Sari la conținut

3 doamne mature! 0729526513 / 0721424931


momo29

Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Avea baba o colega adina,genu rockeritza,buna tipa nu gluma.mi-a facut un oral nebunesc si am frecato pana s-a rupt prezervativul...eram in trecere ca altfel mai vizitam...stie cineva de Adina?la vreo 22-25 ani,inalta la 1.80 cam asa...

Scorul?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Frate..nici nu se mai merită in ziua de azi sa "investești" într-un futai pentru că după cum auzi..sau vezi (citești) pe ici-colo..sunt numai țepe la tot pasul sau..se dau țepe la tot pasul în special cu poze false și servicii care nu se ridică la standardele prețului cerut.Si atunci ce faci?pierzi niște bani (poate munciți destul de greu) pentru ceva la care nu te aștepți sau nu te'a satisfăcut.Ramai mâhnit și supărat pentru o experiență urâtă..și fără bani.Nu se mai merită sume mari la curve.Pana la urmă..tot de 2-3 ori dai din cur și plăcerea e aceeași..fie că e o puștoaică fie că e vreo babetă..te descarci.Binenteles..intervin gusturile aici.In fine.. așa văd eu lucrurile.Poate greșesc..poate nu.Iar dacă ai experiențe plăcute la bani puțini..bucură-te și apreciază experiența.In ziua de azi extrem de rar poți găsi așa ceva..o experiență plăcută și ieftină..paradoxal..e invers scumpă și urâtă,din păcate.

  • Like 4
Link spre comentariu

Ai dreptate,intr-o zi nu am vrut sa dau mai mult de 50 de lei pe un oral,(și așa mi se părea mult)și am sunat la citeva așa zis eacorte,să le întreb dacă acceptă oral cu 50 de lei.Nici una nu a fost de acord,se cerea 80,100 lei,deci le rogi cu bani si nu vor....

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Frate..nici nu se mai merită in ziua de azi sa "investești" într-un futai pentru că după cum auzi..sau vezi (citești) pe ici-colo..sunt numai țepe la tot pasul sau..se dau țepe la tot pasul în special cu poze false și servicii care nu se ridică la standardele prețului cerut.Si atunci ce faci?pierzi niște bani (poate munciți destul de greu) pentru ceva la care nu te aștepți sau nu te'a satisfăcut.Ramai mâhnit și supărat pentru o experiență urâtă..și fără bani.Nu se mai merită sume mari la curve.Pana la urmă..tot de 2-3 ori dai din cur și plăcerea e aceeași..fie că e o puștoaică fie că e vreo babetă..te descarci.Binenteles..intervin gusturile aici.In fine.. așa văd eu lucrurile.Poate greșesc..poate nu.Iar dacă ai experiențe plăcute la bani puțini..bucură-te și apreciază experiența.In ziua de azi extrem de rar poți găsi așa ceva..o experiență plăcută și ieftină..paradoxal..e invers scumpă și urâtă,din păcate.

PLM, asa e....

Am oameni care lucreaza la mine cu 100 de lei pe zi...

Si lucreaza !

Fufele astea iti ia 100 pe 15 minute si mai fac si figuri

Si nici macar nu trebuie sa puna capul la contributie, minte multa nu le trebuie, doar sa fie amabile si sa dea din cur... ;)

Doar 15 minute !!!!

In definitiv, noi suntem de vina, noi mergem la ele ! Ia sa nu le mai calcam pe mitocance .... :sweeping  :sweeping  :sweeping

 

Mor cand vad cate unu din asta care le pupa-n cur virtual pe forum ;) ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

Fufele astea iti ia 100 pe 15 minute si mai fac si figuri

 

Si nici macar nu trebuie sa puna capul la contributie, minte multa nu le trebuie, doar sa fie amabile si sa dea din cur... ;)

Doar 15 minute !!!!

 

In definitiv, noi suntem de vina, noi mergem la ele ! 

Nu iti iau ele, tu le dai. 

 

Crede-ma, trebuie minte mult peste medie si o stare generala de bine ca sa faci sex, decat pentru orice altceva. In fond, sexul este forma adulta a jocului; ca sa te joci, trebuie sa fii atat de relaxat si fara griji si satul de toate incat sa-ti arda de explorari in forta... 

 

Eu vreau cel putin o ora, sa incep sa inteleg si eu ceva... Dar oricum nu mai ai de la cine sa te astepti la ceva interesant, e prea mare saracia si disperarea si... balcanismul. Fenomenul asta trebuie sa se stinga, din lipsa de material. 

 

Si faptul ca le sunati, fara sa va duceti, la incurajeaza: suna fraierii, deci poate-poate... Trece ziua, maine, poimaine tot "pica un fraier". Daca nu v-ati mai bate capu' sa descoperiti... ce ingroapa pisica, practic, ar sta o zi, doua, o saptamana si si-ar lua gandul de la prostit prostii. 

