Sari la conținut

Socializare/Chat


Postări Recomandate

Imi place de tine Obi, esti un tip cu foarte multe activitati si ocupatii, printre care si cele in care scrii o grămadă de recenzii si mai dai un sfat pe ici pe colo.

De vasile nu imi place că are ironia prea fina pentru mine si nu imi place sa fiu pupat de pesti ( nici macar nu este pestisorul de aur) -miros urât.

Iar tu Gabi, cum afirmi ca as fi jignit si tu ai facut acelasi lucru cu mine, cand faci comparatii la viata mea, nestiind cine sunt.

Cand am zis ocupatie, nu m-am referit la job/meserie/etc, ci la faptul ca daca ai timp si intri pe un site de genul asta te folosesti de el sau il cresti prin experienta ta, nu stai aiurea pe el si postezi zambarici si banane saltarete.

Sper sa nu fiu inteles gresit, este o parere personala si puteti sa o "judecati" voi. Mie imi place siteul atat timp cat lumea isi imaprtaseste cunostintele si experienta, insa paginile astea strânse cu baliverne te face din ce in ce mai mult sa dau sign off.

Inteleg ca sunteti pe bisericute pe aici si toate cele, dar cam tot ceea ce ati construit marea majoritate din voi, tot voi o sa trimiteri la groapa de gunoi.

 

    Din pacate chiar nu ai prins nuanta. Daca te-am jignit spunand ca avem colegi cu viata de 1000 de ori mai palpitanta ca a ta, imi cer scuze desi metafora ta e clar jignitoare dintr-un singur motiv si anume nimeni nu iti da dreptul sa judeci cauzele care determina o persoana sa stea pe un site. Poate unii simt si respira ca niste curvari adevarati, dar motive medicale, materiale, sentimentale, generate de meserie, etc nu le permite sa mearga la fete foarte des in schimb isi doresc sa stea in compania celor cu aceleasi interese. Poate unii nu sint in tara si prin intermediul site-ului tin legatura cu conceptul de acasa. Poate unii care si-au adus contributia la acest site din anumite divergente cu conducerea site-ului nu mai vor sa publice informatii noi. Asta nu inseamna ca nu isi au locul printre noi.

   Tu ai o parere si nimeni nu incearca sa ti-o schimbe. Ba mai mult te-am invitat sa iei si tu parte la balivernele noastre in masura timpului tau disponibil daca iti doresti asta. Daca nu, ti-am mai spus-o esti liber sa te informezi si sa recenzezi insa nu face morala celorlalti. Daca ai impresia ca sint formate bisericute te inseli. Ceea ce ai sesizat tu sint afinitatile mai mari sau mai mici dintre membrii. Ca si unul din cei mai vechi membrii ai acestei sectiuni iti garantez ca daca iti doresti noi te primim cu bratele deschise in mica noastra comunitate indiferent daca ai sau nu pareri care coincid cu ale noastre , daca nu iti doresti nimeni nu o sa te izgoneasca de pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu

    Si ca sa iti dau si niste mici exemple de toleranta si de deschidere din partea noastra am sa iti dau niste useri care desi nu apartin sectiunii Constanta ca si localizare ei fac parte din mica noastra comunitate : 2x2 , Georgi_88 , Gyo , Lubric , Trolescovici. ( imi cer mii de scuze pentru cei peste care am sarit, dar e tot ce mi-a venit in minte pe moment )

Link spre comentariu
  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

    Si ca sa iti dau si niste mici exemple de toleranta si de deschidere din partea noastra am sa iti dau niste useri care desi nu apartin sectiunii Constanta ca si localizare ei fac parte din mica noastra comunitate : 2x2 , Georgi_88 , Gyo , Lubric , Trolescovici. ( imi cer mii de scuze pentru cei peste care am sarit, dar e tot ce mi-a venit in minte pe moment )

Pot sa fac si eu parte din cand in cand?  :bow  Cei de pe Cluj nu ma lasa la ei pe sectiune!  :icon_cry

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Bueyyyyyyyyyyy sa plans cineva de bananele mele si de zambarici??? :(

baga bambi niste castraveti de acum incolo sau treci direct la vibratoare ,ce atitea banane , numai fetitzele mici se mai dau in vint dupa ele.fa-te mai agresiva, baga un strap-on pe tine si da-i...bice

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dar de ce sunteti asa aprinși cu Off topicul asta!?!

Voi nu aveti viata!? Trebuie sa stati pe aici mereu si sa scrieti vrute si nevrute pe un site de curve si curvari.

Macar de ar fi fost un altfel se forum.

Eu intru aici cand vreau sa caut ceva de futut, daca nu ma descurc cu toate informațiile, mai pun o întrebare doua si cand pot si daca este cazul mai pun cate o Recenzie.

Insa obsev ca multă lume este fara Ocupație adevarata si sloboda de gura. Aici o intleleg pe Amelia, insa voi astialalt!?

 

Guru,

 

In completare la ceea ce am spus in postarea precedenta...iata ce inseamna comunitatea curvarilor din Constanta:

 

http://nimfomane.com/forum/topic/12201-desemnare-succesor-utilizatorul-lunii/page-35

 

si urmatoarele pagini!

 

Ganduri bune!

Link spre comentariu
  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

Welcome aboard!  :beex2 

Multumesc!  :beex2  :hihat

 

  Oricand esti binevenit !    AU , AU , AUUU ! 

Mersi! Au, auu, auuuuu!  :beex2  :hihat

 

Leo ..bine ai venit intre constanteni zambareti :D

Multumesc spumoasa mica si dulce!  :kiss3  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

  Eu nu prea inteleg de ce ii spuneti spumoasa.... oare face spume la gura ? ( eu credeam ca este calma , dar vad ca voi spuneti ca e certareata )  :laugh2  :laugh2  :laugh2

fac spume altundeva :D

banano-castravete, hmmm, esti mai isteata decit ma asteptam

:D eheee ce tie si cu femeia si mintea ei :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...