Sari la conținut

salon masaj langa RMB


drako

Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

. Ma scuzati dar cum va permiteti sa fceti reclama altor fete aici?v.ati gandit ca as fi avut motive serioase sa rup legatura cu ea?rog administratorii sa i.a masuri!!!

......motive serioase zici?:))))nush care din noi minte..dar observ ca tu exagerezii cam mult...am interrupt ,,colaborarea,,, pt k e mult mai ok sa lucrez pt mine ñu pt altii ...
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@bibelino :  '' poate k vreia sa lucreze pe contul ei si de asta ati rupt legatura cu ea k oricum fata merita toti banii pe carei face asa k poate nu mai vreia sa cotizeze pt altii.Bravo ei k sa retras si acum lucreaza pt ea si oricum vad k nu duce lipsa de amatori este chiar ocupata dupa cum am vazut eu dar era si normal pt k are un stil aparte si oricum te face sa revii mereu la ea ''

 

@maria brunetha : '' ......motive serioase zici? :))))nush care din noi minte..dar observ ca tu exagerezii cam mult...am interrupt ,,colaborarea,,, pt k e mult mai ok sa lucrez pt mine ñu pt altii  ''

 

@maria brunetha :  '' Va asigur ca ñu e vb de **spam editat** sau cum vb fosta mea ,,sefa,,, mam retras d l salón d p energiei din anumite motive ...prefer da ñu vb... ''

 

Asemanari , deosebiri ... intre cele 3 texte ?   :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

ma,da ce dumnezeu se intampla pe topicul asta?lumea e schizofrenica pe aici,iși fac doua adrese care vor sa para reale fara punctaj fara nimic,apoi incep sa vorbeasca singuri cu ei ,eventual sa se contrazica.va pot recomanda celebrul spital balaceanca pentru o recuperare rapida si totala.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

ma,da ce dumnezeu se intampla pe topicul asta?lumea e schizofrenica pe aici,iși fac doua adrese care vor sa para reale fara punctaj fara nimic,apoi incep sa vorbeasca singuri cu ei ,eventual sa se contrazica.va pot recomanda celebrul spital balaceanca pentru o recuperare rapida si totala.

....era s normal sa intervina drako (mírel amantul madalinei)....sí la spital ar cam terbui satí duci amanta....:)))))...
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

@maria brunetha : ''  ... Vezi - ti tu frumusel de gradina ta zoologica ... ''

 

Adica ... ?

 

@maria brunetha :  '' ... era s normal sa intervina drako (mírel amantul madalinei).  ... ''

 

Interesant ....

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

am editat detaliile

:wave

te rog sa editezi putin pe aici ,ca se dezvaluie identitati.nu cred ca e normal din partea unei pustoaice sa se faca asa.intr-un maine poate dezvalui numele si cnp-ul oricui!multumesc
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Am si eu o nelamurire, la  nr ala de tel nu raspunde nimeni daca suni cu nr ascuns?. e o regula asta?

 

Salut

 

da , nimeni  din fetele care se ocupa cu asemenea activitati ( inclusiv  '' saloane '' ) , nu iti vor raspunde la apeluri daca suni cu numar ascuns / secret 

 

sfatul meu , cumparati o cartela preplatita , special pentru  a suna la  '' fetite ''

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut

 

da , nimeni  din fetele care se ocupa cu asemenea activitati ( inclusiv  '' saloane '' ) , nu iti vor raspunde la apeluri daca suni cu numar ascuns / secret 

 

sfatul meu , cumparati o cartela preplatita , special pentru  a suna la  '' fetite ''

 

;)

ms ptr sfat men66.

Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

salut,

am fost de doua ori la acest salon.

de fiecare data am intrat cu proprietara salonului.

am optat pentru masaj erotic 30 minute - 60 lei.

masajul de relaxare ok, nota 8, apoi trecut la cel erotic, putin frecus cu sanii pe piept, apoi trecut la un handjob - nota 8. a

aspect locatie nota 8, prosop curat.

in locatie mai era o fata blonda- grasuta , un 6 cu indulgenta

fata cu care am intrat un 8, slabuta- cred ca da ar avea un 3-4 kg in plus nota ar fi mai mare

e atenta, incearca sa se faca placuta

de revenit pentru o mica relaxare- pret ok

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

in urma verificarilor facute cele 5 conturi se pare ca sunt unul si acelasi.

 

bambola18
drako
mandixxx
bibelino
maria brunetha

 

Pentru clone si recenzii false toate au fost banate permanent. Mare atentie la asa zisele recenzii sau comentarii scrise de ei.

:wave

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Astazi mi am propus sa  ma relaxez si sun la nr de aici , numarul  0742.950.566 

 

si intreb daca mai este valabila oferta , daca salonul mai este activ 

mi se spune ca da 

cer adresa 

mi se spune strada Tipografilor ...

 

posibil sa fie fetele de aici :  https://nimfomane.com/forum/topic/28691-anacleopatra-0746-571-947/  tot pe strada  Tipografilor si ele ...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...