Sari la conținut

Roxana 0757892921


Postări Recomandate

Stimați și adânc scormonitori colegi,

 

Vă ofer prima mea recenzie pe acest forum și sunt onorat să pot scrie despre Roxana, pe care am vizitat-o astăzi.

Ghidat de sfaturile și experiențele descrise aici, am decis să fac și eu acest prim pas și mă bucur că Roxana a fost alegerea mea ca debutant. Am sunat ieri de vreo două ori, apoi am primit un mesaj pe baza căruia am făcut programarea de astăzi. Precum Greuceanu cel greu de cap, mi-a luat un timp până când am găsit locația, dar Roxana și-a păstrat răbdarea cu mine și odată ce ne-am întâlnit, lucrurile au intrat cu adevărat pe făgaș, într-o manieră de basm.

Apartament frumos și spațios, cățel prietenos și roz, femeie spectaculos de frumoasă, într-un costum de Crăciuniță, caldă și deschisă la povești. Mi-a prins bine să schimbăm păreri despre una alta, m-a ajutat să mă relaxez. După un pahar cu apă și câteva glumițe, ne-am îndreptat spre dormitor, unde am rămas puțin singur. Roxana și-a făcut intrarea plină de energie, m-a îmbiat la joacă și jucatu-ne-am vreo 25-30 de minute. Am făcut un 69 de excepție (cel puțin din partea ei) pentru toată perioada, pur și simplu pentru că nu mă puteam sătura de piersicuța ei, și nici de oralul excelent pe care mi-l oferea. Când în sfârșit am explodat, nu prea mai știam de mine.

A urmat un duș, încă un pahar cu apă și am decis că las alte activități pe data viitoare, pentru că eram terminat de-a binelea. Și da, cred că va fi o data viitoare. Nu mă omor după ideea de a juriza cu note, pot doar să spun că a fost exact ce trebuia să fie, la momentul la care trebuia să fie, în deplină curățenie, ordine și confort. 

 

Roxana, te sărut. Băieți, recomand cu încredere.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

     Buna tuturor,

 

     Am ajuns si eu in cele din urma la draga noastra Roxana, ... , ca de mult ... o doream. Sunat la numarul  0757892921 stabilit ora, ajuns la locatie in zona Decebal, foarte usor de gasit, am fost intampinat de frumoasa noastra bruneta imbracata foarte sexy, ciorapi negri, un sutien cu finisaj albastru  ce ii scoteau in evindeta sanii absolut superbi si in picioare niste tocuri misto. Era sa uit ca nu era singura deoarece dupa usa se afla un dulau alb prietenos  care iti transmitea ceva de genu „tu vii si pleci dar eu raman cu ea” si la asta ma tot gandesc si acum....adik si eu as vrea sa fiu in locul lui alintat toata ziua si mai ales seara inainte de culcare.

 

     .....asa sa revenim ca deviem de la recenzie,....deci dupa ce am povestit ca pensionarii de ale vietii treburi m-am cerut la un dush, baie curata cu tot ce e nevoie, prosop curat  rosu ca pentru mos craciun care urma sa vina cu „cadoul”.  Purces in camera de nebunii, foarte primitoare si profi aranjata (oglinzi pe lateral), fix pentru nebuni ca mine. Aici au inceput emotiile,... o las pe ea sa dezvaluie detalii daca vrea si am inceput cu saruturi si atingeri senzuale, i-am scos pantofii analizandu-i picioarele foarte sexy, am scapat de chilotei si sutien trecand la un oral care parea sa ii fi placut, are o pasarica delicioasa, epilata frumos, care iti era mai mare dragul sa o lingi. Si am urmat si eu la masaj oral unde din nou am o favorita deoarece Roxy se price nu gluma la  acest aspect, avantajata si de guritza ei mica. Face un oral superb, umed cu schimbari de ritm, stie sa isi foloseasca mainile exact cat trebuie si desigur nu ai cum sa nu te bucuri de privelistea sanilor si a fundului care cereau  sa fie masati puternic. Cand am fost  incinsi bine  am trecut la lady on top cand nu mai stiam pe unde sa imi tin mainile, buzele si limba...atata de buna e fata asta, .... ba  eram cu mainile pe fund si limba pe sani (cu nicte sfarcuri cum doar la ea am vazut (nota 10)), ba eram cu limbile pierdute unu pe la altul in gura, iar eu cu mainile pe fundul si picioarele ei sexy. Am trecut si la misionar, o mica lumanare cu picioarele impletite ca sa nu pierd privelistea pasaricii  si a picioarelor, aviz  celor cu fetishuri pentru picioare (este beton), si trecem apoi la dogy unde..........ne-am muncit unul pe celalalt de ne-a sarit „mustarul”. Aceasta minunatie are un fund  care  te da pe spate  din prima,...., pur si simplu nu te saturi sa il masezi si sa il privesti cum se infige in tine cu acele contre „nebune ca ea”.  La un moment dat am ramas fara baterie din cauza caldurii din camera (am incins atmosfera la maxim), am deschis usa sa ne aerisim putin si am revenit la dogy style unde am finalizat cat se poate de puternic  cu o placere de nedescris. Ne-am dusat rapid amandoi (data viitoare vreau neapart un dush cu tine), am mai stat la povesti si pur si simplu parca ma simteam acasa. E genul de persoana care se implica si stie sa se faca placuta si dorita.

