Sari la conținut

Bomba Sexy Doar Pentru Tine NEW― 0751679803,0751490482


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Anunt nou

http://www.oradea.net/anunturi/-bomba-sexy-doar-pentru-tine-new-anunturi-gratuite-467239.html

 

Descriere

Satena senzuala ofer momente de neuitat domnilor generosi intr-un ambient placut ! Ofer discretie maxima ! Suna si nu vei regreta !

 

Detalii generale

Adaugat de dolcedolce - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea oradea

Varsta 20

Zodia Berbec

Inaltime 160

Greutate 53

Culoarea ochilor caprui

Culoarea parului saten

Fumator Da

Ocupatia Stundenta

Interes financiar

Judet Bihor

Localitate / Oras oradea

Contact Telefon / Mobil 0751 679 803

post-98878-0-57693200-1391885912_thumb.jpg

post-98878-0-47251200-1391885925_thumb.jpg

post-98878-0-33916300-1391885938_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Is eu mistocar de felul meu dar numai pentru ca oamenii imi dau motive.

 

Am sunat-o pe tipa, facea baie cred. O intreb pana la ce ora pot sa ma duc, imi spune ca pana la ora 02:00. Urmatoarea intrebare a fost referitoare la preturi care sunt dupa cum urmeaza:

 

1 numar totul protejat = 100 lei

1 ora ( 2 numere ) totul protejat = 250 lei

 

Care dumnezeu ii logica la pretul respectiv? Urma sa o intreb daca pot lua 2 numere separat la 200 ron, insa a sunat-o alt confrate si mi-a spus sa o resun in 10 min si m-a pus pe hold.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

În primul rand, am sa încep cu ce ii mai important: POZELE SUNT REALE

 

Am sunat-o pe tipa fiind foarte excitat asa din senin și am făcut programare în ciuda ofertei de preț. M-a rugat sa cumpăr prezervative deoarece ea a rămas fără și ii este lene sa coboare. Alexandra este numele ei și este noua în oraș. Vârsta 22 de ani dacă țin bine minte.

 

Locația se afla pe Nicolae Bălcescu, ușor de găsit. Când am ajuns în fata ușii am rămas surprins într-un mod foarte plăcut. Tipa chiar este cea din poze și titlul anunțului nu exagerează, chiar este o bomba sexy. Sâni mărimea perfecta, fund mic și perfect bombat, față drăguță.

 

Îmi spune iar preturile și aleg un număr pentru 100 RON iar în caz că mă ținea mai mult, sa plătesc o oră. Menționez ca m-a așteptat doar în chiloței. M-am dezbrăcat și m-am aruncat în pat așteptând oralul. O întreb dacă ii place 69 și spre plăcerea mea a spus ca da. Păsărica ei are un gust foarte bun, epilat recent, fără mirosuri și arata foarte bine. As fi putut line toată noaptea pe ea. Începem cu poziția doggy, fiind una de milioane, fundul zici ca l-a furat de la ceva fotomodel playboy.

 

L-a început a intrat mai greu, Păsărica ei fiind foarte strâmtă, însă odată ce am intrat, s-a mulat perfect în jurul lui Alejandro. A zis ca pot sa dau cât de tare și repede vreau eu pentru ca nu o deranjează. În timp ce i-o trageam pe la spate, o țineam și de sâni, de acei sâni mari și frumoși. Următoarea poziție a fost misionar, poziție foarte plăcută pentru ca priveliștea a fost iar una extrem de plăcută. Menționez ca pe parcursul întregului act sexual se mângâia pe clitoris.

 

Ultima poziție a fost lady on top in picioare. M-a anunțat ca a trecut jumătate de oră și ca trebuie sa ma termin. Cum oral nu avea șanse sa ma termine, am luat problema în mana mea. M-am terminat și am mai vorbit puțin. I-am zis de forum și am intrebat-o de poze. A zis au fost făcute când a avut parul mai scurt.

 

Era sa uit. Când m-am terminat s-a pus la picioarele mele cu fundul îndreptat înspre mine, iar cu talpa piciorului drept ma mângâia pe coițe. N-am crezut că m-ar putea ajuta asa ceva însă... În fiecare zi învățăm lucruri noi.

