Sari la conținut

Masaj langa lidl


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Nu cred ca mai este nimeni acolo . Cunosc un alt Salon de masaj pe langa lidl unde sunt 2 fete, una putin mai invarsta (injur de 34 ani) nu asa dragutza si cealalta de 20 f dragutza

 

Acest Salon se afla exact in spatele scolii Pedagogic, mai exact in fata terenului de footbal.  Pe casa scrie Salon de infrumusetare dar numai este de mult :)

 

Va sfatuiesc sa treceti pe aici, fetele fac treaba buna!

Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Salut...am incercat si eu sa mai trec pe la salon...dar fara reusita...cu toate ca era o blonda acolo...te innebunea...una mai spre milf...casatotita..dar poate cineva care stie mai multe poate spune ceva....

Link spre comentariu

Nu cred ca mai este nimeni acolo . Cunosc un alt Salon de masaj pe langa lidl unde sunt 2 fete, una putin mai invarsta (injur de 34 ani) nu asa dragutza si cealalta de 20 f dragutza

 

Acest Salon se afla exact in spatele scolii Pedagogic, mai exact in fata terenului de footbal.  Pe casa scrie Salon de infrumusetare dar numai este de mult :)

 

Va sfatuiesc sa treceti pe aici, fetele fac treaba buna!

cred ca vorbesti de acelasi lucru, cel de pe timotei cipariu, strada cu spalatoria.

 

asteptam detalii, o recenzie, ca vad ca stii despre ce e vorba

 

multumim

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Fost , vazut executat ambele. Recomandarea mea este tipa blonda (acum bruneta), stie ce sa faca,. Numarul de teelfon al ei este. Oralul e bestial, ii dau cu siguranta un 9, geme, vorbeste, saruta atent si peste tot, traieste momentul, sta in toate pozitiille pe care le vrei. Desi are cativa anisori sanii sunt super, mari , nu chiar lasati.  Dusul e asigurat la inceput, daca vrei faci si dupa. Pretul este de 150 RON numarul. Tipa mai tinerica n urecomand. desi are forme apetisante, oral deplorabil, normalul, vai de capul meu.. parca o bagi intr-o sandura, capra practic a fost inutila, avea o privire de vaca la poarta noua. N-am terminat si am plecat de la ea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Fost , vazut executat ambele. Recomandarea mea este tipa blonda (acum bruneta), stie ce sa faca,. Numarul de teelfon al ei este. Oralul e bestial, ii dau cu siguranta un 9, geme, vorbeste, saruta atent si peste tot, traieste momentul, sta in toate pozitiille pe care le vrei. Desi are cativa anisori sanii sunt super, mari , nu chiar lasati.  Dusul e asigurat la inceput, daca vrei faci si dupa. Pretul este de 150 RON numarul. Tipa mai tinerica n urecomand. desi are forme apetisante, oral deplorabil, normalul, vai de capul meu.. parca o bagi intr-o sandura, capra practic a fost inutila, avea o privire de vaca la poarta noua. N-am terminat si am plecat de la ea.

asteptam o recenzie corecta...... cand ai fost, cum, cat ..... nu inteleg de ce unii dau puncte asa pe degeaba ....

Link spre comentariu
  • Oras:Vrancea
  • Oras:Vrancea

mai exista salonul is 2 domnisoare si o doamna mai la peste 35 ani ;) fiecare are pretul ei in fuctie de ce vrei sa faci....deci exista pt cei care au zis k nu mai exista ;) va recomand sa mergeti k e un loc ferit de lume si fetele sunt de treaba adica iti faci treaba cu ele

Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Asta este numarul de tel 0767204249

Confirm numărul de telefon , sunat programat , locatia lângă Lidl pe str cu Spălătoria . In locatie este o doamna mai la 35 de ani si 3 fete din ce am înțeles, 2 brunete si o blonda , eu am găsit pe cele 2 brunete , am ales-o pe Marilena , fata mai Alba la piele , cealaltă era mai creola dar nu de etnie , tariful 150 fin sau 200 2 fin / 1 ora ,negociat cu fata in camera, acțiunea cu fk oral np , normal protejat cu sărutări pe tot corpul , chiar sa meritat , fetele Pustoaice dragute cu sâni de puștoaică si sa implicat foarte mult , după o ora chiar sa strigat de pe hol finish dar fata nu a ținut cont de apreciat .

