Sari la conținut

roxana ( am gresit USa:)))))) 0764823619


Postări Recomandate

   Johnny problema cu orientarea fetelor este o chestie frecventa in Constanta. Eu personal sint mai rabdator desi unele chiar ma fac sa imi ies din minti. Insa cum majoritatea fetelor nu prea sint din Constanta incearca sa intelegi ca nu o fac intentionat , pentru ca scopul lor este clar ca este banutul nostru.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai si tu oarecum dreptate, dar nu prea are treaba cunoscutul Constantei odata ce ai ajuns la 200m de blocul lor ar trebui sa stie sa te indrume repede. Aici tine de cat de pricepute sunt la explicat si majoritatea nau treaba insa pot sa recunosc ca sunt si unele care chiar mau uimit :)

Link spre comentariu

Ai si tu oarecum dreptate, dar nu prea are treaba cunoscutul Constantei odata ce ai ajuns la 200m de blocul lor ar trebui sa stie sa te indrume repede. Aici tine de cat de pricepute sunt la explicat si majoritatea nau treaba insa pot sa recunosc ca sunt si unele care chiar mau uimit :)

 

   Tocmai ca de acolo incep problemele. Pentru ca zona in care activeaza este usor de retinut. Apoi cel mai important reper din zona , e la fel de usor de retinut. Dar cand se ajunge la micile detalii , atunci incep problemele. 

Link spre comentariu

    Acum cativa ani, am vrut sa ma duc la o domnisoara care statea in Tomis nord. Imi da reper Administratia Financiara. Ajung acolo si imi spune sa las masina in parcare si in spatele parcarii este blocul.( nu mai retin ce numar avea blocul ). Ma dau jos si sun si imi spune numarul blocului si numarul de la interfon. Ma duc in spatele parcarii si dau de cu totul alt bloc. Ma invarteam ca prostul si deja ma enervam ca nu gaseam acel bloc la care fata se jura ca este acolo si ca ma asteapta. Pana la urma aflu ca de fapt era vorba de acea sectie a Administratiri Financiare de pe strada Tulcei si nu cea dein spate de la restaurantul rustic. Partea cea mai frumoasa este ca la parterul blocului ei, erau si niste magazine si singura librarie din zona si fata nu isi luase reper nici una din ele. Deci  care e concluzia ? Rabdare si tutun si cererea de repere cat mai aproape de locatie, chiar daca fata le omite cand iti da adresa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eh, treaba cu reperele e cam nasoala... erau unele de imi zic ca stau la Dacia langa famous dar ele stateau pe cealalta parte.... adica pe tomis... cum treci de Billa si de restaurantul ala (tavolla parca), directia de mers spre Victoria se face un gang si era prima scara pe dreapta.... ajuns in fata blocului imi zice hai ca coboara colega si a coborat aia in 20 min de o sunam pe asta si imi zicea ca a coborat si ca e imbracat  in "x" de ma facuse sa cred ca am gresit totusi blocul si incep sa mai urc putin spre Victoria... intrun final a aparut si moarta aia urcat sus dezamagire totala in ceea ce priveste actiune ca imi facea o muie de abia imi atingea capul si mai statea si cu spatele la mine.. dupa la normal iara dezastru... la final le explic la proaste sa nu mai zica la famous ca nu e bine ci sa zica la billa imediat dupa restaurantul x....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut' Am sa scriu si eu aici despre fata cu numarul 0764823619 dar imi pare rau numai stiu cum o cheama dar din cate imi aduc aminte Andreea,actiunea sa petrecut sambata spre duminica prin jurul ore 3-4 dimineata anuntul lam luat din telegraf find singura fata care la acea ora a putut sa imi explice unde sa ajung pt ca eu nu sunt din cta plus ca eram si ametit de niste ,,butuc'' rosu. Intr-un final am nimerit mi-a deschis usa o bruneta mica cam 1,60-1,65 sa zic cu niste sani foarte mari la fata draguta si mereu zambitoare cu un tarif de 60/nr si 100/h,am luat 1h,apoi am vizitat baia,ce sa zic urata,nu pot sa mai descriu,apartamentul cu mobila veche patu era ok,lenjeria mirosea a detergent deci se vedea ca a fost schimbata de curand, si acum sa trecem la treaba sa apucat de un oral din punctu meu de vedere foarte ok fara comentarii fara intreruperi si a pus prezervativul la solicitarea mea pentru mine asta conteaza cel mai mult pentru oral ai voi da un 10 din partea mea,la normal am schimbat mai multe pozitii fara nici un conentariu dupa care am terminat in prezervativ,fata e putin cam plinuta,dar in rest ok,pasarica se vedea bine intre picioarele ei fara mirosuri nam gustat nu sunt genu,al doilea numar aceasi poveste decat ca finalizarea o fost orala,si aici iar am sa ai dau un plus pt ca in momentul cand ma pregateam de eruptie eu eram deasupra si iam zis ca vreau sa termin oral imediat sa ridicat si a inceput sa il suga dupa care am terminat ai al doilea nr.eu la normal si oral voi puncta cu 10 la corp 8,dar la locatie ma aptin pacat ca fata face treaba cum trebuie nustiu daca eu personal am sa mai revin,dar macar o data o recomand,dar daca isi schimba locatie imi fac abonament.succes fratilor!

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...