Sari la conținut

'' unicul masaj de 7 stele doar la dolce massage iasi ... telefon 0741342794, 07578092430


men66

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salonul nostru se afla la o vila in Bucsinescu , serviciile noastre sunt body massage , thailandez simplu sau cu dus asistat, jacuzzy cu sampanie sau show lesby , fetele sunt gemenele ioana si ana, andreea , cosmina , madalina, raluca si ramona.Vom reveni cu poze pe site .Va asteptam

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua stimati confrati ai acestui forum.

            Am revenit pe acest forum cu o noua recenzie de aceasta data la domnisoara Andreea care in prezent lucreaza la "Dolce Masaj". Voi incepe cu un scurt istoric al acestei domnite cu care am facut cunostinta prima data pe vreme cand lucra la cei de la "Finesse Massage". Andreea este o fatuca frumusica, inalta, prezentabila nu foarte vorbareata dar cu un foarte mare apetit pentru Facebook. Sa intram in subiect:

            Dupa ce cei de la Dolce Masaj au anuntat cu "surle si trambite" ca au schimbat conducerea si au o echipa noua de fete am aruncat un ochi pe site-ul lor. Am vazut pozele cu blonda si am zis sa incerc si eu o tura cu ea. Dau telefon, intreb de Andreea, ma programez, ma prezint in locatia cunoscuta si ajung in final in camera cu domnita. De aici incepe partea interesanta...

 

            Mi se inmaneaza un prosop, fac un dus rapid de improspatare (pt ca veneam de acasa unde facusem unul mai amanuntit) si ma intind asteptand sa inceapa un fel de actiune. Tin sa mentionez ca de cand am intrat in camera domnita Andreea nu si-a dezlipit ochii de pe telefonul mobil. Ma intind pe burta si astept sa inceapa masajul. Andreea care inca era imbracata imi spune ca ii este putin cam frig. In acel moment mi s-a aprins un bec si am avut un "flash back". Exact aceeasi replica cu frigul o auzisem si la prima mea intalnire cu Andreea la cei de la Finesse. Atunci chiar refuzase sa se dezbrace pe motiv va nu era cald in camera.... Acuma aceeasi poveste... ca ei ii este frig... in final la insistentele mele accepta sa renunte la o parte din vestimentatie si incepe un fel de mangaiere pe corp coborand spre junior. Excitat fiind incerc sa o ghidez putin moment in care imi spune ca nu e ok sa ii pun mana in par (ulterior am observat ca avea un fel de extensii si ma gandesc ca ii era frica sa nu raman cu ele in mana). Usuor-usor incepe un fel de oral de proasta calitate combinat mai mult cu laba. Incerc sa ii dau mana la o parte si sa o ghidez putin moment in care imi spune ca ei ii este greata si de aia pune mana. Ma inhib de tot, incerc sa ma concentrez si sa trec peste cele intamplate si intr-un final reusesc sa finalizez. O finalizare chinuita sub frecarile energice ale mainii domnitei.

           

            Ma ridic din pat, ma igienizez rapid si revin langa domnisoara care isi reluase minutioasa activitate pe Facebook. Incerc sa schimb cateva vorbe cu ea, dar raspunsurile veneau in timp ce ea tasta la altul :)).... Ma gandesc ca poate gasim un subiect comun asa ca imi iau si eu telefonul si intru pe facebook. O rog pe Andreea sa imi dea si mie profilul ei, mi-l da, ii dau invite si incredibil imi da "accept"... Incerc sa o iau in brate dar se cam ferea, ma intind langa ea si ea incepe sa ma mangaie cu o mana in timp ce cu cealalta tinea in continuare telefonul si butona....

           

            Cred ca trecusera deja vre-o 25-30 de minute de cand intrasem in camera si eu inca nu apucasem sa-mi intersectez privirea prea mult cu domnisoara.

 

            Intr-un final ma plictisesc si o rog totusi sa lase telefonul si sa incerce sa se ocupe si de mine putin. Cu o atitudine docila il inchide si incepe usor-usor sa ma mangaie cu ambele maine (spun sa ma mangaie pt ca ce face domnita nu se poate numi masaj). Dupa inca vre-o 15 minute ma plictisesc si gandidu-ma la intreaga experienta ajung la concluzia ca nu imi mai doresc a doua finalizare sub forma de laba. Decid sa plec, ma imbrac si dus am fost.

