Sari la conținut

'' unicul masaj de 7 stele doar la dolce massage iasi ... telefon 0741342794, 07578092430


men66

Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Anunt de aici : http://www.detoatepentrutoti.ro/unicul-masaj-de-7-stele-doar-la-dolce-massage-iasi-286362.html

 

+ foto in link ul de sus 

 

'' Adaugat 

07-01-2014
Expira    07-04-2014
Vizualizari 149
Domeniu Matrimoniale
Categorie cereri si oferte
Rubrica Femei cauta Barbati
Jud. Iasi    Loc. IASI - mun.
Telefon: 0741342794, 07578092430
Contacteaza prin email
Pret
150 RON /h
Tip anunt: Oferta
unicul masaj de 7 stele doar la dolce massage iasi
Detalii anunt
Relaxant. Recomfortant. Senzual. Sublim. Magic. Va invitam in intimitatea rafinata a salonului nostru pentru a va destinde sub mainile delicate si pricepute ale maseozelor noastre Pasiti in noua lume a atingerilor incantatoare, profund relaxante. Masajul, o euforie senzoriala si senzuala, va fi deliciului ce va hrani trupul si sufletul dumneavoastra.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Salutari !

 

Avand ceva treburi in zona indicata pe site-ul fetelor si mai ales cum puteam sa rup putin timp si pt mersul la acest salon, m-am dus in Pacurari

Din pacate nu a raspuns nimeni la cele 2 numere de telefon si dus am fost.

 

Intre timp s-a mai dus careva ? Se merita…m-ar tenta 'o actiune' cu 2…vorba aia intre 2 nu te ploua :)

 

O seara placuta tuturor !

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dolce-massage.webnode.ro .unicul masaj thailandez de 7 stele.0741342794

 

 

buna la toata lumea.sa fac si eu o mica descriere a acestui salon de masaj erotic din iasi Dolce massage.mai fusesem la un apartament undeva in tudor pe la pim daca nu ma insel si nu mi-au placut deloc fetele.era una mica si creola de am crezut ca este tiganca si era foarte figuranta si mai era o fata blonda mare si grasa.nu era ce cautam eu.mi-au spus preturile si serviciile si au zis ca la 300 de lei au masaj special (adica sex).era clar ca nu este un salon si ma gandeam sa nu iasa si vreun peste de pe undeva asa ca am plecat.fiind cazat la hotel am intrebat la receptia hotelului daca stie cumva vreun salon de masaj sau pe cineva care sa se deplaseze si la hotel.mi-a dat o carte de vizita de la salonul dolce massage.am sunat si o voce draguta si suava mi-a raspuns foarte politicos.am intrebat daca se fac deplasari la hotel si am cerut preturile si servicile.domnisoara receptionera(bianca) mi-a specificat ca pt deplasare la hotel avem masaj erotic thailandez la 250 de lei fara contact sexual iar daca hotelul este departe de centru trebuie sa platesc si taxiul.nu era nici o problema cu banii pt k vroiam sa ma relaxez.in maxim 30 de min a aparut la usa mea o frumusete de fata pe la vreo 21 de ani ,inalta(1,75) slabuta ,satena si cu un par foarte lung.deja in mintea mea se forma o adevarata noapte in compania domnisoarei.am stat putin de vorba,am servit un pahar de sampanie dupa care ne pregateam usor-usor de masaj.m-a intrebat daca am muzica pt ca are o surpriza pt mine.am deschis laptopul si am pus muzica.uite asa a inceput sedinta mea de masaj de la hotelul international din iasi.ana pt ca asa o chema a inceput cu un streeptes care m-a excitat foarte tare,apoi a continuat sedinta de masaj care o asteptam cu nerabdare.m-a dat cu ulei din cap pana in picioare( nu a facut economie)si a continuat cu miscari lascive care sincer sa fiu ma innebuneau.am stat 5 ore in compania domnisoarei pt ca atat mai avea din program.urmatoarea seara am revenit cu un telefon la salon si am facut o programare dar de aceasta data pt salon.nestiind iasul f bn cand m-am urcat in taxi mi-a dat adresa exactA(in pacurari la farmacia longavit).in aproximativ 15 min am ajuns la salon.mi-a deschis domnisoara receptionera,(foarte sexi si ea,imbracata intr-o rochitica f decoltata .am intrebat daca practica si ea si mi-a spus ca nu ca este casatorita) s-a prezentat bianca si m-a condus la domnisoare.mare mi-a fost surpriza cand am vazut asa ceva.domnisoara ana mai era cu inca o fata  care era sora ei geamana.nu imi venea sa cred.acum nu mai stiam care era ana si care era sora ei.am luat loc pe o canapea,mi s-a prezentat un meniu cu preturile  si serviciile salonului.am ales varianta cea mai convenabila pt toti.thailandez cu ambele fete la 300 de lei.am achitat domnisoarei bianca,mi-a adus de pe un hol bon fiscal si cu o carte de vizita cu stampila firmei.mi-a spus ca deja am 2 sedinte la acest salon si daca in decurs de o luna mai vin inca de 2 ori o sa am o sedinta de masaj din partea salonului.mi-a urat distractie placuta si s-a retras.am mers cu domnisoarele la dus.mi-au dat prosop f curat si papucei.la baie era f curat,am gasit vreo 4 feluri de gel de dus special pt barbati,lumanari aprinse peste tot si o multime de mirosuri f placute.ne-am retras in camera de masaj unde a inceput adevarata placere.am servit cate un pahar de vin rece cu gheata si ne-am simtit bine cam 3 ore.vreau sa specific ca este singurul salon la care m-am simtit atat de bine.nu se face sex normal iar fetele sunt prea dragute sa faca asa ceva.la final mi-au chemat un taxi si am plecat pt ca era f tarziu.asta a fost mica mea escapada unde m-am simtit in al 9 lea cer va pup si mai revin cu siguranta.

