Sari la conținut

UNDE SE STRICA TOT (sau scuze publice lui Amada)


Postări Recomandate

  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b
  • Telefon: olybucuresti
  • Oras:b

@fanebabane , nu te supara ca iti pun o intebare.

Este pentru binele celor care au de gand ( adica cei curajosi) sa mearga in viitor la amada.

Ati baut ceva alcool inainte? Nu am fost atent daca ai scris asta in scrisoare.

Din punctul meu de vedere ar trebui schimbat numele topicului "Ce  credeti ca este in neregula cu amada ? " in "Ce este in neregula cu amada."

 

Ce sa zic, vorba unuia  "macar tie ti s-a sculat pwla" dar lui diaconescum nici macar atat :))))  si  PS- ti-ai recuperat si toti banii :)))

PSS-Nu stiu cum dati de ele. Posibil meritati. Cititi frate forumul si mergeti  la femei cu care credeti ca sunteti compatibili pentru ca altfel riscati sa se intample eceste lucruri.Sau daca mergeti si o faceti lata,macar nu va mai laudati.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stii, la Universitate, jos la metrou, este o florarie virtuala...ai fi putut, in drumul tau spre casa, sa opresti putin, sa comanzi un buchet de flori, doar aveai bani ;) si sa-l trimiti domnisoarei cu scuzele de rigoare...

 

Cred ca era muuuuult mai elegant daca chiar aveai mustrari de constiinta. :D

 

No offence!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu se mai poate asa! Toata lumea a sarit in capul Amadei! Trebuie sa ne lamurim. Deci o voi vizita in viitorul apropiat, bineinteles pe neve, si voi face un raport amanuntit ca tot voiam sa vad de ce fuge de mine de pe forum. Voi fi impartial si nu mie frica am 1,80 si 90 de kile (glumesc).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

@Fane mai bine te rezumai sa faci analiza pe text confraților...:))) mai bine omorai limba română decât curul Amandei....:)) sau îl înFUNDai. ..:))

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Nu se mai poate asa! Toata lumea a sarit in capul Amadei! Trebuie sa ne lamurim. Deci o voi vizita in viitorul apropiat, bineinteles pe neve, si voi face un raport amanuntit ca tot voiam sa vad de ce fuge de mine de pe forum. Voi fi impartial si nu mie frica am 1,80 si 90 de kile (glumesc).

Te face la proportii...fie-ti frica :)

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Stii, la Universitate, jos la metrou, este o florarie virtuala...ai fi putut, in drumul tau spre casa, sa opresti putin, sa comanzi un buchet de flori, doar aveai bani ;) si sa-l trimiti domnisoarei cu scuzele de rigoare...

 

Cred ca era muuuuult mai elegant daca chiar aveai mustrari de constiinta. :D

 

No offence!

 

Poate isi lua bataie amaratul care le livra  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Sau poate se ardea mocca  :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Asta nu ar mai fi fost problema lui...constiinta sa avea sa fie....spalata :D

 

P.S. Niciodata nu e prea tarziu anyway ;)

 

Acum ca ai pus tu aici indicatia, cam este....

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

@fanebabane , nu te supara ca iti pun o intebare.

Este pentru binele celor care au de gand ( adica cei curajosi) sa mearga in viitor la amada.

Ati baut ceva alcool inainte? Nu am fost atent daca ai scris asta in scrisoare.

Din punctul meu de vedere ar trebui schimbat numele topicului "Ce  credeti ca este in neregula cu amada ? " in "Ce este in neregula cu amada."

 

Ce sa zic, vorba unuia  "macar tie ti s-a sculat pwla" dar lui diaconescum nici macar atat :))))  si  PS- ti-ai recuperat si toti banii :)))

PSS-Nu stiu cum dati de ele. Posibil meritati. Cititi frate forumul si mergeti  la femei cu care credeti ca sunteti compatibili pentru ca altfel riscati sa se intample eceste lucruri.Sau daca mergeti si o faceti lata,macar nu va mai laudati.

Oly, acum n-am consumat decat cafea, deci asculta-ma bine la trezie, daca tot faci insinuari...

Mai da-te in pizdili masii!!!

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

 

- i-am spus ca o inteleg, ca nu sunt diaconescum si ca nu vreau sa o mai deranjez cu prezenta mea

 

P.S. diaconescum, sa nu te manance-n cur sa te mai duci la ea, ca te haleste cu fulgi cu tot. 

:) si ai inteles-o ? eu am inteles doar ca nu a crezut nimic din ce am vorbit si ca nu avem nimic in comun.

dar inca mai am lucruri neintelese cum ar fi publicarea PM ului... fiindca lumea nu stia cum au decurs treburile samd...

