Sari la conținut

tipa din falticeni


Postări Recomandate

am doua id a unei fete din falticeni.id-urile ei de mess sunt zambettcoloratt si miky.niky.am vb de mai multe ori cu ea pe mess dar nu ne-am intalnit niciodata datorita distantei oarecum marisoare si a faptului ca refuza sa dea web, doar foto.preturi acceptabile in anuntul ei intre 80 si 150 functie de cerinte:).daca ajunge cineva pe la ea rog sa posteze...poate o vizitez si eu

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

am vb pe mess pe idul miky.niky fata trimite poze inclusiv cu fata.

 zice ca are 20 de ani.fata e grasuta,mica de inaltime,vopsita brunet, mici tatuaje, sani mari, burtica maricica aproape acopera pasarica.

pare de treaba, aproape ca mi s-a facut mila de ea, a zis ca are nevoie de bani,etc.

ne-am intalnit,am mers pe un camp,livada ceva, un loc nu prea bun zic eu.

a prestat un oral,neprotejat, insetat cam de nota 7.5-8, cu multa flegma. putina atentie la oo. in general fata ascultatoare la indicatii.finalizare orala cu scuipat afara dupa.

am achitat 40 lei.

Aspect:5

Oral:7.5-8

gfe:2

o recomaand in caz ca esti disperat si vrei un oral bunicel.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

salutare

dupa ceva vreme de activitate din umbra pe acest site minunat iata-ma la prima postare.

m_am vazut cu tipa in cauza de doua ori. e din falticeni si accepta numai in masina. cel putin la mine asa a fost. nu este o tipa dupa care ai intoarce capul pe strada...e mititica, grasuta binisor, sani mari...pentru un numar scurt merge dar sa nu va asteptati la nimic spectaculos. de vorbit cu ea am vorbit pe mess, am si numarul ei dar nu am acordul ei pentru a-l posta. actiunea se desfasoara undeva pe dealurile din jurul orasului fie intr-o livada fie pe langa o casa in constructie.

actiunea in sine a fost scurta si la obiect.... clar o face doar pentru bani si nu se implica deloc. primul numar a fost intre sani iar al doilea a fost un oral dar dupa cum am mai zis... nimic spectaculos.

7- oral

6 - fata

locatia : in masina

implicare-5

tarife: 20 intre sani si 40 oral cu CIM(nu inghite)

sper ca am fost suficient de explicit...;a nevoie revin si cu alte detalii

bafta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

am vb pe mess pe idul miky.niky fata trimite poze inclusiv cu fata.

 zice ca are 20 de ani.fata e grasuta,mica de inaltime,vopsita brunet, mici tatuaje, sani mari, burtica maricica aproape acopera pasarica.

pare de treaba, aproape ca mi s-a facut mila de ea, a zis ca are nevoie de bani,etc.

ne-am intalnit,am mers pe un camp,livada ceva, un loc nu prea bun zic eu.

a prestat un oral,neprotejat, insetat cam de nota 7.5-8, cu multa flegma. putina atentie la oo. in general fata ascultatoare la indicatii.finalizare orala cu scuipat afara dupa.

am achitat 40 lei.

Aspect:5

Oral:7.5-8

gfe:2

o recomaand in caz ca esti disperat si vrei un oral bunicel.

un nr de tel?

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

dane un nr de tel

din pacate tipa nu e de acord...eventual contacteaz-o pe mess, mai greu sau mai usor raspunde. in ultima vreme nu mai e f activa pe mess ca de ceva vreme lucreaza la o brutarie. cand ma voi mai intalni cu ea o voi intreba daca s-a razgandit in privinta numarului de telefon. foloseste doua numere. bafta multa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

la tipa din falticeni am fost si eu acum 2 ani  intro livada de meri pe un deal cam grasuta tipa sani marisori si o pizda mare si carnoasa care se umezeste repede

mia facut un oral bunut sa zicem nota 8 deep pana mam terminat apoi a urmat un sex cu ea deasupra cam greuta sa zic asa dar sa miscat bine  a facut si opturi

acum nam mai auzit nimic e ea

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Da ,am fost săptămana trecută ! Când am văzut/o cum arată ,am ales doar un oral(40 lei) .Eu unul nu mai merg !Nr. l-am șters ,dar il afli pe messenger(zambettcolorat) Te duce pe un deal după o casa in construcție si acolo se petrece acțiunea . Oral prost ,fără deep,fără artificii. Eu nu mai revin!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...