Locatie ok 9 Curățenie amenajat frumos , prosoape

Fata 9 curată frumoasa

Oral 9 făcut lent fără Deep dar compensează cu tehnica

Normal 9 se implica , geme , te imbratiseaza chiar o experiența ok

Gf 10 m-a făcut sa m-a simt bine , glume , zambareata , ok

Program am înțeles non-stop

Accepta cim , cunn, fk , anal nu am întrebat , orice poziție nu comentează .

Probabil o sa le încerc si pe restul in curând si va anunț .

Sfat de revenit .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

+40 (767) 919 256

 

Acesta este noul număr , corectez greșeala de mai sus , răspunde doamna mai in vârsta la el , nr luat din ziar , monitorul de Vrancea , e bine sa ii specificati asta ca nu știu dacă au habar de forum .

 

Spor la ciocane !

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

salutare tuturor,,am fost acum 2 zile la acest salon ,erau 4 fete,am ajuns acolo fara sa sun la tel,mi-au fost prezentate,am ales sa merg cu o d-ra blonda,inaltuta,sani mici,gen skini,era cea mai breaza dintre toate,dupa o scurta negociere am cazut de acord la 2 finalizari 150 ron,am fost servit cu ON,nu a fost cine stie ce,apoi NP,un pic cam agitata d-ra,,nu prea pe gustul meu,,,in fine,ca locatie e ok,,fetele cam lasa de dorit,nu stiu daca o sa mai revin,sincer o cautam pe d-na cea apetisanta dar nu am gasito,cat despre acea domnisorica ,care m-a servit,era ok,,curata,cam vorbareata,,ciudata intr-un fel,,te face sa te simti in largul tau,,parerea mea e ca nu prea merita,,,pt alte detalii va stau la dispozitie,,,,sa aveti spor !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Acum ceva luni am trecut pe la acel salon dupa ce am gasit numarul in mica publicitate...la telefon tariful era de 100 lei finalizarea si 150 ora cu doua finalizari...ajung la adresa si in apartament ma intampina o blonda cam 1,58 si intram in camera...camera parfumata cu dus.foarte ok...in camera tariful a devenit 200 lei ora 2 finalizari ON si NP...dupa ce facem dus impreuna incepe sa faca un ON cam tras de par si continuam cu un clasic misionarul si termin in balonas...in mica pauza ies pe hol sa fumez o tigara si surpriza ... Alte 3 domnisoare in hol fumau si asteptau...o blonda cam la 26 da ani o bruneta cam la 25 de ani si o roscata la 38 de ani...dupa ce termin tigara reluam actiunea in camera la fel dupa un DUS cam ca primul numar...a fost ceva banal pentru ca domnisoara nu parea ca stie foarte multe...

Concluzie

Trup : 7 micuta de statura cam cu burtica

ON 7 doar capul si simteai dintii

NP 8 lady on top doggy si misionarul incercate cu ea

Cadoul : 200 lei ora cu 2 finalizari

Draguta ca fata si comunicativa fara graba...este ok daca vrei sa te relaxezi dar pretul cam mare

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Acum ceva luni am trecut pe la acel salon dupa ce am gasit numarul in mica publicitate...la telefon tariful era de 100 lei finalizarea si 150 ora cu doua finalizari...ajung la adresa si in apartament ma intampina o blonda cam 1,58 si intram in camera...camera parfumata cu dus.foarte ok...in camera tariful a devenit 200 lei ora 2 finalizari ON si NP...dupa ce facem dus impreuna incepe sa faca un ON cam tras de par si continuam cu un clasic misionarul si termin in balonas...in mica pauza ies pe hol sa fumez o tigara si surpriza ... Alte 3 domnisoare in hol fumau si asteptau...o blonda cam la 26 da ani o bruneta cam la 25 de ani si o roscata la 38 de ani...dupa ce termin tigara reluam actiunea in camera la fel dupa un DUS cam ca primul numar...a fost ceva banal pentru ca domnisoara nu parea ca stie foarte multe...

Concluzie

Trup : 7 micuta de statura cam cu burtica

ON 7 doar capul si simteai dintii

NP 8 lady on top doggy si misionarul incercate cu ea

Cadoul : 200 lei ora cu 2 finalizari

Draguta ca fata si comunicativa fara graba...este ok daca vrei sa te relaxezi dar pretul cam mare

Numarul de telefon nu il mai stiu...dar o sa fac tot posibilul sa postez si numarul
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...