Sari la conținut

stie cineva ceva ?


Postări Recomandate

  • Oras:ph
  • Oras:ph

Gasit pe : http://www.anuntulrapidploiesti.ro/ anuntul : Efectuez masaj erotic. 0727666916 ................... Am sunat am raspuns o voce placuta  matura ...am cerut detalii si am aflat ca efectueaza masaj + finalizare orala la 30 lei durata unei sedinte este de 45 minute varsta declarata 40 ani ca si aspect a spus ca este satena ochi caprui sani marisori nici slaba nici grasa  

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Completare la ce a spus colegul sexxes,doamna are locatia langa Spitalul C.F.R.si program de lucru intre orele 16-20.Ieri in jurul orei 16 am vorbit si eu cu ea la telefon,am vrut sa-mi fac o programare,dar mi-a zis ca mai are alte programari si poate sa ma primeasca dupa ora 18.Cum programul nu-mi permitea,i-am spus ca revin cu un telefon in alta zi.Mentionez ca a fost foarte amabila la telefon si cand mi-a zis pretul,am mai intrebat- o inca o data crezand ca nu am inteles eu bine.Daca ar arata asa cum zice ea ar fi super oferta masaj cu finalizare orala apox. 45 min. la 30 ron.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut dragi colegi!

 

Astazi am zis sa o sun si pe doamna sa vad cum arata si ce poate face la 30 ron.Sunat pe la ora 13 pentru a ma programa pentru dupa amiaza,raspuns o voce amabila,serviciile,pretul le stiam din discutia anterioara si am intrebat daca pot sa vin la ora 16,stiind ca atunci incepe programul,dar ce sa vezi imi zice ca pot sa vin si acum ca este libera.Imi da locatia,str. Vornicei,undeva intre Spitalul CFR si Stadionul Astra,paralel cu str. Domnisori.Ajuns la bloc,sunat la telefon si mi-a zis ca vine sa-mi dea drumul la usa,stand la parter cred ca nu are interfon.Prima impresie a fost sa plec,dar am zis ca daca am venit hai sa intru sa vedem ce iese.Doamna are in jur de 45 ani,cam 1.60 m,60-65 kg,satena tunsa ,tate mari(asta m-a facut sa raman)ten alb si era imbracata de casa in niste pantaloni si o bluza.Intrat in sufragerie am facut prezentarile,o cheama ADA,mi-a zis sa ma dezbrac,m-am conformat si i-am zis sa se dezbrace si ea.Cum am vazut ca ezita i-am dat bluza jos,apoi si pantalonii si am inceput sa-i framant sanii si sa-i mozolesc,sani mari nr. 4 dar lasati.Ea a inceput atunci sa geama usor si mi-a pus mana pe pula si a inceput sa il frece pe ala mic.Vazand asa i -am bagat un deget la pasarica ,nu a comentat nimic,deja se umezise la "veverita" caci avea si "blanita" acolo jos.I-am bagat-o intre tate si i-am tras-o pana cand a bagat -o in gura.Oralul slabut caci ma jena cu dintii,cu tentative de deep,atentie la OO.Am schimbat mai multe pozitii la oral ,iara intre tate si finalizat oral cu CIM.Nici eu nu am intrebat-o daca se poate CIM,nici ea nu a zis nimic asa ca am mers pe mana mea daca tine da-i bataie.Doamna desi este in varsta sigur este la inceput si ce-am observat eu ii place pula,de-ar manca-o pe paine.M-am igienizat cu hartie igienica,ea la fel a scuipat slobozul in hartie igienica,m-am imbracat ,decartat cadoul din proprie initiativa si plecat ca nu mai aveam timp sa raman la masaj ca m-a sunat "radarul"chiar cand intrasem ln locatie.

 

Si acum notele:

 

LOCATIE: 7 apartament curat,acolo locuieste,am vazut si pantofi barbatesti la usa,dar In locatie nu am auzit alte voci sau miscari de trupe.

ASPECT: 5,tate mari lasate,burta,dar nu avea mirosuri suspecte si pentru doritori are veverita paroasa!

ORAL : 6 este incepatoare ,ea saraca vrea ii si place sa o suga,dar trebuie sa mai exerseze.(+1 pentru CIM)

MASAJ : nu am mai apucat

GFE: nu am ce nota sa dau,daca am schimbat 10 cuvinte cu ea.

HALATUL : 30 ron,aprox.15 min. decartati la sfarsit

 

Mentionez ca masajul nu a mai avut loc din cauza mea ,de fapt a "radarului"si de aceea am optat sa incep cu oralul si sa plec mai repede.

 

Concluzie: Eu personal NU MAI REVIN,nu-mi pare rau dupa bani,poate este meseriasa la masaj.

 

Pentru @seeker2, parerea mea este ca daca o exciti bine ar pune botul si la un normal,eu nu am vrut sa incerc .

 

O seara buna,va urez si ciocane tari!

 

Rog Maestru pisicuts sa mute topicul la Masaj EroticPloiesti cu titlul ADA- 0727666916.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare dragi colegi! BIfat si eu dameza dar cu mult timp in urma,anul trecut in decembrie.Initial a avut anunt in ziarul raid ptr masaj de relaxare.Aceeasi locatie mentionata de colegul pandora13.Eu am incercat si masajul de relaxare in acea perioada,foarte slab,doar mangaieri pe corp nimic sa te faca sa revii....Oralul slabut fara artificii dar la pretul acesta nu ai prea mari pretentii.La vremea respectiva nu facea si normal raspunsul fiid ferm negativ la intrebarea mea.Poate alti colegi au mai mult noroc...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fiecare cu gusturile lui,mie nu mi-a placut,am si zis ca nu mai revin,dar daca vrei sa incerci ceva MILF pentru palmares poti sa te duci.Varsta nu cred ca este un impediment,la telefon nu te intreaba lucrul asta.Si la 30 ron ce pretentii vrei sa ai ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Colegilor am zis sa incerc si eu, sunat facut o programare, zona 9 mai pe la ga spial cfr, usor de ajuns, ajuns in fata locatiei, sunat si a iesit in intampinarea mea...colegilor intradevar gusturile nu se discuta insa ce pot sa spun mai mult decat ca nu am ramas, doamna undeva pe la 40+ ani insa ceva destul de neatragator.

 

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Colegu' sanglierx,le-am vizitat pe amandoua si dintre ,,lac" si ,,put" eu as merge pe varianta Cris.

parerea mea

daca vrei sa dai 50 de lei pt un Oral  sau O cu N, decat variantele " lac sau put", mai bine se duce la :

Gina 50, Ellis 50, Ana 50, Flory 50, Nicoleta 60, etc

decat variantele lac si put, mai repede se duce la Diana...:)

Te va coplesi si fizic si moral...:)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salutare ,

 

Am sunat si am mers sa ma convin , am ajuns la locatie , a iesit in intampinarea mea....cand am vazut  era sa pic jos , inuman ce am vazut , am fugit efectiv ...fara sa zic nimik .... Parerea mea e ca mai bine stergem topicul cu ea ....repet ...inuman ce am vazut ....

 

Bafta

Link spre comentariu

Maestre Asterica cine e Diana, am uitat sa intreb

parerea mea

daca vrei sa dai 50 de lei pt un Oral  sau O cu N, decat variantele " lac sau put", mai bine se duce la :

Gina 50, Ellis 50, Ana 50, Flory 50, Nicoleta 60, etc

decat variantele lac si put, mai repede se duce la Diana... :)

Te va coplesi si fizic si moral... :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...