 

            In drum spre casa ma gandesc ca poate totusi domnisoara avea o zi proasta si ar trebui sa ii ofer ceva circumstante atenuante. Asa ca ajuns acasa dau sa intru pe Facebook sa ii scriu ceva, moment in care constat ca nu imi mai aparea in lista de prieteni si nici nu ii mai puteam gasi profilul.... Deja ma blocase =))

 

Cam asta a fost experienta mea cu Andreea in cadrul Dolce Masaj. Si acum notele:

 

Locatia: 8 (era ceva miros de mancare, ma intreb daca se si gateste acolo)

Aspect: 8.5 (arata ok dar are carnea moale, nu ar strica putina sala)

Oral: 5 (mai mult laba decat oral)

Normal: 0 -cica nu face

GFE: 2 - No Comment

 

 

Per total marea transofrmare a celor de la Dolce a fost ca au adus-o pe aceasta Andreea. Bravo Dolce Masaj ai facut schimbarea cea mare... sunteti pe val....

 

PS: In timpul documentarii mele am gasit ceva hilar pe profilul lor de Facebook. Ei fac cerere de angajare si tot ei raspund. Am atasat o poza mai jos… Se poate observa cum chipurile o domnisoara pe nume Ioana Florea intreaba daca se fac angajari, dupa care tot ea isi raspunde…

post-151957-0-38627300-1423683880_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

In caz ca domnisoara Andreea sau una din maseuzele care lucreaza la Dolce Massaj ofera nr de telefon sau profil de facebook sau face mai mult decat masaj erotic considerati ca domnisoara maseuza a facut cinste cu sedinta de masaj , banii vor fi returnati la receptie .Va multumim si ne cerem scuze pentru eventualele  nemultumiri

Link spre comentariu
Am fost de curand la acest salon. La telefon mi s-a raspuns doar dupa ora 18. Am inteles ca desi programul e non-stop, in timpul diminetii nu prea sunt fete in locatie. Recomand accesul prin strada Tatarasi, pentru ca dinspre Bucsinescu se trece printr-o zona sordida, incadrata de blocuri de garsoniere locuite de o populatie cam tuciurie. Am intrat intr-o mica curte si am dat de o usa incuiata, cu un nr. de telefon pe ea. Am sunat, mi s-a deschis si am patruns intr-un vestibul. 

 

S-au prezentat 4 domnisoare in costum de baie si eu am ales-o pe Andreea, care are un corp superb. Casa are 4 camere, dintre care una e la parter, unde e si singura baie - aviz celor care ar fi invitati intr-una din camerele de la etaj: va trebuie sa defilati pe scari avand "in dotare" doar un prosop de fata (nu mi s-a oferit un prosop de corp). Am fost invitat in camera de la parter, care era luminata in albastru, cu geamurile acoperite. Mi s-au colectat banii si am fost invitat sa merg la dus, dupa ce mi s-a oferit o pereche de papuci. In baie se afla o cada jacuzzi, unde se petrece numarul cu sampania. Revenit de la baie, mi s-a indicat sa ma dezbrac, ea ramanand in slip. Am inteles ca la acesta nu renunta ;-)

 

A pus o muzica relaxanta si a inceput cu un masaj bine executat al spatelui si picioarelor. Am incercat sa fac conversatie cu ea, dar imi raspundea monosilabic iar la un moment dat mi-a zis: Nu vrei sa taci si sa te relaxezi? Cam asta a fost partea de GFE. Apoi mi-a cerut sa ma intorc cu fata si a continuat cu masajul picioarelor. Acum am observat de ce nu avea chef de vorba: isi pusese mobilul pe silent langa capul meu si isi citea mesajele in timp ce ma lucra pe mine. La un moment dat a vrut chiar sa raspunda la un apel dar i-am cerut ferm sa nu foloseasca timpul platit de mine in interes personal; se pare c-a inteles, pentru ca n-a mai luat telefonul in mana, continuand totusi sa-l citeasca de la distanta.

 

Pentru masaj a folosit o crema din care a dat din belsug in zonele intime, de mi se facuse soldatelul alb (de frica). In sfarsit a urmat partea interesanta, un oral bine administrat, incat am terminat in 5 minute. Am fost avertizat de la inceput sa nu termin la ea in gura ca nu accepta asta. In fine, m-am ridicat din pat si, la cata crema a folosit, am fost nevoit sa mai fac un dus.

