Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

*credeam ca ma voi mai bucura de o cafea tare , fara zahar băută în compania ta... ;)

 

 

Pai...

Poti sa o cauti....

 

.. Nu voi șterge topicul, însă îl voi închide. Cei ce vor dori sa mi lase mesaje, critici, felicitări, înjurături sau complimente o pot face prin sms pe telefonul din titlul topicului.

 

 

 

Sau mai bine nu   :laugh2  :laugh2

 

.

Săptămâna aceasta voi preda apartamentul ce l știți cu toții, iar Laura va dispărea, asa cum a apărut, discret, fără telefon, sms sau beep. 

 

 

S-a gresit intentionat, cred  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

Clar! Si pentru încălzirea globală, tot el...

Dar traiesti la cote maxime , pamfil 008 !

Cine mai este ca tine...

Te-ai vindecat de Anemona?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

 

Dar traiesti la cote maxime , pamfil 008 !

Cine mai este ca tine...

Te-ai vindecat de Anemona?

 

De ce te bagi în seamă cu mine, cu japca? Vrei să plângi iar ca te dau in pula mea?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce te bagi în seamă cu mine, cu japca? Vrei să plângi iar ca te dau in pula mea?

 

lasa-l ca e dereglat de cand s-a pishat betty pa el

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ba jegosule, credeai ca scapi ? Nu scapi cacaciosule.

O arzi pe minciuna rau de tot. Ba jegosule, nu ti-am zis sa descrii apartamentul. Oricum, se vede clar ca ti l-a zugravit altcineva, si cred ca stiu cine, alt labagiu pe care nu-l mai primeste.

Eu ti-am cerut altceva. N-ai raspuns nimic. Ai incercat totusi ceva, treaba cu muzica. Si ai zis o tampenie uriasa, o prostie incredibila.

Muzica la radio mah ? Ba esti prost ? Asa tantalau poti sa fii ? Cum dreak ma bolovane sa puna muzica de la radio, cine sa inghita asa ceva prostovane. Aici n-a avut cine sa-ti spuna si ai bagat-o la plesneala. Habar n-ai amaratule ca Laura stie muzica si nu asculta orice gen. Cum sa stea pe radio, gogomanule ? Ba da' prost mai esti.

Haladitule, sunt recenzii din 2010. Niciuna nu e negativa. Si te gasesti tu mah pulete lesinat !

Mars in p.m. de-aici, jartea penala ! Sa nu te mai prind aici ca te trimit la origine imediat, la comanda hopa. Pricepusi ? Sa nu cumva sa raspunzi.

Esti retard si cu retarzii nu am ce sa discut!Tu ca sa vorbesti cu mine trebuie sa ridici doua degete ca la scoala!Pana atunci stai jos ai nota 2 si vezi ca te paste corigenta!
  • Like 1
Link spre comentariu

Esti retard si cu retarzii nu am ce sa discut!Tu ca sa vorbesti cu mine trebuie sa ridici doua degete ca la scoala!Pana atunci stai jos ai nota 2 si vezi ca te paste corigenta!

Biata mata mi-a zugravit apartamentul!Si amenintarile astea le faci cu prietenii tai nu cu mine.Dar daca vrei sa ne vedem stau pe Racari in Bucuresti si te astept cand vrea putulica ta!Sa iti rup coloana si sa te invat SA NU MAI JIGNESTI LUMEA GRATUIT!Probabil nu ti-ai furat-o de mult si te crezi si tu vreun pui de smecher de care nu am auzit!!!Sa vedem daca o sa mai fi asa tare in clanta cand ma vizitezi.TE ASTEPT SCUMPULE!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce te bagi în seamă cu mine, cu japca? Vrei să plângi iar ca te dau in pula mea?

Tu te-ai luat de mine  prima data.

Dar  fie ca  tine.

Imi  esti simpatic  foooc !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

lasa-l ca e dereglat de cand s-a pishat betty pa el

Betty  este o curva penala.

Iar  tu esti in plus ca de obicei.

Jalnica  fiinta ce  esti !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Simplu man, exista mall uri si in Germania. Ce este asa de greu de inteles?

Doar nu era femeia sa stea in padure, in Germania.

Sigur, asta e explicația...si în Berceni si in Germania sta doar pe lângă City Mall!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...