 

     La final am achitat 200 de Ron pentru ON+NP, ca si timp petrecut nu stiu....nu s-a pus problema de asa ceva, pur si simplu eram in lumea mea si sper ca s-a simtit si ea bine. Intre noi as spune ca a existat acea „chimie” de la bun inceput  facand la final chiar o gluma legat de care cui sa faca o recenzie.    ....... Roxy ai dormit bine in seara aia ???

 

Notele:

Locatie: 10

Aspect: 10 – Frumoasa din cap pana-n picioare, fata 10, sani siliconati de nota 10 care erau si inainte de 10 pentru mine la prima vedere, fund bestial si picioare sexy.

Oral: 10 – as da si o steluta daca as fi incercat o finalizare orala (ramane pe data viitoare).
Normal : 10  – contre extraordinare, se misca foarte bine, se implica, accepta orice pozitie.
Igiena: 10 si atat

GFE: 10  – Este amanta perfecta daca stii  sa fii si tu un domn cu ea.

Halat: 200 RON    ON+NP.

 

Raport pret/calitate: excelent, o recomand cu mare drag, cu toate ca asa o bijuterie de femeie as tine-o doar pentru mine, pentru mine este number 1.

 

Cu respect Bombo  :hihat 

  • Like 15
Link spre comentariu

     Buna tuturor,

 

     Am ajuns si eu in cele din urma la draga noastra Roxana, ... , ca de mult ... o doream. Sunat la numarul  0757892921 stabilit ora, ajuns la locatie in zona Decebal, foarte usor de gasit, am fost intampinat de frumoasa noastra bruneta imbracata foarte sexy, ciorapi negri, un sutien cu finisaj albastru  ce ii scoteau in evindeta sanii absolut superbi si in picioare niste tocuri misto. Era sa uit ca nu era singura deoarece dupa usa se afla un dulau alb prietenos  care iti transmitea ceva de genu „tu vii si pleci dar eu raman cu ea” si la asta ma tot gandesc si acum....adik si eu as vrea sa fiu in locul lui alintat toata ziua si mai ales seara inainte de culcare.

 

     .....asa sa revenim ca deviem de la recenzie,....deci dupa ce am povestit ca pensionarii de ale vietii treburi m-am cerut la un dush, baie curata cu tot ce e nevoie, prosop curat  rosu ca pentru mos craciun care urma sa vina cu „cadoul”.  Purces in camera de nebunii, foarte primitoare si profi aranjata (oglinzi pe lateral), fix pentru nebuni ca mine. Aici au inceput emotiile,... o las pe ea sa dezvaluie detalii daca vrea si am inceput cu saruturi si atingeri senzuale, i-am scos pantofii analizandu-i picioarele foarte sexy, am scapat de chilotei si sutien trecand la un oral care parea sa ii fi placut, are o pasarica delicioasa, epilata frumos, care iti era mai mare dragul sa o lingi. Si am urmat si eu la masaj oral unde din nou am o favorita deoarece Roxy se price nu gluma la  acest aspect, avantajata si de guritza ei mica. Face un oral superb, umed cu schimbari de ritm, stie sa isi foloseasca mainile exact cat trebuie si desigur nu ai cum sa nu te bucuri de privelistea sanilor si a fundului care cereau  sa fie masati puternic. Cand am fost  incinsi bine  am trecut la lady on top cand nu mai stiam pe unde sa imi tin mainile, buzele si limba...atata de buna e fata asta, .... ba  eram cu mainile pe fund si limba pe sani (cu nicte sfarcuri cum doar la ea am vazut (nota 10)), ba eram cu limbile pierdute unu pe la altul in gura, iar eu cu mainile pe fundul si picioarele ei sexy. Am trecut si la misionar, o mica lumanare cu picioarele impletite ca sa nu pierd privelistea pasaricii  si a picioarelor, aviz  celor cu fetishuri pentru picioare (este beton), si trecem apoi la dogy unde..........ne-am muncit unul pe celalalt de ne-a sarit „mustarul”. Aceasta minunatie are un fund  care  te da pe spate  din prima,...., pur si simplu nu te saturi sa il masezi si sa il privesti cum se infige in tine cu acele contre „nebune ca ea”.  La un moment dat am ramas fara baterie din cauza caldurii din camera (am incins atmosfera la maxim), am deschis usa sa ne aerisim putin si am revenit la dogy style unde am finalizat cat se poate de puternic  cu o placere de nedescris. Ne-am dusat rapid amandoi (data viitoare vreau neapart un dush cu tine), am mai stat la povesti si pur si simplu parca ma simteam acasa. E genul de persoana care se implica si stie sa se faca placuta si dorita.