Stai linistit ca nu ma duc la ea, poate peste 3, 6, 9, 12 luni, poate niciodata. daca ma duc acum cred ca ma si bate :stiletto

 

Ce nu inteleg eu de ce nu ai facut o recenzie normala... adica na.

in cazul meu am crezut ca ma duc ca un prieten... am fost tratat ca un client si desigur m-am suparat...

dar apoi a dorit tratament de prieten ... samd....

apoi ea s-a suparat ca am vrut sa ii dau limbi in .... (culmea e ca faceam asta pentru ea ... )

unele s-au suparat ca nu am vrut sa fac acest lucru, pe care nu il fac des...

s-a pus chiar pe spate sa imi arate cum e sa ... in fine...

wtf.. iar mi-am adus aminte iar comentez si nu as mai vrea,

prea multe s-au spus si aruncat

 

Eu zic ca a procedat insa mai bine cu tine, la sfarsit ti-a dat banii inapoi, acum tu daca aveai indoieli nu trebuia sa ii iei.

Pe mine m-a deranjat ca nu a intrebat, oricum nu ii mai luam, stabilise ceva si nu o bagam in alte necazuri.

A zis ca recenzia aia a mea din PM nu o afecteaza ci o protejeaza de cei ca mine, dar eu cred ca greseste,

adica da, cei ca mine nu vor mai veni, dar pe de alta parte, si ceilalti se pot orienta in alte directii unde sunt numai recenzii bune.

 

 

@fanebabane , nu te supara ca iti pun o intebare.

Este pentru binele celor care au de gand ( adica cei curajosi) sa mearga in viitor la amada.

Ati baut ceva alcool inainte? Nu am fost atent daca ai scris asta in scrisoare.

Din punctul meu de vedere ar trebui schimbat numele topicului "Ce  credeti ca este in neregula cu amada ? " in "Ce este in neregula cu amada."

 

Ce sa zic, vorba unuia  "macar tie ti s-a sculat pwla" dar lui diaconescum nici macar atat :))))  si  PS- ti-ai recuperat si toti banii :)))

PSS-Nu stiu cum dati de ele. Posibil meritati. Cititi frate forumul si mergeti  la femei cu care credeti ca sunteti compatibili pentru ca altfel riscati sa se intample eceste lucruri.Sau daca mergeti si o faceti lata,macar nu va mai laudati.

3 zile mi-a fost frica sa nu fi luat vreo disfunctie ceva.

 

CE A FOST FACUT, A FOST FACUT SI RAMANE FACUT.

 

http://www.idlehearts.com/wp-content/uploads/2012/05/whats-done-is-done.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

 

Fara sa te superi pe mine, se pare ca tu nu mergi mai departe, nu ai depasit inca momentul. Oare vei incheia acest subiect vreodata, ma intreb eu??

Nu astept raspuns, vorbeam eu ...cu mine!

 

Topicul asta nu e inceput de mine, dar sunt prea multe referiri catre mine (din cele relatate de fane, e clar ca si ea m-a povestit cand a fost la ea) ca sa nu comentez absolut nimic.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Draga Diaconescum,

Pe Fanebabane l-am rugat sa ia banii inapoi si sa incheiem intalnirea pentru ca evident i-a parut rau pentru gestul pe care l-a facut si mi-a spus ca nu face asa de obicei, dar eu nu mai puteam continua...

Pe cand tu m-ai facut efectiv sa te dau afara pentru ca nu te mai opreai din reprosuri...

Nu te opresti nici acum.

Singura mea greseala a fost ca am vrut sa ma tin de cuvant si sa ne vedem indiferent ca mi-a venit ciclul... :blushing2

Legat de limbi, las-o mai moale te rog...

Cand ai venit si am incercat sa te pup, tot intorceai obrazul...

Te-am si intrebat daca saruti si ai zis ca da, dar ai continuat in acelasi stil...

Cand mi-ai zis de limbi ai ramas la fel de nemiscat pe spate...

Vorbe, vorbe, vorbe...

 

@Chris73,

Vreti o femeie, nu un robotel, dar apoi va plangeti ca ea gandeste si ca mai si simte ceva...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te asigur Amada ca eu chiar nu caut robotzei feminini; daca ma purtam asa cu o femeie nu mai ajungeam iubitul Sarlotei dar nici chiar asa fitze nu-mi plac. Poate ai si tu dreptate si adevarul e undeva la mijloc.

Mai bine nu mai comentez ca nu te cunosc decat de pe forum si nu stiu cum esti in realitate. Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...