 

Cand am revenit in camera era, evident, pe telefon. M-am imbracat si am plecat, intrucat se terminase si ora.

 

Note acordate:

- locatie: 7 (zona dosnica, unde n-as veni noaptea; fara prosop de corp; baie comuna, in afara camerei)

- GFE: 1 (nu-i dau 0 pentru ca, atat cat a vorbit, macar nu m-a injurat)

- oral: 9 (cu tehnica buna)

- normal: nu face, conform regulilor

- CIM/COB: nu face

 

Tarifarea este doar la ora, 200 lei, la inceput. 

 

Concluzia: o fata cu fizic frumos, dar careia se pare ca nu-i place ce face.

  • Like 7
Link spre comentariu

Am trecut si eu pentru prima data pe la dolce massage dupa ce au anuntat ca au renovat si au modificat conducerea.Am ajuns pe mizil 14 la o casa in plan secundar  cu bulevardul tudor ,m au intampinat 5 domnisoare din pacate nu retin numele la toate , specific ca au adus fete pe gustul tuturor , 2 blonde ,o satena  si 2 brunete . preturi de la 160 la 450 .Am luat la 350 cu jacuzzy si sampanie o ora jumate , pe domnisoara cosmina cred ca o chema o fata bruneta , sani mari , inalta . Achitat la receptie , primit bon *de parca il decontam undeva* si la treaba . Am primt o parte de masaj in jacuzzy , iar finalizarea a avut loc in camera .Domnisoara accepta sex intre sani , deep troth si cam tot ce ii ceri  .Cand termina sedinta o suna cineva  , cred ca fata de la receptie.Ca o concluzie prosoape curate , miroase a cocolino , asterneturi curate , per total ok si felicitari celor de la dolce ca au schimbat ceva .

note: fata 9 , oral destul de bine executat  9,5 , finalizare in gurita , locatie 10 ,retrasa ferita de ochii lumii

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

performanta absoluta: inscriere la 17 05 - recenzie la 17 25. singura, de altfel. Atentie, Ioana, sa nu incurci conturile din nou cand vei mai scrie :). Si daca tot am inceput, as vrea sa imi reamintesc (desi prefer sa uit) cele doua vizite de la salon, una din 2013 cand erau acolo doua gemene, cand dupa ce am achitat si am ajuns in camera au inceput figurile incat in 2 minute era sa le bat, Am apreciat ca am coborat si am primit banii inapoi imediat si fara comentarii. A doua oara am fost in 2014 cand la telefon i-au spus soferului de taxi ca sunt patru fete si cand am ajuns era una jalnica si serviciile macar ti le spuneau de la inceput ... deci curvarxxx - finalizare in gurita pe naiba. Nu asa functioneaza forumul din fericire. Bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

performanta absoluta: inscriere la 17 05 - recenzie la 17 25. singura, de altfel. Atentie, Ioana, sa nu incurci conturile din nou cand vei mai scrie :). Si daca tot am inceput, as vrea sa imi reamintesc (desi prefer sa uit) cele doua vizite de la salon, una din 2013 cand erau acolo doua gemene, cand dupa ce am achitat si am ajuns in camera au inceput figurile incat in 2 minute era sa le bat, Am apreciat ca am coborat si am primit banii inapoi imediat si fara comentarii. A doua oara am fost in 2014 cand la telefon i-au spus soferului de taxi ca sunt patru fete si cand am ajuns era una jalnica si serviciile macar ti le spuneau de la inceput ... deci curvarxxx - finalizare in gurita pe naiba. Nu asa functioneaza forumul din fericire. Bafta.

ioana s-a rebranduit :))

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Ne vedem nevoiti sa intervenim pentru ca e clar ca patronii de la alte saloane concurenta au zeci de conturi pe forum si isi lauda saloanele proprii si le denigreaza pe restul , noi nu ne bagam in aceste certuri , nu avem conturi false , drept dovada comentariile eronate de pe forum, dar hadeti sa ne uitam la salonul de la orange shop , doar comentarii ok , cei care lauda acolo denigreaza restul saloanelor , sa va  spun si de ce , este un comentariu cum ca un client ar fi fost cu 2 gemene si ar fi trait 2 ore spectaculoase , toate frumoase pana acu , dar gemenele au revenit din nou la salonul nostru si au marturist ca nu au avut nici un show lesby sau sa fi fost pe aceeasi tura . clar ca comentariul este dat de cineva din interior , la fel si sampania rece , nu cred ca cineva a primit acolo . Asa ca rog sa lasam comentariile absurde si false si sa lasam adevaratii clienti sa vorbeasca si sa si spuna parerea buna sau rea . Va multumesc , nu interveneam daca nu vedeam atata nesimtire si daca se continua cu vorbe eronate vom spune pe fata ce se intampla si cine e in spatele saloanelor din iasi si marturisile fetelor despre anumite salone.