 

     La final am achitat 200 de Ron pentru ON+NP, ca si timp petrecut nu stiu....nu s-a pus problema de asa ceva, pur si simplu eram in lumea mea si sper ca s-a simtit si ea bine. Intre noi as spune ca a existat acea „chimie” de la bun inceput  facand la final chiar o gluma legat de care cui sa faca o recenzie.    ....... Roxy ai dormit bine in seara aia ???

 

Notele:

Locatie: 10

Aspect: 10 – Frumoasa din cap pana-n picioare, fata 10, sani siliconati de nota 10 care erau si inainte de 10 pentru mine la prima vedere, fund bestial si picioare sexy.

Oral: 10 – as da si o steluta daca as fi incercat o finalizare orala (ramane pe data viitoare).

Normal : 10  – contre extraordinare, se misca foarte bine, se implica, accepta orice pozitie.

Igiena: 10 si atat

GFE: 10  – Este amanta perfecta daca stii  sa fii si tu un domn cu ea.

Halat: 200 RON    ON+NP.

 

Raport pret/calitate: excelent, o recomand cu mare drag, cu toate ca asa o bijuterie de femeie as tine-o doar pentru mine, pentru mine este number 1.

 

Cu respect Bombo  :hihat 

fake

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

#nulmaibagatiinseamapeprost :)

Important e ca mi-am imaginat si am trait ce am spus mai sus ca si cum as fi fost acolo. Si cel mai tare e ca atat eu cat si Roxi, ne-am simtit bine, "prin telepatie" desigur.

Oricum, tarziu te-ai prin de smecherie, my little retard.

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Bulversat de atatea anunturi si domnisoare care promit marea cu sarea am zis ca e mai intelept sa mer pe calea deja batatorita. In consecinta am pus mana pe telefon si m-am programat la Roxana.

Aceeasi locatie pe Decebal, acelasi numar.

Am fost intampinat intr-o lenjerie sexi si poftit la masa. Roxana e bruneta acuma si cu acid in buze bineinteles, in schimb catzelul e si mai rozosin :P. Am inchinat o tigara, si am mai povestit una alta ca sa fim up to date dupa care fuga la dus.

 

In camera lumanarile ardeau si am vazut ca a mai aparut o oglinda la fel de mare si pe celalalt perete al camerei. Nu ai cum sa ratezi actiune oriunde ai sta in camera...poate sub pat :). Creeaza o atmosfera foarte calda si primitoare Roxana si aici ma refer la tot, aspect, locatie, ambianta. E lipicioasa, vorbeste dirty si se lasa purtata de val. La modul foarte bun ma refer. Daca chimia e potrivita chiar e amanta perfecta

 

Am deschis eu joaca si am coborat la munca de jos. Totul curat, epilat, parfumat. S-a cerut si ea la treaba asa ca si-a facut de cap oleaca. Am montat eu guma ca sa nu ne joace vreo festa manichiura ,french, cred ca era si am bagat un BOT ( a se citi boy on top! ) si un misionar. FK, mangaieri, gemete, rimjob activ si pasiv. A trecut iar la oral si am incheiat CIM. Nu stiu daca e o practica constanta asta dar ce sa zic..am avut placerea:D si saru'mana :*  . Dus, tigara cateva povesti si am tras o tura lunga de oral cu 69 si toate cele. 

 

Cadou 300, d2d mult mai mult decat meritam

 

Note am mai dat, nu pot fi decat foarte bune. Prestatia de clar de top top top...Rrr

 

 

Sa auzim de bine!

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Asa cum am promis revin cu impresii de la tanara Domnisoara.

Programat telefonic la numarul din topic din cursul zilei si agreeat o anumita ora pentru intalnire.

Ajuns la locatie, telefon si de aici incep surprizele placute.

- pozele sunt reale este draguta foc

- tipa foarte deschisa si placuta

- respectat micile cerinte ale mele de la telefon

- stat la o tigare la povesti si pe urma dusul de rigoare intr-o baie impecabila

- fugit in dormitor, foarte atenta, deschisa....aceea atitudine de ex-girlfriend

 

Pot spune ca a fost o experienta interesanta care eu personal o voi repeta.

 

 

Cadoul 300 ron pt o intalnire reusita si placuta spun eu...

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...