 

recenzii falsa si clone = ban permanent

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

lazar.ionut000 Inregistrat la: Astazi, 12:07

Online Ultimul click: Astazi, 13:04

Statistica

  • Grup: Curvar Ucenic
  • Postari: 1
  • Vizualizari: 0
  • Titlu User Curvar Ucenic
  • Varsta 25 ani
  • Data nasterii Aprilie 1, 1988
  • Sex
    Masculin
  • Locatie:
    iasi
 

 

Nu am inteles, esti din Iasi si erai cazat totusi la hotel?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

dolce-massage.webnode.ro 0741342794

 

buna ziua tuturor celor de pe acest forum.sunt receptionera salonului de masaj erotic si vroiam sa va spun cateva vorbe.pentru toti cei care viziteaza alte saloane sa nu mai lase scris  pe forumul meu pt c pe mine nu ma intereseaza ce se petrece in cadru altor saloane de masaj.saloane este mult spus pt ca in iasi nu sunt decat 3 sau 4 saloane LEGALE.restul sunt pe cont propriu si asta nu e corect,dar asta este romania.unii platesc taxe la stat ,iar altii..................eu vreau sa va multumesc pt toate vorbele frumoase la adresa salonului nostru de masaj si la adresa domnisoarelor.din orice comentariu bun sau rau noi averm de invatat,insa nu mi se pare corect sa spui cu lux de amanunt exact tot ce ai facut u in sedinta de masaj erotic care ar trebui sa ramana "micul nostru secret".iar vizavi de cei care se trezesc sa spuna ca nu se raspunde la tel mai intai sa se informeze daca se lucreaza sau nu.unii iau adresa salonului de pe site si suna cand au ajuns la locatie.va spun ca programarea se face cu 15 min inainte, nu cand ajungeti la salon pt ca mai sunt si alte programari.va mai multumesc inca o data si va asteptam la salon

