Sari la conținut

0755238852 - Madalina (Iosif Cocea nr.1)


bojoci

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revenit pe meleaguri natale...

Numarul de telefon l-am gasit in ziarul Desteptarea.

 

Experienta 1:

In aceasta locatie am mai fost la inceputul lui decembrie 2013 unde mi-am luat o teapa cu un amic de al meu. Am sunat si mi s-a transmis ca sunt 2 fete in locatie, masaj 60 lei / 1 finalizare,  120 lei / 2 finalizari. Nu ne interesa masajul, asa ca am intrebat se sex, primim confirmarea ca e posibil.

Locatia este in  primul bloc de pe strada Iosif Cocea (mai e un cuib si la nr.16), vis a vis (oarecum) de Mall Arena.

Ajunsi in locatie, am remarcat cele 2 fete, prima Madalina, o satena inalta (cam la 1.78 m), supla (apreciez maxim 60 kg) si Diana, o conlocuitoare (apreciez eu), vopsita roscat, supla (cam 1.65 m / maxim 50 kg).

Ne asezam pe canapea, roscata dispare din peisaj cu telefonul la ureche. Dincolo, se auzeau voci barbatesti.

Madalina confirma ca face si sex, pretul acelasi, 120 lei / 2 finalizari, batem palma si hotarasc sa intru primul, colegul a zis ca ma asteapta (nu voia cu roscata).

Au plecat acele voci masculine, apare roscata si intreaba daca intram amandoi, cu cate una, noi am spus ca o vrem pe Madalina. A intrebat-o pe Madalina, pentru ce am venit, ea a confirmat sex fara masaj, roscata a spus ca nu se face sex, doar masaj. Eu i-am amintit roscatei (ea a vorbit la telefon cu mine dupa spusele ei) ca e posibil si sexul, ea nu si nu, ca asta e regula casei. Ridic pretul la 150 lei, apoi la 200 lei, imposibil, nu se face sex.

Am plecat amandoi, cu coada intre picioare...

Experienta 2:

Ma suna colegul cu care am fost intr-o zi,si imi spune ca a revizitat locatia, ca se face si sex si a fost cu Madalina. Mi-a spus ca numarul e acelasi si raspunde Madalina.

Ajuns in zona, in ianuarie, sun si eu si vorbesc cu...Madalina. Imi confirma ca face sex cu 150 lei / ora sau 80 lei / 1 finalizare. Nu i-am spus cine sunt. Ma programez a doua zi, am rigat-o sa fie singura si sa ma intampine fara alte prezente feminine.

A doua zi, ajung la locatie si imi deschide Madalina, imbracata intr-o pereche de pantaloni negri, mulati, cu o camasuta alba.

Am simtit o erectie brusca si o dorinta de a o avea instantaneu. Nu cred ca m-a recunoscut, nu am deschis subiectul despre incidentul din noiembrie.

Decartez banii, 150 lei si mergem in camera din dreapta. Pat mare, asternuturi curate, betisoare parfumate, atmosfera placuta.

Ma dezbrac de haine si astept sa vina Madalina, apare in chiloti, doar cu camasuta pe ea. Pula mi se ridicase la capacitatea maxima, cand i-am vazut picioarele lungi si pielea alba, soldurile frumos arcuite si abdomenul plat. Are umerii un pic lati, dar corpul e frumos desenat.

Am tras-o peste mine, incercand un GFE, usor retinut din partea ei si i-am explorat sanii, care sunt mici, cu sfarcuri micute, nu e piesa ei de rezistenta. Arzand de dorinta (desi eram descarcat cu o zi inainte, chiar de doua ori, pe traseul dinspre Bucuresti, la "botul calului"), o "infing" la un 69, admirand poponetul ei generos, de abia asteptam sa-l forjez (zic in gand, ca asta ramane la numarul al doilea). Savurez cu nesat din pizda ei ingrijita, care s-a umezit imediat. In acelasi timp, ea imi facea oral neprotejat, fara sa exceleze, pe doua viteze, fara deepthroat. Dupa 5 minute, montam o "protectie", trec deasupra ei si ramas surprins cat de repede a intrat in pizda. Umeda si cu un himen elastic. Dupa catva contre, simt ca vine orgasmul, arunc prezervativul si trecem la oral, ea intinsa pe spate, eu cu deasupra ei, "copilasii" iesind in cateva jeturi, stropind pe gat, sani si abdomen.

Deja in 15 minute eram "golit". Intind sperma pe pielea ei alba, o imagine superba, e fetisul meu, nu obiecteaza. O rog sa nu mergem la baie pentru a doua partida, ador mirosul natural.

