Sari la conținut

salon masaj langa RMB


drako

Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@crisxxx :  '' Pozele ei sunt astea  : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=161    si sunt reale 100% . ''

 

Ea   : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=161  e fata (   Elly  telefon  0752 400 523 ) la care ai fost tu .

 

aici : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=163   e o alta fata (  DOLCE  telefon  ) , cu poze facute in  acelasi decor dar cu numar de telefon diferit  (  telefon  0741 697 526   )

 

are cineva m ai multe detalii ?

 

e vorba de Maria din postarea  #25 ?

 

multumesc .

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu

@crisxxx :  '' Pozele ei sunt astea  : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=161    si sunt reale 100% . ''

 

Ea   : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=161  e fata (   Elly  telefon  0752 400 523 ) la care ai fost tu .

 

aici : http://fetite-rele.ro/girls.php?id=163   e o alta fata (  DOLCE  telefon  ) , cu poze facute in  acelasi decor dar cu numar de telefon diferit  (  telefon  0741 697 526   )

 

are cineva m ai multe detalii ?

 

e vorba de Maria din postarea  #25 ?

 

multumesc .

E Maria - desigur  :yummy - desi varsta de 26 ani nu cred ca e valabila

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

@men66

 

In poze o recunosc pe Elly= Madalina

Maria nu apare in link-uri. varsta declarata 19 ani si nu arata mai mult e 21-22.

Dar du-te fara grija este foarte frumoasa si serviciile sunt mai mult decat satisfacatoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@bambola18  :  ''  O sa pun poze si cu celelalte fete cand voi avea acceptul lor ''

 

sa intelegem ca inca nu ai acceptul fetelor ?

 

voi aveti un program fix intre anumite ore sau e program aleatoriu ?

 

am sunat vineri dimineata  de m ai multe ori pe la orele    9  , 10  ,  11 si nu am reusit sa stabilesc o '' conexiune '' cu voi ..

 

cred ca ar fi util pentru toata lumea sa postezi programul vostru ...pentru doritori  ( si in caz de apar alte probleme , evenimente ....  anuntat aici pe forum .... tine de respectul fata de '' colaboratori '' ....  fata de  doritori de placeri carnale  )

 

si o alta problema ...  presupun ca fetele , colaboratoarele salonului se schimba ... nu ar fi rau sa fim anuntati si noi ...  de plecari  , de veniri de noi fete .... ( tine de fidelizarea colaboratorilor ..... )

 

poate sunt eu prea '' idealist  '' ....   :)

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Am sunat  azi  , la nr de telefon 0742950566

 

am vorbit 

 

am obtinut ceva info ....

 

Program de lucru :  de luni pana sambata ( inclusiv )  10.30  - 19

Azi erau prezente la  '' lucru ''  3 fete .

Detalii despre ce se poate face la salon , numai la fata locului se discuta .

Deplasari  in locatia doritorului nu se fac .

Programarile la o '' sedinta ''  se pot face cu mai mult timp inainte , se respecta .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Azi  , pe la ora 12 si 20 am sunat pentru o programare  pentru MARIA 

 

Se pare ca s a rupt colaborarea dintre salon si Maria ( am vb cu Madalina si spunea ca s a m ai intamplat ca Maria sa nu vina cateva zile si cand avea nevoie de bani sa revina ...  )

 

Azi erau prezente doar Madalina si Irina ( fata blonda ) ...

 

E posibil , maine 01.05.2014  sa vina fete noi ....  spunea Madalina .

 

Un minus din punctul meu de vedere , e faptul ca la telefonul  0742950566   din primele postari , nu este nimeni care sa raspunda permanent  intre orele 11 si 19  , cum si au ales  programul de activitate fetele ...

Link spre comentariu
Reputație: -397
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu astazi si am luat o teapa cu "fetele noi" si cu roscata. Sun si imi spune sa vin in 5 minute, ca toate 3 (blonda, roscata, bruneta) sunt libere. Ajung pe Energiei . Sun, nu raspunde nimeni. Sun iar, primesc ocupat. Trimit SMS. Nimic. Fumez o tigara si sun din nou. Intru in "salon' (e la strada) si vad 2 tarancute, imbracate "de cartier", ceva de genul cum gasesti pe centura Bacaului (desi nu erau "ciori"). Nimic feminin. Am intrebat de roscata si a zis ca s-a ocupat. Nu recomand, asta e viata.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 885
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@crisxxx 

 

te rog 

 

iti m ai aduci aminte , cam ce durata de timp a avut vizita ta , la Maria ?

 

multumesc 

 

 

Buna stimati colegi.

Cred ca se contureaza un cuib de placere la aceasat locatie.

Dupa ce acum 2 saptamani am vizitat locatia si am facut cunostinta cu farmecele Madalinei, ieri a venit randul celei de-a doua fete si anume Maria.

