat 15 min , ce mai conteaza 5 min asa ca am stat 5 min , dupa care o sun si in final mi-a raspuns cerandusi scuze si m-a poftit sus .

Aparatamentul este cu 3 camere , bucatarie mare unita cu holul de la intrare si cu terasa ,baie foarte bine aranjata cu cada cu hidromasaj  cu geluri de dus si prosop.

Domisoara este o tipa micuta de statura asa cum a descriso si colegul de mai sus , pozele de mai sus sunt false , nu este ea , dar fata singuru lucru ce-l are bestial este fundul , nu am mai vazut asa fund fin bombat ,carnea tare pe el , numai bun de atins dar pacat ca nu vrea sa faca anal, in rest sanii sunt inexistenti , iar la fata nu este urata dar nici frumoasa , hai sa zicem frumusica face  oral si normal totul protejat si masaj.

La intrare m-a intampinat colega ei de apartament Adelina , pentru ca alexia era in dormitor , probabil aranja patul de la colegul ce fusese inaintea mea, pana la urma ni s-a alaturat si ea si am stat de vorba m-au servit cu o apa minerala , ele au fumat cate o tigara , am aflat ca o fac si in trei, dar ele nu se saruta si nu se ling intre ele la 200 ora, dupa terminarea discutiilor m-am retras cu alexia in dormitor , ne-am dezbracat m-a rugat sa ma pun in pat (canapea extensibila), a inceput prin magaieri pe instrument , s-a jucat si cu bilutele , mai bine zis o laba de nota 10 , m-am apucat sa  o strang de bucii si sa ma juc putin cu pasarica ei care era cu par (cred ca nu s-a epilat la ea de 1 saptamana), usor , usor i-am bagt degetul in pasarica , ea intre timp a inceput sa se excite si sa intensificat si laba pe care mi-o facea, eu ma ma jucam cu un deget si la punctul ei sensibil , asa ca am rugato sa puna prezervativul , dupa care a luato putin in gura  cu ce tendinte de deep , dar nu i-a prea iesit , are gura mica asa ca o suge destul de bine chiar si cu protectie. Am trecut la normal aici nu am pre fost inspirat pentru ca am ales doogy si din pozitia asta cand i vezi fundul bestial te termini instant , asa ca daca mergeti sa lasati pozitia doogy la sfarsit nu faceti ca mine .la final dupa ce ne-am tras sufletul mi-a facut un masaj pe spate , dupa care am mers la baie am facut un dus , m-am imbracat si am plecat.

 

Si acuma notele:

Locatie : 9 - am scazut un punct pentru asternuturile de pe canapea mai ales perina care la masaj cand m-am intors cu fata in jos si am dat cu nasul in mirosul ala mi-am schimbat imediat pozitia capului ca nu rezistam.

Aspectul tipei: 7- primeste aceasta nota facand o medie cu fundul bestial care are nota 10 cu felicitari

Igiena: 7 - par pe la pasarica cred ca de o saptamana nu era epilat si mirosea putin si a transpiratie cred ca nu face dus dupa fiecare client .

Oral: 6- pentru 2 minute cat mi-a facut oral pot sa spun ca a fost ok  cu tentative de deep dar totusi era si cu protectie asa ca nu pot sa dau nota mai mare

Normal: 7 - se umezeste natural, am facut numai doogy .

Fund : 10++++

 

Decartat la sfarsit 100 lei , am inteles ca 120 este ora, dar nu am mai stat .

Per total este interesant fundul , pacat ca nu face anal , pacat ca nu face oralu fara protectie.

 

o seara placuta!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

dada si eu am fost si fata precum spuneau colegi de mai sunare un fund de nota 11 ca fata eu  zic ca nu e deloc urata gurita mica ochi frumos si trasaturi frumoase cat despre asternuturi ma gandesc ca nu au la fiecare ckinet altele deci este posibil sa fie si de la noi  asa ca cu mai criticat dejaba ca normal ca nu vin eu si imi schimba perina apoi vii tu si o schimba dinou ,dupa parerea mea noi mergem acolo pentru a penetra nu pentru a face inspectia perinilor,Ce sa va spun fata e ff ok am fost de trei ori si ma satisfacut cum am vrut de fiecare data, eu iasi da un general de 9 

asa ca nu ezitati sa va simtiti bine oriunde ati merge 

PENETRARE PLACUTA VA DORESC TUTUROR ))))))) :hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...