 

Fața este exact ca în poze. Alexandra nu este din Oradea asa că nu știu cât va sta, am uitat sa întreb.

 

Note personale:

 

Locatie: 9/10 garsoniera este lux. Am scăzut 1 punct din cauza celor 2 prosoape din baie puse pe jos pentru absoarberea apei de la făcut duș.

 

Aspect: 9.5/10 arată ca în poze. Sâni măricei. Fund de nota 10,bombat

 

Igienă: 10/10 epilat, fără miros gust plăcut

 

GFE: 4/10 nu sărută, nu se implică cum ar trebui.

 

Atitudine: 7/10 tipa este foarte sociabila, drăguță în vorbe însă te atenționează destul de des în legătură cu timpul rămas, sa te termini etc. I-am dat totuși 7 pentru că îi jucăușă, când m-a terminam eu manual își tot învârtea fundul și sânii prin fața mea.

 

Tarif: 100 Ron nr op+np

250 RON ora op+np

200 RON dacă "pari mai sărac".

 

De revenit: eu mai revin, dacă nu vreți neapărat gfe și vreți doar sa regulați o bunăciune atunci trebuie sa o vizitați.

 

Tipa este noua in domeniu, dar dacă o "dresam" la capitolul atitudine, poate fi de top.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Am reusit si eu sa vorbesc cu ea la telefon, ieri.

Nu mi―am putut face programare, insa am aflat ca pozele sunt ale ei.

Parca zicea si PapiAlex acelasi lucru, el a si fost la ea.

Am aflat si preturile:

―100 lei un numar OP/NP

―250 lei o ora, include doua CLX(climax) OP/NP

Ciudata oferta de pret, cand poti alege sa te programezi acum pentru un numar si dupa 30 min. pentru un al doilea.

Localizare: pe Balcescu.

Am intrebat―o despre experienta in domeniu, despre vechime, si a cam bajbait.

Mi―a spus ca are experienta, ca a mai lucrat, si imi tot repeta "o sa vezi daca vii la mine ca n―o sa―ti para rau".

Limbajul lasa de dorit, zice ca e jumatate romanca―jumatate unguroaica.

Din discutia cu ea tind sa cred ca nu are scoala multa, sau chiar ca ar fi jumatate tziganca―jumatate unguroaica―si jumatate romanca...intelegeti voi!

Cum zicea si PapiAlex, GFE mai putin, tocmai din aceste motive.

 

L Mai Mare!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ciudata oferta de pret, cand poti alege sa te programezi acum pentru un numar si dupa 30 min. pentru un al doilea.

 

 

Nu e deloc ciudata, ni se pare noua ciudata ca ne place sa stam mai mult :). Am vazut prin sud (Craiova in special), ca se practica la greu ... un nr. 50 sau 70, o ora 150.

Asta fiindca in general numarul se rezuma la 15-20 de minute (door to door), nu la juma de ora(sex) + politeturi&dus = 40-50 min

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost si eu in seara aceasta la aceasta domnita.

 

Am sunat-o si mi-a facut o programare. Am ajuns cu greu la cuibusor deoarece ea nu stie sa explice cum se ajunge la ea. Cum a spus si ceilalti confrati o cheama Alexandra si are 20 de ani si este din Arad.

 

Pozele intradevar sunt reale dar sunt editate fff bine deoarece in realitate apare umpic de etnie dupa mine.

 

Fata este super ok...niste sani fff frumosi si cu un fundulet excelent

Locația se afla undeva in Velenta pe str. Gradinarilor.

 

Preturile le-am discutat pe telefon si am ales un numar cu 100 ron. Este umpic neserioasa pentru ca m-a grabit deoarece suna-se cineva si il programase in timp ce eu eram acolo iar in timpul actului m-a tot grabea.

Si incepe oral binishor executat, nefiind adeptul oralului am zis sa trecem la normal. Incepem in pozitia misionar iar dupa cateva minute ii zik sa vie peste mine sa vad ce poate. Se misca ok, dar ar mai incape. Dupa trecem in pozitia doggy unde pompand intruna o masez si pe clitoris pana ne terminam amandoi.
 
Am mai stat putin de vorba si printre toate a mai zis k va mai sta cam o luna pe la noi.

