Sari la conținut

te astept sa ma incalzesti


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

fetele despre care vb nu mai sunt eu sunt client fidel de al fetelor una din ele a plecat prin germania din cate am inteles j una habar nu am 

u cred k zici de Rebek ceam mai de treaba dintre ele ,nu mai ctiveaza de ceva timp.Si eu cunoasteam barlogul foarte bn pana acum ceva timp pana am renuntat

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

acum am venit de la oana a mai invatat putina meserie si parca e mai ok si locatia era la fel de curata eu unu as mai da o tura la ea  ca incepe incet incet si se implica aceleasi note le dauhttp://anunturi.telegrafonline.ro/imagini/anunturi/thumbs/4835673__88644549d84055cf1b30.jpg

Care oana,eu nush in locatia aia nicuna Oana

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

fac o mica rectificare,cea din prima poza in alb pare a fi Andreea(Recptionera asa cum o stiti voi),din cate stiam eu nu mai presta de aproximativ 2 ani,a doua poza nu mi se parte cunoscuta deloc,doar draperiat tipica apartamentului de la Emag:locul unde isi faceau toate poze.

apropo am vrut si eu sa intru cu receptionera dar nu a vrut nici in ruptu capului...imi pot spune si mie cum era te rog k sa imi fac o idee asa la corp si la fata arata foarte bn....nici macar nu am stiuc ca a practicat si ea,am intrebat-o si a zis ca ea nu a practicat si nici nu practica

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

apropo am vrut si eu sa intru cu receptionera dar nu a vrut nici in ruptu capului...imi pot spune si mie cum era te rog k sa imi fac o idee asa la corp si la fata arata foarte bn....nici macar nu am stiuc ca a practicat si ea,am intrebat-o si a zis ca ea nu a practicat si nici nu practica

A practicat acum 3-4 ani,tio garanteaza ursuletul,pe labuta mea daca te mint :no2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...