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

buna buna.pentru toti cei care viziteaza acest forum va informam ca la salonul dolce massage iasi este o gama variata de oferte.pt mai multe detalii intrati pe pagina de facebook Masaj erotic iasi si dati  un like.(https://www.facebook.com/pages/Masaj-erotic-iasi/437072659755606?ref=stream)

Masaj cu reducere 60%
La sfarsitul fiecarei luni oferim la 5 norocosi care dau likeuri, masaj erotic cu 60% reducere preturi de la 60 lei.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

buna la toata lumea.pentru clientii fideli dar si pt cei mai noi care vor sa calce pragul salonului nostru vrem sa va anuntam ca ne-am schimbat locatia salonului.acum ne puteti gasi in bucsinescu la 5 minute de tudor in cadrul unei vile de lux.va asteptam

Link spre comentariu

dolce-massage.webnode.ro .unicul masaj thailandez de 7 stele.0741342794

 

 

buna la toata lumea.sa fac si eu o mica descriere a acestui salon de masaj erotic din iasi Dolce massage.mai fusesem la un apartament undeva in tudor pe la pim daca nu ma insel si nu mi-au placut deloc fetele.era una mica si creola de am crezut ca este tiganca si era foarte figuranta si mai era o fata blonda mare si grasa.nu era ce cautam eu.mi-au spus preturile si serviciile si au zis ca la 300 de lei au masaj special (adica sex).era clar ca nu este un salon si ma gandeam sa nu iasa si vreun peste de pe undeva asa ca am plecat.fiind cazat la hotel am intrebat la receptia hotelului daca stie cumva vreun salon de masaj sau pe cineva care sa se deplaseze si la hotel.mi-a dat o carte de vizita de la salonul dolce massage.am sunat si o voce draguta si suava mi-a raspuns foarte politicos.am intrebat daca se fac deplasari la hotel si am cerut preturile si servicile.domnisoara receptionera(bianca) mi-a specificat ca pt deplasare la hotel avem masaj erotic thailandez la 250 de lei fara contact sexual iar daca hotelul este departe de centru trebuie sa platesc si taxiul.nu era nici o problema cu banii pt k vroiam sa ma relaxez.in maxim 30 de min a aparut la usa mea o frumusete de fata pe la vreo 21 de ani ,inalta(1,75) slabuta ,satena si cu un par foarte lung.deja in mintea mea se forma o adevarata noapte in compania domnisoarei.am stat putin de vorba,am servit un pahar de sampanie dupa care ne pregateam usor-usor de masaj.m-a intrebat daca am muzica pt ca are o surpriza pt mine.am deschis laptopul si am pus muzica.uite asa a inceput sedinta mea de masaj de la hotelul international din iasi.ana pt ca asa o chema a inceput cu un streeptes care m-a excitat foarte tare,apoi a continuat sedinta de masaj care o asteptam cu nerabdare.m-a dat cu ulei din cap pana in picioare( nu a facut economie)si a continuat cu miscari lascive care sincer sa fiu ma innebuneau.am stat 5 ore in compania domnisoarei pt ca atat mai avea din program.urmatoarea seara am revenit cu un telefon la salon si am facut o programare dar de aceasta data pt salon.nestiind iasul f bn cand m-am urcat in taxi mi-a dat adresa exactA(in pacurari la farmacia longavit).in aproximativ 15 min am ajuns la salon.mi-a deschis domnisoara receptionera,(foarte sexi si ea,imbracata intr-o rochitica f decoltata .am intrebat daca practica si ea si mi-a spus ca nu ca este casatorita) s-a prezentat bianca si m-a condus la domnisoare.mare mi-a fost surpriza cand am vazut asa ceva.domnisoara ana mai era cu inca o fata care era sora ei geamana.nu imi venea sa cred.acum nu mai stiam care era ana si care era sora ei.am luat loc pe o canapea,mi s-a prezentat un meniu cu preturile si serviciile salonului.am ales varianta cea mai convenabila pt toti.thailandez cu ambele fete la 300 de lei.am achitat domnisoarei bianca,mi-a adus de pe un hol bon fiscal si cu o carte de vizita cu stampila firmei.mi-a spus ca deja am 2 sedinte la acest salon si daca in decurs de o luna mai vin inca de 2 ori o sa am o sedinta de masaj din partea salonului.mi-a urat distractie placuta si s-a retras.am mers cu domnisoarele la dus.mi-au dat prosop f curat si papucei.la baie era f curat,am gasit vreo 4 feluri de gel de dus special pt barbati,lumanari aprinse peste tot si o multime de mirosuri f placute.ne-am retras in camera de masaj unde a inceput adevarata placere.am servit cate un pahar de vin rece cu gheata si ne-am simtit bine cam 3 ore.vreau sa specific ca este singurul salon la care m-am simtit atat de bine.nu se face sex normal iar fetele sunt prea dragute sa faca asa ceva.la final mi-au chemat un taxi si am plecat pt ca era f tarziu.asta a fost mica mea escapada unde m-am simtit in al 9 lea cer va pup si mai revin cu siguranta.