 

 

Ia sa nu le mai calcam pe mitocance .... :sweeping  :sweeping  :sweeping

 

 

:iagree  Asta trebuia priceput cu mult timp in urma...  :cry2

 

Ai dreptate,intr-o zi nu am vrut sa dau mai mult de 50 de lei pe un oral,(și așa mi se părea mult)și am sunat la citeva așa zis eacorte,să le întreb dacă acceptă oral cu 50 de lei. Nici una nu a fost de acord,se cerea 80,100 lei,deci le rogi cu bani si nu vor....

La sosea, la iarba verde, 50lei... dar doar daca o ia pe toata.

 

La preturile astea, normal ca nu vor. Cand bagi 2000lei/luna doar in chirii si publi., mai bine renunti la idee si gata. Nici eu n-as baga botu' la savarina pe 50lei, mai bine stiu ca-i gratis sau ii dau eu un Pepsi dup-aia, daca o dam in sex salbatic si mai cheama un prieten  :group . 

 

Hahaha,  mi-ai amintit de un sex party din vremuri mai vesele, cand m-a platit una c-o poza cu Enescu ca sa mi-o traga barbac-su' si inca unu'; dup-aia am platit-o noi cu o moneda de pe vremea lui Carol I sa faca uro pasiv (moneda era a lor).  :hooray

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Băi fraților..mie mi s'a întâmplat o chestie nemaipomenită acum fix o săptămână fără o zi..ce credeți?mă îndreptam spre casă pe final de zi (era în jur de 22:30) și în drumul meu agale așa zic sa intru pe faimosul site Publi24 să văd dacă miroase a ceva nou că..chef era de o abatere de la drum așa rapid.Si cum mergeam eu așa tiptil pe Republicii..o sun pe una și îmi spune că de obicei pe timp de zi oralul este 80 lei cu normalul combinat 150 dar fiindcă e după ora 22:00 prețul diferă..crește la 100 lei oralul și 200 combinat.Bai nene..nu știam dacă sa rad sau sa o înjur.Pai cum mă frate voi v-ați băgat și spor de noapte acum sau cum??îi zic..la care ea foarte dezinvoltă îmi spune că da! incredibil cum ne poate lua de proști aceste fete!ce or zice..încerc..daca pica,pica..dacă nu..aia e.I'am zis că nu suntem în Dubai și că trăim în Ploiești 2018.I'am urat noapte bună și i-am închis telefonul in nas!

Dacă toți am reacționa așa și le-am închide telefonul in nas mereu..le-am mai tăia din avansul asta care și l-au luat!dar unii se și împrumuta ca sa se duca,asa disperați sunt,și aici greșim noi.. pentru că ele văd că se poate!Auzi și tu băi frate.. și-au băgat spor de noapte după ora 22:00! Pff :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

spor de noapte,i-auzi!!!!!!mare e gradina Domnului

Da, fratele meu, e clasica asta.

 

Tot din bordelurile pentru saraci ale Occidentului a venit si asta, ca si aia cu "Te costa X in plus." pentru orice: daca spuneau 500euro din prima, nu venea clasa muncitoare; asa, se bucura muncitoru' cand vede 25euro "oral si normal" (de parca ar exista sex "anormal" inafara de viol... "vagin" e de rusine, nu poti spune "vaginal", spui "normal", e politically correct, fir-ar a dracului  sa fie!) si odata prins acolo, incearca sa-l goleasca de toti banii: inca 10 euro aia, inca 10 euro altceva... doar-doar ii moare pula si pleaca frustrat - pentru ca dup-aia incearca cu alta, si iar cu alta, dar tot din stabilimentele din zona aia.

 

Pana se prinde populatia de fraieri din zona, schimba femeile (de obicei, alea sunt date afara si fara bani, trebuie sa accepte conditii la fel de ticaloase in alte stabilimente) si iar mai vin fraierii in speranta ca poate-poate... E o industrie a escrocheriei, nu a "adult entertainment".

 

Ca si videochat-ul, se taraste pacalind prostii si proastele si vanzand promisiuni false, iar cei pacaliti nu spun mai departe, de rusine. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Eee...se cheltuie 2000 lei dar se ajunge la 6-7000 lei pe luna...am intrebat cateva si asa miau afirmat.

Le este rusine sa spuna in ce situatie sunt, probabil. "Castigurile" astea se insumeaza cu sponsorizarile unora mai amabili, mai generosi si mai potenti financiar dintre noi. PS: Daca tu le mai poti crede ce spun...  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

PLM, asa e....

Am oameni care lucreaza la mine cu 100 de lei pe zi...

Si lucreaza !