Note personale:
Locatie: 8/10 garsoniera este ok dar mica chiar fff mica. 
Aspect: 10/10 arată ca în poze.
Igienă: 10/10 epilat. 
Atitudine: 8/10 este vorbareata si sociabila si vorbeste foarte dragut

Tarif: 100 Ron op+np
250 RON ora op+np maxim 2 numere

De revenit: nu cred. Nu e pe gustul meu!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Note personale:

Locatie: 8/10 garsoniera este ok dar mica chiar fff mica. 

Aspect: 10/10 arată ca în poze.

Igienă: 10/10 epilat. 

Atitudine: 8/10 este vorbareata si sociabila si vorbeste foarte dragut

 

Tarif: 100 Ron op+np

250 RON ora op+np maxim 2 numere

 

De revenit: nu cred. Nu e pe gustul meu!

Cum puteti da astfel de note daca cineva nu e pe gustul tau si nu o recomanzi la altii ???

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

ceva nu e bine....PapiAlex, ai spus ca ai fost la ea si ca locatia este pe N.Balcescu, iar mai jos, ambramovici zice ca ea sta pe gradinarilor in velenta. Cineva sa ma lamureasca va rog frumos, nu e acelasi lucru, sunt strazi diferite...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Tocmai ce am sunat-o si eu de jumatate de ora. Si eu am fost curios de acelasi lucru, cum de s-a mutat asa de repede. Mi-a confirmat ca acuma este in Velenta.

Mi-a mai spus si ca astazi este in Cluj. Incepand de maine este disponibila iar in Oradea. Aparent domnisoara este foarte plimbareata.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Si eu am sunat chiar inainte sa postez aici , si mi-a spus fata ca sta in Velenta. Scuze ca sunt insistent,PapiAlex, dar vreau sa fiu sigur. esti sigur ca este cea din poze ? Iti multumesc anticipat si voi reveni cu o recenzie dupa ce o vizitez. 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am vizitat o si eu alaltaieri cred dar avea locatie pe vladeasa colt cu calea aradului, chiar inainte de sensul giratoriu. Pozele sunt ale ei, subscriu parerilor de mai sus, e de etnie. s a prezentat Alexandra, era impreuna cu Pamela in locatie.

Are un corp f frumos, sani frumos, fund, la fatza nu e cine stie ce, ultimele pozele sunt cele mai edificatoare, needitate intr un salon profesionist cum sunt primele poze cu ea.

Nu accepta nimic neprotejat, chiar daca i am oferit mai mult nu vrea.

M a asteptat pe tocuri in chiloteii si cu ceva nu stiu cum ii spune un fel de blazer f fin din satin. Si la dat jos, si mi a aratat niste sani de toata frumusetea, m a aruncat pe pat, ii place jocul erotic, i am dat chiloteii jos, fund si pasarica ok, cu un plus pt fund, mi a facut un pic de masaj la organ sa se scoale, mi a pus prezervativul si a inceput cu un oral destul de bine executat dar fara jocuri sau altceva, strict la obiect, am trecut apoi capra, am mai schimbat cateva pozitii si terminat in prezervativ.

tariful 100 ron maxim 30 min iti spune de la inceput si repeta pe parcursul actului in sine.

locatia un apart cu o camera la etajul 4, modest, la baie chiar f modest.

mi a spus ca lucreaza pana la 2 noaptea, are anunturi si pe sectiunea cluj a forumului.

recomand doar ca trofeu doar pt sani si fund, dar eu nu mai revin.

  • Like 6
Link spre comentariu

http://www.oradea.net/anunturi/forme-sexii-anunturi-gratuite-480255.html

Numar nou 0756273924

 

 

Descriere

Ofer clipe dulci domnilor generosi intrun ambient placut si curat ofer discretie maxima si cer seriozitate pozele imi apartin in totalitate.

 

Detalii generale

Adaugat de dolcedolce - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea oradea

Varsta 22

Zodia Berbec

Inaltime 1 63

Greutate 54

Culoarea ochilor caprui

Culoarea parului alta nuanta

Fumator Da

Ocupatia studenta

Interes financiar

Judet Bihor

Localitate / Oras oradea

Contact Telefon / Mobil 0756273924

 

post-46074-0-88760600-1398440486_thumb.jpgpost-46074-0-54576800-1398440494_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...