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

Momentul adevarului sau cum a treia oara e cu mai mult noroc: Fiind un adept al saloanelor de masaj ( cu exceptia locatiei Irinei de la top 3 - care este superba, in oras mergi la ghici insa saloanele ofera mai mereu un cadru ok de desfasurare), era inevitabil sa nu ajung si aici. Dupa doua incercari anterioare ratate complet (2013 si 2014) anul acesta vazand insistenta cu care promoveaza noua echipa si noua atitudine, am spus ca merita (macar de curiozitate) sa mai incerc odata. Sunat si intrebat detaliile relevante si directionat la binecunoscuta locatie - Bas Ceaus. Desi la telefon mi s-a precizat ca vor fi 5 domnisoare, cand am ajuns era ... una singura (asa cum mai patisem) insa se data aceasta click ul a fost instantaneu si nu a mai contat nimic (iar - ca sa anticipam - seara urmatoare cand am revenit si erau toate 5 fetele disponibile, tot pe aceeasi fata am ales-o). Dupa cum spuneam, m-a intampinat o domnisoara slabuta si delicata (care s-a recomandat Raluca) - am pus din nou intrebarile esentiale si am decis sa raman o ora. Pachete interesante, bar cu bauturi la parter (whisky, vodka, vin, sampanie) jacuzzi, am optat pentru traditionalul thailandez. Am urcat la etaj intr-o camera minuscula si cu tavanul jos, compensat de o oglinda imensa amplasata pe el. Prosop curat, papuci de casa numar maxim (46??) si invitatia la improspatare. Un minus ar fi ca baia e la parter si trebuie sa cobori scarile, de fiecare data fata atentionandu-te "capul jos - sa nu te lovesti de grinda" - ceea ce da o senzatie de arestare din America.   Revenind in camera. actiuea debuteaza prompt si sustinul cu un masaj destul de priceput si cu o atitudine foarte pisicoasa, ceea ce te face sa te relaxezi instantaneu. intins pe spate, poti vedea tot ceea ce se intampla, ceea ce pentru mine a fost extrem de excitant. Masajul a continuat si pe torace si abdomen, apoi sarutarile s-au intensificat, alternand atentie acordata membrului nerabdator cu atentia acordata zonelor. Incercari de DT dragute, fata ascultatoare si tenace. Prima finalizare impecabila, igienizarea de rigoare si o pauza scurta, apoi inceput - dupa nici 20 de minute - al doilea numar. Aici surpriza a fost maxima - a fost prima data cand fata a facut masaj thailandez practic neincetat. doar la un momet dat oprindu-se sa bea putina pa pentru ca o dureau buzele. Creativ, sustinul si intens pe final, al doilea numar s-a incheiat cu aceeasi finalizare orala cu fix 10 secunde inainte de a suna telefonul care anunta incheierea orei. Ne-am amuzat amandoi de chestia asta - a durat aproape 40 de minute.

 

Note: locatia - inegala (nasoala in exterior, nasoala in interior, prost dispuse camerele si baia) - 5

Fata: Raluca - inalta 1 75 si foarte slaba, sani sensibili si micuti, corp de manechin, draguta la fata si zambitoare daca o incurajezi. aspect: 9 / GFE 5 (nu accepta FK si nici atingeri sau sarutari). compenseaza cu prestatia.

Oralul: 8 nu foarte variat, nu foarte creativ, insa determinat si responsabil, nu m-a lasat neterminat

halatul: 200 RON la inceputul orei.

