Sari la conținut

Postări Recomandate

Pozele sunt reale ( asa m-a intampinat pe mine ) si o mai gasiti si la nr. 0735.724.675 ( pozele sunt facute in locatie ). Este o fire placuta care stie sa si vorbeasca si chiar nu ezita in a pune intrebari pentru a putea stii cine ii umple gura...OWO-8 , COB , FK , Normal - 9 , Corp - 9 ( are sanii munciti, dar are un cur frumos-pacat ca nu deschide portita ) Masaj - 7,5 - dureaza 10-15 min , GFE 9 - Nu am putut sa-mi dau seama daca gemetele erau inregistrate dar femeia se lipeste de tine mai ales cand ii aplici si tu un tratament pentru a se relaxa. Ca minus consider ca este atenta la timp si incearca sa scurteze ora...asadar mare grija cum negociati timpul ....

Link spre comentariu

mai sta cu inca o tipa...pe care nu am apucat sa o vad dar am intrebat de ea si Andreea mi-a zis ca are in jur de 40 de ani...acu ce sa zic..ori a mintit ca sa nu o vad si sa ii fure clientii ori chiar asa e...daca mai trece cineva pe acolo pana sa revin eu chiar sa cereti sa ii vedeti si colega de cuib...Sunt 2 camere si fiecare cu particica ei .

Link spre comentariu

DULCE si senzuala te invit alaturi de mine intru cadru intim si discret, loc singura, P-ta Alba Iulia, 150 RONhttp://www.anuntul.ro/anunt/DULCE_si_senzuala_te_invit_alaturi_de_mine_intru_cadru_intim_si_discret_loc_s..._3087039Nici tovarasa nu e rea deloc in poze (daca o fi ea). A lovit careva aici si poate da detalii utile?

Link spre comentariu
Pozele sunt reale ( asa m-a intampinat pe mine ) si o mai gasiti si la nr. 0735.724.675 ( pozele sunt facute in locatie ). Este o fire placuta care stie sa si vorbeasca si chiar nu ezita in a pune intrebari pentru a putea stii cine ii umple gura...OWO-8 ' date=' COB , FK , Normal - 9 , Corp - 9 ( are sanii munciti, dar are un cur frumos-pacat ca nu deschide portita ) Masaj - 7,5 - dureaza 10-15 min , GFE 9 - Nu am putut sa-mi dau seama daca gemetele erau inregistrate dar femeia se lipeste de tine mai ales cand ii aplici si tu un tratament pentru a se relaxa. Ca minus consider ca este atenta la timp si incearca sa scurteze ora...asadar mare grija cum negociati timpul ....[/quote']250 lei ora ? :|
Link spre comentariu

Am fost si eu astazi la Andreea. Eu am gasit-o pe numarul 0735724675, am mai incercat acum ceva timp dar nu a raspuns. Raspunde destul de greu. Locatia este in piata alba iulia, in blocul cu barul/cafeneaua Trafic. Este o garsoniera curata, mare, cu bucataria deschisa dar despartita de camera cu un perete. Baia curata, prosopul curat. Ca nota cam 9 pentru locatie si acomodare. Am ajuns la ea si ma astepta cu o rochie neagra scurta si pantofi cu toc. Arata foarte bine la fata, stie sa vorbeasca, are in jur de 33 de ani dar arata bine, poate ca un fund mai bombat ar fi fost mai bun dar .... . GFE eu i-as da 9. Am facut dusul de rigoare i-am dat banutii, mi-a spus ea de ei, dar a facut-o intr-un fel ce nu m-a deranjat. Face FK, nu face anal, nu face CIM, este lipicioasa, mangaie, are carnea foarte tare pe ea pentru varsta ei, oralul a fost fara pentur inceput cu implicare si destul de adanc, apoi a pus caciulita foarte delicat si a mai continuat si asa inca putin, pentru oral nota 9. Normalul am schimbat cateva pozitii, ceea ce mi-a placut a fost ca este destul de stramta si are muschii vaginali puternici cred pentru ca o simteam strangandu-ma, o senzatie foarte placuta, asta mai ales ca mi-a spus ca are doi copii, dar nu se vede sub nici o forma acest lucru. Fata miroase bine, pasarica miroase bine pentru doritori se poate pune botul cu succes zic eu. Se implica in actiune, cu putina atentie chiar poate sa ii placa cred. Ca si pret eu am vrut un numar cu 150 ron, se poate si o ora sau doua numere cu 250ron. Fata sta singura in locatie. Eu m-am simtit bine cu ea si o recomand. Din pacate nu am reusit sa atasez si niste poze sa va faceti o imagine dar le puteti gasi cautand dupa numarul de telefon. Pentru alte detalii va rog sa intrebati.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...