Sari la conținut

Tanara ofer masaje erotice domnilor generosi. 0754482027


rururu

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Tanara ofer masaje erotice domnilor generosi la domiciliul meu sau la hotel. POZE REALE!!!!!. Cer si ofer seriozitate, discretie si igiena.

 

Are anunt in piata-az.ro. Acesta este anuntul http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5708588.

Am sunat pe numarul din titlul topicului,mi-a raspuns o voce subtire si mi-a spus ca masajul erotic este 100 de lei ora si finalizarea se face prin tehnici de masaj iar daca vreau mai mult costa 180 ora oral si normal(totul protejat).Mi-a zis ca pozele din anunt ii apartin.

Locatie in Manastur mai jos de Casa Piratilor! post-54881-0-40575300-1392557832_thumb.jpgpost-54881-0-84043900-1392557832_thumb.jpgpost-54881-0-13823400-1392557833_thumb.jpgpost-54881-0-44266400-1392557833_thumb.jpgpost-54881-0-73214500-1392557833_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

      Uite ca vine si recenzia!!

      Asta  seara am iesit cu un amic la un suc, iar pe la vreo 12 , pe cand sa ma duc acasa, imi zic ca e inca  devreme si deschid telefonul direct pe forum la dom'soara (aveam o suspiciune ca o fi vreo cunoscuta insa m-am inselat).

     Sunat, imi spune ca e libera si fuga in manastur la ea in zona Bogdan Voda.

Imi prezinta meniul, masaj erotic 100 h sau oral+normal totul protejat la 180 finalizarea. Ca si aspect este o tanara de vreo 28 de ani, micuta, subtirica, blonda, iar la fata bate spre o chineoaica. Nemaiavand decat 120 si unu lei in buzunar ii propun masaj plus o finalizare normal , nu e de acord iar la banii astia ice ca poate oferi doar o finalizare normal. In final aleg doar masajul si ne apucam de treaba.

     Incepe frectia , cu crema de galbenele (nu cu ulei ca se irita) care nu decurge tocmai multumitor, se terminase si crema dupa care trec la un cunnilingus unde duduia se excita real , ba chiar se infierbantase de nu se mai satura, ba chiar ma si ajuta cu mana sa fac cum ii place. Vazand-o cum se infierbanta, ma apuca si pe mine dracii si ii propun sa aduca un prezervativ si sa trecem la normal. Se conformeaza , monteaza cauciucul, o suge putin si se urca deasupra. La  inceput era stramta tare ,dupa care se rupe  in figuri desupra, se excita , geme placut schimbam cateva pozitii si spre dezamagirea ei , mi se termina benzina.

     Note:

        Locatie: 10- garsoniera moderna si utilata modern

        Aspect 8 - micuta subtirica blonda si am uitat sa mentionez ca are un pierce micut in pi_da

        Masaj 6- nu merge cu crema de galbenele

        Oral 7 -scurt , cu prezervativ dar totusi placut

        Normal 9 - aici se misca bine, pacat ca nu ma tinut ma mult bateriile ca iesea cu scantei

Per total o experienta acceptabile, dar de recomandat doar daca vrei sa bifezi ceva nou si nu te astepti la o super presratie.

Acestea fiind spuse, nu pot decat sa va urez "La cat mai multe experiente (placute)!!!"

  • Like 19
Link spre comentariu

am crezut ca am dat peste o noutate, dar de fapt este vorba de una din veteranele Clujului. Fata a lucrat cred ca prin toate cuiburile si saloanele posibile(cu componentele original Ciresilor,cu surorile Mocas,cu Ela fosta portelanului..sasmd).

 

Nu am reusit sa ii gasesc topicul aici pe forum,dar sigur are unul. Ca si reper mai ciudat, la unul din saloane era "prezentata" drept chinezoaica/asiatica, nu are nici o urma de asa ceva in ea. Pana acu aproximativ un an era bruneta.