Despre fata pot sa va spun ca este o bruneta cu adevarat frumoasa, in jur de 1,70 si 52-54 kg cu forme bine definite, sani marimea 3 si un fund bine conturat si apetisant.

M-am prezentat la locaie ieri 24 04 in jurul pranzului dupa ce imi facusem,m o rezervare la telefonul salonului.

Fiind gata dusat si eu si ea am trecut in camera de lupta, aceeasi ca si data trecuta cu Madalina.

 

Maria a inceput cu un masaj destul de bine executat, cu ulei cald si aplicat chiar mai hard la cererea mea . Incet a inceput sa renunte la lenjerie pana cand a ramas goala si se freca cu tot trupul pe spatele meu. Intaratat de trupul tanar(19 ani declarati) dar mai ales de fierbinteala pasaricii am decis ca e momentul sa monteze protectia.

Am inceput cu ea deasupra unde din primele 2-3 minute s-a umezit natural mai mare dragul. Am cerut sa schimbam pozitia si sa trec eu deasupra si raspunsul ei a venit imediat: "desigur". Apoi am rugat-o sa stea iar deasupra si ea din nou: "desigur". In final am pus-o capra sugestie la care raspunsul a fost bineinteles :"desigur". Din pacate pentru mine nu am rezistat mult la vizionarea fundului ei si am terminat in pozitia asta. De aici sa vezi stupoare: Maria noastra n-a sesizat ejacularea mea, eu crezand ca ii place asa mult ce faceam eu acolo si a continuat sa se miste si eu ca sa nu fiu mai prejos am continuat sa pompez, ajutat de privelistea corpului ei tanar. 

Cert e ca am mai continuat pret de 8-10 minute pe la spate, dar nu mai puteam finaliza nici mort. Drept pentru care am scos eroul din scorbura si ea atunci a observat ca ejaculasem . Ai terminat? zise, eu zic da, dar mai pot odata. Pai asta mai costa 150 lei !!!

Si eu care munceam ca boul pentru placerea fetei !!!

Asa ca m-am dat jos de pe donsoara, ca doar nu era sa mai dau 150 in plus...

 

Si acum notele mele incercand sa fiu cat mai obiectiv:

1. Aspect nota 10 frumoasa, curata, ingrijita

2. GFE 6-7 scoti cuvintele cu forta, raspunde foarte politicos, dar mecanic si foloseste clisee bine studiate.

3. Oral, cred ca in jur de 8 totul protejat si e greu sa dai mai mult in aceste conditii

4. Normal 9. Sunt subiectiv pentru  ca imi plac fetele mai minione si Maria noastra este chiar atletica.

5. Halatul 150 lei Masaj, Oral+ Normal  1 finalizare

 

Concluzie: de revenit intrucat fata este docila si are potential si la final am plecat transpirat si bine satisfafutut.

P.S. azi cand scriu recenzia inca ma mai dor oasele pubisului de la cat m-a calarit asa ca aviz amatorilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

@crisxxx 

 

te rog 

 

iti m ai aduci aminte , cam ce durata de timp a avut vizita ta , la Maria ?

 

multumesc 

 

Intre 50 min si 1 ora; a fost foarte atenta sa nu depasesc timpul alocat intalnirii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am reusit sa iau legatura cu Maria si am aflat un nr de telefon 0748896264 pentru cei interesati ....................

. Ma scuzati dar cum va permiteti sa fceti reclama altor fete aici?v.ati gandit ca as fi avut motive serioase sa rup legatura cu ea?rog administratorii sa i.a masuri!!!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Bambola eu te inteleg.si eu am avut probleme cu ea.rog pe cei interesati sa aiba grija mare,fata minte cu nerusinare si e prea fresh pt meseria asta

Buna ne poti detalia ce pr ai avut mai exact cu ea sa ne ferim si noi .Multumim

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@bambola18 : '' v.ati gandit ca as fi avut motive serioase sa rup legatura cu ea? ''

 

Buna , bambola18 

 

poti sa ne spui care ar fi acele motive serioase ?

 

probleme ?

 

de ce natura sunt motivele ?

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

poate k vreia sa lucreze pe contul ei si de asta ati rupt legatura cu ea k oricum fata merita toti banii pe carei face asa k poate nu mai vreia sa cotizeze pt altii.Bravo ei k sa retras si acum lucreaza pt ea si oricum vad k nu duce lipsa de amatori este chiar ocupata dupa cum am vazut eu dar era si normal pt k are un stil aparte si oricum te face sa revii mereu la ea

Link spre comentariu

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

poate k vreia sa lucreze pe contul ei si de asta ati rupt legatura cu ea k oricum fata merita toti banii pe carei face asa k poate nu mai vreia sa cotizeze pt altii.Bravo ei k sa retras si acum lucreaza pt ea si oricum vad k nu duce lipsa de amatori este chiar ocupata dupa cum am vazut eu dar era si normal pt k are un stil aparte si oricum te face sa revii mereu la ea

:fish12   ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...