Ma asez langa ea si incep sa-mi plimb degetele pe trupul ei, frumos arcuit. Ea ma alinta pe pula si pe piept. Dau sa o sarut, m-a primit doar pe buze (sunt destul de subtiri). Savurez mirosul de transpiratie si de sperma, de pizda umeda si simt o tensiune brusca la nivelul coaielor. Pula era deja beton, dupa nici 5 minute. Ma apuc eu de cunillingus, apoi continui pe picioare, coapse, abdomen. Ea gemea incetisor, cu ochii inchisi. Montam prezervativul si trecem la pozitia "capra". Himenul ei elastic mi-a "prorocit" ca voi termina rapid daca nu schimb pozitia. Ne asezam in picioare si continui "pe la spate", ea aplecata peste pat, eu tinand-o de ceafa. Incercam sa nu ma gandesc la orgasm, pentru a prelungi placerea. Tensiunea insa crestea, era o caldura deosebit de placuta in vaginul ei. O pun iar pe pat, si continui "caprita", pompez din ce in ce mai adanc si insistent, fesele ei lovind coitzele mele, o apuc de sani si finalizez intr-un orgasm puternic, nemaiavand timp sa imi satisfac ultima fantezie, sa termin pe fesele ei.

Totul a durat 45 minute. Eram transpirat si placut impresionat de sedinta. Ma gandeam sa mai platesc 100 lei, pentru inca o tura, dar am considerat ca 4 finalizari in nici 24 ore e suficient, mail ales pentru varsta mea.

Juriul:

- aspect fizic general: 8 (umerii sunt un pic lati, soldurile la fel, dar inaltimea o "aseaza" destul de armonios, chipul emana inocenta). Fundul e piesa de rezistenta (nota 10), tare as pompa si anal (nu face), cracii lungi. As recomanda sa se epileze si pe antebrate, se vad "paiele".

- sex normal: 9 (pentru himenul elastic si "umezeala" naturala, nu dau 10 pentru ca e rigida in miscare). Ca tehnica, nu e in top, dar "materialul" e excelent.

-sex oral: 7 (doar 2 viteze, nu a insistat, focalizat pe poponetul ei).

-atitudine:politicoasa, nu are IQ ridicat, nu ma interesa prea mult comunicarea intelectuala, voiam doar sa o fut in draci.

-locatie: curatenie, asternuturi noi, atmosfera de bordel, nu am fost la baie deloc, nu stiu cum arata (venisem pregatit de actiune).

Tipa miroase misto, era deja igienizata cand am venit (mi-a zis ca sunt primul pe ziua aceea).

Este satena, par mediu, o recomand pentru fundul si cracii ei, dar mai ales pentru himenul elastic. O sa mai trec pe la ea in jur de 20 februarie, cand revin in Capitala.

 

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0233263256
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0233263256
  • Oras:Bucuresti

Dupa ce am citit recenzia Domnului Bojoci fiind in trecere prin Bacau m-am decis sa sun sa vad cum e treaba. 

Nimeni nu a raspuns la telefon, putin dezamagit , am sunat de vreo 3 ori cu pauze de 10 minute intre fiecare apel dupa care m-am lasat pagubas.

 

Un minus din partea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am luat si eu teapa azi :( La ora 09.45 sun si ma programeaza la ora 10.00, stiind cine sunt). La ora 10.00 sun si spune sa mai astept 30 minute, "cu scuzele de rigoare" motivand ca clientul a prelungit sedinta. Ma duc si beau o cafea la Mall. Sun din nou si spune sa mai astept inca 15 minute, motivand ca se duseaza. Dupa aceea , pauza. Am sunat timp de 3 ore din 15 in 15 minute. Pauza.

Desi m-am simtit destul de bine acum cateva zile, aceasta fiind a doua teapa pe care o iau, o propun la DE EVITAT!

Link spre comentariu

Mi-am luat si eu teapa azi :( La ora 09.45 sun si ma programeaza la ora 10.00, stiind cine sunt). La ora 10.00 sun si spune sa mai astept 30 minute, "cu scuzele de rigoare" motivand ca clientul a prelungit sedinta. Ma duc si beau o cafea la Mall. Sun din nou si spune sa mai astept inca 15 minute, motivand ca se duseaza. Dupa aceea , pauza. Am sunat timp de 3 ore din 15 in 15 minute. Pauza.

Desi m-am simtit destul de bine acum cateva zile, aceasta fiind a doua teapa pe care o iau, o propun la DE EVITAT!

 

 

Probabil si-a dat seama de comportamentul tau de "mare domn"!  :)

  • Like 14
  • Minus 10
Link spre comentariu

Eu sunt un mare domn, dar tu ce esti?! Evita sa intri in polemica cu mine, OK?

Apoi, noi domnii astia iti dam bani, ca fara noi mureai de foame!

 

:slap2  Vai de capul tau. Atata poti! Fa-ti o felatie cu banii tai ca de femei nu esti in stare sa te apropii..... Femei adevarate nu "curve proaste" ca noi. :D  Degeaba ai bani daca la caracter esti zero.  Mult succes si drum bun in viata.

 

PS: Eu am vorbit la singular, nu la plural "draga domnule".  

  • Like 14
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...