 

Eu cand am ajuns, am facut cale intoarsa datorita prestatiilor in general sub medie pt care o stiam,poate s-a schimbat, dar nu prea cred si nu am vrut sa incerc, mai ales ca ma asteptam la ceva noutate

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ludovic_shpitz
Reputație: 0

Salutare fratilor.

Sun si eu d.ra in careva noapte alba, eram la intrare in cluj, ocoleam gropile si canalele de langa aeroport..imi raspunde, voce calda, prietenoasa, zice tariful pentru masaj, si intreb daca se poate si altceva..imi zice ca vorbim la fata locului.

Locatia: in spate la pizzeria de pe langa casa piratilor, blocul nou..

Domnita: 25 ani+ .max 30 parerea mea, miniona, fatza comuna.. nimic spectaculos!

Servicii: masaj cu handjob 100, ONP 1fin 150, 200 lei grei/ ora, nici vorba de OWO, COF, CIM, etc

Luat catrafusele si plecat, nu era nici urgent sa.l eliberez pe ala micu din lesa, nici sa dau banii pe ceva ce nu parea deloc promitator.

Deci, luat geaca, si plecat in graba

Concluzie:nu recomand

Sa futeti sanatosi ;-)

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Servus, am trecut si eu pe la domita aceesta se pare ca are o lipsa de clienti eu am negociat masaj , O si N(totul protejat) la 100 de ron.Am intrebat daca are clienti si mi-a spus ca are nu se plange dar din pacate nu in fiecare zi cam la 2 zile cate unul.Fata nu arata rau si incerca sa se faca placuta dar din pacate nu o ajuta *mansarda*.Este miniona ,blonda sani mici dar nu urati(tare).A fost o experienta mediocra.

 

Locatie:9 curat in camera si baie

 

Aspect 7

 

Gfe:3

 

Prestatie: 6,5 (se extita se uda destul de tare si geme tare)

 

ATITUDINE 7

 

100 DE RON AM STAT CA 40 DE MIN.

 

Nu stiu daca este de recomandat ,eu cu siguranta nu mai revin.Toate cele bune la toti

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Ola ola!

Am apelat si eu la aceasta domnita zilele trecute!

Am sunat-o pe numarul din topic si mi-a zis ca este 100 de lei masajul si ca restul discutam face to face.Am confirmat ca e ok si am purces spre locatie.Un apartament cu o camera foarte frumos si curat.(mai jos de casa piratilor)

Fatuca...arata destul de bine. Micuta,fundic frumusel,sani micuti si putin lasati iar fata destul de comuna...duce spre chinezoiaca,cum spunea un coleg mai sus.

Am ales o finalizare oral + normal totul protejat la pretul de 200 de lei finalizarea. Am negociat destul de usor dar nu a vrut sa lase mai jos de 180 de lei.

Am facut un dus dupa care am purces in dormitor unde am inceput cu un masaj destul de bine executat dupa care i-am oferit un cunni care parea sa ii placa destul de mult.(pasarica curata,epilata si gustoasa)

A pus balonul pe soldat si a trecut si ea la oral.Bine executat,cu mici tendinte de DT dar fara atentie la zonele adiacente.

La normal am abordat o singura pozitie(Doggy/capra/pe la spate) unde am pompat ca un animal dezlantuit in pasarica ei care era destul de stramta,epilata si frumos mirositoare.Nu a comentat nimic,dadea contre acompaniate de gemete care pareau destul de reale.

Per total,ca experienta a fost destul de bine,exceptand pretul cam piperat. Daca ar lasa la 180 ora m-as mai duce o data.

Notele:

Masaj:7/8

Oral:8

Normal:8

Gfe:7(ai cu cine sa vorbesti dar nu dadea semne ca i-ar placea sa se sarute sau sa faca alte gesturi de genul)

Locatie:10(impecabil apartamentul,curat si foarte fain)

Fata:7/8(prea micuta pentru mine plus ca are sani putin lasati)

O medie...ar fi undeva inspre 8.

 

Ciocane tari va doresc si spor la treburi!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...