Asta este realitatea cruda. Daca n-au pizda... ce sa faca? :(

Fufele astea iti ia 100 pe 15 minute si mai fac si figuri

Si nici macar nu trebuie sa puna capul la contributie, minte multa nu le trebuie, doar sa fie amabile si sa dea din cur... ;)

Doar 15 minute !!!!

In definitiv, noi suntem de vina, noi mergem la ele ! Ia sa nu le mai calcam pe mitocance .... :sweeping  :sweeping  :sweeping

Pe principiul asta, putem sa incercam sa nu mai cumparam unt, ca si ala mi se pare scump. Putem incerca sa nu mai cumparam tigari, ca sunt cam scumpe. Putem incerca sa nu mai cumparam apartamente vechi de 50 ani pe care proprietarii pretind zeci de mii de euro...scandalos de-a dreptul. Problema este ca exista cerere pentru toate astea, in concluzie nu scade niciun pret, ba chiar cresc de la luna la luna/ an la an.

Legat de mersul la curve, aici avem un noroc. E un hobby cam scump, dar nu reprezinta in niciun caz o necesitate. Ne putem lipsi de ele oricand. 

Am mai scris asta si mai scriu o data. Sa ne punem putin in situatia lor. Care dintre noi ar da limbi/ ar fute vreo urata, nespalata, naspeta pe 50 lei? Parca nu m-as baga...Parca nici pe 100 lei.. 

 

 

Mor cand vad cate unu din asta care le pupa-n cur virtual pe forum ;) ;)

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

 

Sa ne punem putin in situatia lor. Care dintre noi ar da limbi/ ar fute vreo urata, nespalata, naspeta pe 50 lei? Parca nu m-as baga...Parca nici pe 100 lei..  

 

ACCEPT PROVOCAREA TA!

 

GASESTE TU URATELE SI NASPETELE (DE IGIENIZAT ORICUM LE STERG CU SERVETELE INAINTE, FACE PARTE DIN PRELUDIU...) CARE SA MA PLATEASCA SI EU RISC. POTI SA FILMEZI, SA RAMANA DOVEZILE. PRET SIMBOLIC: 10LEI, DE LA LIMBI IN CUR LA SEX VAGINAL PROTEJAT (PLICTISEALA MAXIMA)  - SUNT UN CURV IEFTIN.  :crazylove IMI AMINTESC CA AM FACUT SEX CU UNA DE 64 DE ANI CAND AVEAM EU 19 (ANI, DESIGUR): A AFLAT DE LIMBI IN CUR LA BATRANETE, INTRA BUNICUTA PANA LA PROSTATA... SI SE CHINUIA S-O FRECE-N GAT DE FACEA SPUME LA NAS, NU CA ASTEA MICI.  :138x 

 

PS: MA BAG SI LA BAIETI, DOAR CA TOT NU VREA NIMENI. 

 

OFERTA VALABILA DOAR SAPTAMANA ASTA. 

 

 

Mor cand vad cate unu din asta care le pupa-n cur virtual pe forum ;) ;)

 

EU VOIAM SA LE PUP, LING SI SUG IN REALITATE, DAR SA PLATESC AMENDA PENTRU ASTA N-AM DE GAND. 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

 

 

 

Sa ne punem putin in situatia lor. Care dintre noi ar da limbi/ ar fute vreo urata, nespalata, naspeta pe 50 lei? Parca nu m-as baga...Parca nici pe 100 lei..

 

ACCEPT PROVOCAREA TA!

 

GASESTE TU URATELE SI NASPETELE (DE IGIENIZAT ORICUM LE STERG CU SERVETELE INAINTE, FACE PARTE DIN PRELUDIU...) CARE SA MA PLATEASCA SI EU RISC. POTI SA FILMEZI, SA RAMANA DOVEZILE. PRET SIMBOLIC: 10LEI, DE LA LIMBI IN CUR LA SEX VAGINAL PROTEJAT (PLICTISEALA MAXIMA) - SUNT UN CURV IEFTIN. :crazylove IMI AMINTESC CA AM FACUT SEX CU UNA DE 64 DE ANI CAND AVEAM EU 19 (ANI, DESIGUR): A AFLAT DE LIMBI IN CUR LA BATRANETE, INTRA BUNICUTA PANA LA PROSTATA... SI SE CHINUIA S-O FRECE-N GAT DE FACEA SPUME LA NAS, NU CA ASTEA MICI. :138x

 

PS: MA BAG SI LA BAIETI, DOAR CA TOT NU VREA NIMENI.

 

OFERTA VALABILA DOAR SAPTAMANA ASTA.

 

 

Mor cand vad cate unu din asta care le pupa-n cur virtual pe forum ;) ;)

 

EU VOIAM SA LE PUP, LING SI SUG IN REALITATE, DAR SA PLATESC AMENDA PENTRU ASTA N-AM DE GAND.

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...