 

Am revenit a doua seara si tot pe Raluca am ales-o din toate, mai e Cosmina care a fost si pe Calarasi 25, si faimoasele gemene, iar alaturi de ele o fata noua Ionela care butona plictisita in telefon si nu am vrut sa o intrerup. Aceeasi actiune, acelasi cadou, am baut vin in loc de apa. O sa revin - Ionela arata interesant si proaspat.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Pentru ca ne respectam clientii fideli dar si pe cei noi te invitam sa petreci nu una ci 3 zile de Hallowen incepand cu data de 30 octombrie 0ra 19.00 pana pe data de 1 inclusiv , te asteptam cu bauturi fine din partea casei si 10% reducere la orice tip de masaj , open bar ,petreceri private.Salonul nostru va fi amenajat in ton cu sarbatoare iar maseuzele vor fi costumate si machiate profesional.Maseuzele care vor fi disponibile si iti vor oferi cele mai frumoase momente pt wekend impartite pe diferite ture sunt : gemenele ioana si ana,cosmina,alexandra , ionela, andreea si raluca .Va asteptam 

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

jigodiile absolute ale acestui salon au pastrat tacerea o perioada apoi au reinvadat netul cu antunturi bine scrise - atentie mare - mai nou numarul este 0752331440.

 

ultima data cand am fost acolo am intrebat de trei ori daca finalizarea e orala, au confirmat ca da, apoi exact cand am ajuns in camera, dupa ce am achitat 200 RON pentru o ora, fata mi-a spus ca "spera sa nu am asteptari sa termin in gurita". Nici nu apucasem sa ma dezbrac, am fact cale intoarsa - si cand am cerut banii inapoi (dupa exact 2 minute de discutie in camera - ATAT ! ) au chemat interventia GIP. As numi asta jaf. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

jigodiile absolute ale acestui salon au pastrat tacerea o perioada apoi au reinvadat netul cu antunturi bine scrise - atentie mare - mai nou numarul este 0752331440.

 

ultima data cand am fost acolo am intrebat de trei ori daca finalizarea e orala, au confirmat ca da, apoi exact cand am ajuns in camera, dupa ce am achitat 200 RON pentru o ora, fata mi-a spus ca "spera sa nu am asteptari sa termin in gurita". Nici nu apucasem sa ma dezbrac, am fact cale intoarsa - si cand am cerut banii inapoi (dupa exact 2 minute de discutie in camera - ATAT ! ) au chemat interventia GIP. As numi asta jaf.

Eu am atras atenția de mai multe ori ca patronatul acestui bordel e de cea mai joasa speța... Îți înțeleg supărarea... Mulțumim pentru informațiile prețioase. Sa vezi ce intervenții denigratoare la adresa ta o sa apăra de la știucile din "salon". :)))

 

P. S. Dacă tarfele au chemat gip-ul tu trebuia sa chemi poliția.sa-ți dea banii înapoi pentru ca nu a prestat nimic in schimbul sumei primite.

 

PLM. Ești cetățean european. In termen de 30 de zile poți sa soliciți restituirea sumei de bani dacă ai fost nemulțumit de serviciile primite. :)))

 

Niste curve rupte de foame cu o herghelie de infractori ce sparg banii la păcănele. Cam asta e acolo.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Eu am atras atenția de mai multe ori ca patronatul acestui bordel e de cea mai joasa speța... Îți înțeleg supărarea... Mulțumim pentru informațiile prețioase. Sa vezi ce intervenții denigratoare la adresa ta o sa apăra de la știucile din "salon". :)))

 

P. S. Dacă tarfele au chemat gip-ul tu trebuia sa chemi poliția.sa-ți dea banii înapoi pentru ca nu a prestat nimic in schimbul sumei primite.

 

PLM. Ești cetățean european. In termen de 30 de zile poți sa soliciți restituirea sumei de bani dacă ai fost nemulțumit de serviciile primite. :)))

 

Niste curve rupte de foame cu o herghelie de infractori ce sparg banii la păcănele. Cam asta e acolo.

 

unul din indivizii de acolo daca nu chiar ”patronu” e un cocalar analfabet, care ”avea grija” era pestele uneia numita Luiza sau Andra...  tot de etnie

 

am fost o singura data, am plecat nu am fost multumit de serviciile dinsei, fata de ”recenziile” pe care le-am vazut pe forum...  de atunci vreo 6luni si mai mult am fost sunat de pe diverse nr, probabil tot de ”prietenii” individei...  ca ii sunt dator cu bani, trebuie sa dau banu ca altfel 

 

Frate ce fomisti  :rax2  :rax2 

as vrea sa fac o recenzie la ”de evitat” special cu dedicatie pentru acesti indivizi nu au ce cauta pe un forum respectabil. si mai ameninta si oamenii degeaba 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...