Citind "recenzia" nu pot decat sa trag o singura concluzie. Fish! Sau reclama.

Link spre comentariu
Vizitator clientul01
Reputație: 0

Am fost la salon saptamana trecuta. Am sunat la numar, m-au programat in jumatate de ora, iar in acea seara erau doar gemenele. Pentru mine a fost ceva extrem de neobisbuit si interesant si o sansa unica in viata sa iti faca doua gemene identice masaj. Ele sunt tinere, 21 ani, inocente, glumete, zambarete, curate si foarte vorbarete. M-au integrat foarte rapid in atmosfera. Am platit 300 lei pt amandoua.

Note:

Gfe 9

Masaj 9

Ospitalitate 10

Locatie 9

Bj 8 dar pt ca e facut de 2 merge 10

Timp acordat 8

Dus 8

 

In concluzie voi mai reveni !

Link spre comentariu
Vizitator clientul01
Reputație: 0

Nu sunt suspect. Doar nou in domeniu. Poate altii au alte gusturi, dar eu am fost foarte multumit. Credeti-ma pe cuvant ca e totul ok la dansii. Sunt la etajul trei, intr-un bloc langa longavit in partea din dreapta ultima scara. scara nu are interfon. pe usa scrie ca e protejat de o firma de securitate. Numarul de telefon e cel afisat in anunt. fetele sunt cele din poze. salteaua este pe podea, dar e fb organizat. nu e low cost, nu e cu baieti cu ceafa lata. Aveam 600 lei la mine si alte bunuri, le-am lasat in camera cat am facut dush, hainele nu erau nici macar mutate. Nu stiu cum e aici, dar puteti sa ma contactati prin mesaj privat pt mai multe detalii. O zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

domnul mihaila vad ca ceva nu iti convine.nu isi face nimeni reclama pe acest site sunt doar parerile sincere ale clientilor.suntem pe piata de 5 ani de zile ,deci ne cunoaste ceva lume nu?daca ai ceva de obiectat tye rog sa ma suni pe mine personal(0741342794)su sa lasi comentarii aiurea.la fiecare postare tu comentezi ca e reclama.uite ca nu e

Link spre comentariu
Vizitator clientul01
Reputație: 0

Din nou. Nu e reclama! Va e ciuda ca nu ati dat la gemene niciodata ? Pot sa fac si eu o recenzie fara sa interveniti dvs ? Daca nu,ma retrag frumos si tin experientele pt mine.

O recenzie care nu e reclama ar suna asa :

Fratzica, am fost si io la gagicile alea 2, surori sa moara gigi ........ Unii dintre noi mai au si limbaj elevat si nu e neaparat reclama.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...