Sari la conținut

criss 0766928348 new new .


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vorbesti serios? Atata celulita...la un pret atat de mic, doar 200lei/ora??

 

...Timp in care voi putea cerceta coaja de portocala fara de cusur a doamnei? Ohh dad ada da... !!!

 

Voi putea sa ma sterg cu prosopul acela verde,pus la uscat cu naturalete pe calorifer...tot in banii astia?

  • Like 3
Link spre comentariu

Am vizitat si eu fatuca.

Am sunat-o pe Deea, colega ei si mi-a spus ca are o colega noua si dornic de ceva nou am zis sa bifez...si bine am facut.

Locatia este Octavian Goga, primul bloc de dupa camera de comert. Apartament mmare,spatios,living imens si foarte curat.

Dupa ce am stat la un pahar de cola/vorba cu Deea si Criss am purces catre "galere".

Fata este simpatica la fata, par ciocolatiu chic si ochi verzi frumosi. Sanii sunt micuti dar bine incadrati in peisaj.

Fata este dezinvolta, prietenoasa si cu o atitudine pro-0client. Marile surprize insa acum urmeaza...ii place ce face si ce face, face excelent. FK, deep FK, oral adanc ..atat de adanc ca nu mai vezi nimic si un normal atat de intens si pasional presarat cu FK ca nu ai cum sa nu termini in maxim 5 minutele.

Sunt adeptul un numar si pleci dar chiar eram curios sa vad cdaca il duc si pe al doilea...asa ca am platit extra 50 lei...si dupa ce m-a calarit bine,cand cu fata cand cu spatele am pus-o in pozitia mama iedului si miscarile ei sus-jos,stanga-dreapta m-au facut sa capitulez in cauciuc.

Inutil sa va zic ca am plecat buimac, nici nu stiam ce mm-a "lovit", atat de bine a fost

Ca note

Locatie 10

Aspect 8.50 pozele o dezavantajeaza, nu este slim dar nici grasa

oral+normal 9.50 - oral neprotejat cu DT excelent, normal ca-n filme

Halat 150+50 pt a doua finalizare

De recomandat, servicii excelente, nu cred ca ai cum sa pleci dezamagit

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Am sunat-o pe Deea, colega ei si mi-a spus ca are o colega noua si dornic de ceva nou am zis sa bifez...si bine am facut.

Locatia este Octavian Goga, primul bloc de dupa camera de comert. Apartament mmare,spatios,living imens si foarte curat.

 

Maestre,fii bun si lamureste-ma si pe mine despre care Deea vorbesti in postarea ta.

Iti multumesc anticipat pentru raspuns!

 

Cordial,

R

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna dragilor...

as dori sa va informez serviciile pe care le ofer :

- sex normal (diferite pozitii)

-sex oral deep

-sex anal (contracost)

-foot fetish

-fisting

-masturbare

-French kiss

- grf

-handjob

-masaj erotic

-masaj de relaxare

-dominare soft

-accept finalizare corporala, fantezii, role play

-accept cunnilingus, annilngus

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

buna dragilor...

as dori sa va informez serviciile pe care le ofer :

- sex normal (diferite pozitii)

-sex oral deep

-sex anal (contracost)

-foot fetish

-fisting

-masturbare

-French kiss

- grf

-handjob

-masaj erotic

-masaj de relaxare

-dominare soft

-accept finalizare corporala, fantezii, role play

-accept cunnilingus, annilngus

Cryss10, in lista serviciilor prestate de tine (vezi mai sus), ai mentionat si fisting.

 

Tu stii ce este acela fisting?.

 

Daca da, si intradevar practici, te rog sa ne explici ce este si ce inseamna pentru tine fistingul.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

fisting =din punctul meu de vedere inseamna introducerea celor 5 degete ale maini in vagin . mai exact un fel de sex cu mana,masturbare, pt ca in acelasi timp cand mi le introduc ma si joc cu ele in vagin ... :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Raspuns gresit.

 

Ceea ce oferi tu se numeste fingering.

 

De la simpla joacă cu degetele - în vagin sau anus - au luat startul şi alte practici, cum ar fi "fisting" sau, mai exact, introducerea întregii mâini în zonele deja menţionate.

 

Noţiunea de "fisting" vine din engleză, de la "fist", care înseamnă pumn.

 

În fapt, asta şi presupune fistingul: introducerea pumnului în vagin sau în anus, pentru plăcerea celui care primeşte.

 

Practica nu este pentru oricine - ci doar cei foarte excitaţi de penetrarea... masivă.

Cum se face?

În primul rând, dacă tu vei fi cea care fi penetrată în acest fel, trebuie să fii complet relaxată şi excitată, fie că este vorba de fisting vaginal sau anal.

 

Lubrifiantul este foarte important în acest caz, mai ales că pumnul este destul de mare. Vaginul are propriul "lubrifiant", însă anusul nu produce acel lichid, aşa că cel care face fisting trebuie să se lubrifieze foarte bine.


 
  • Like 3
Link spre comentariu

@crys10,

 

astept cu nerabdare raspunsul tau fata de definitia practicii oferita in detaliu de ilustrul nostru coleg mai sus! iti pot marturisi ca personal sunt foarte interesat de aceasta oferta a ta si pe aceste criterii te-am contactat printr-un pm nu cu mult timp in urma. raspunsul cred ca va fi de folos tuturor colegilor de aici, detalii insa imi poti oferi si in privat unde putem programa o intrevedere.

 

ms. anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am observat ca ati lasat cateva intrebari la orientare si consiliere

deci

pt o finalizare pretul este de 150 ron-30 min

pt 2finalizari pretul este de 200 ron- 1 ora

  va poop ... si va astept!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti

am fost si eu la "cryss"  asa se recomanda.sunat la nr din titlu  a raspuns imediat chiar daca era ora tarzie  in jur de 22 45. a spus ca e libera si ma poate primi. locatia   octavian goga(pasajul marasesti) apartament frumos spatios dotat cu tot ce este necesar unei asemenea activitati. singuru aspect care pe uni poate sa ai deranjeze este intensitatea lumini ft scazute  fiin lumina doar de la tv(post de muzica     NU MANELE :bow ) si ceva licariri slabe de la niste becuri. in locatie sunt 2 fete  cea de aici si inca o colega Andreea DEEA nu am inteles exact pe care nu am reusit sa o vad asa de bine aflanduse in zona cea mai intunecata a apartamentului. oricum silutea ei era de promitaoare in acel semi intuneric  pot spune nota 10 pt efect sau poate pt iluzia care mi sa creat.  am fost intampinat de titulara topicului la usa  primidu-ma destul de protocolar m-a invitat sa servesc ceva de baut  am cerut apa mai erau si alte bauturi in oferta insa nu am fost interesat sa retin ce anume era.mia placut ca este o fata care poate purta o conversatie fara sa se fastaceasca. pusa chiar si pe glume.mi-a placut. dupa vreo 10 min d discutii am fost intrebat daca ne retragem in camera si bineteles sa fac un dushulet daca doresc.ma intampinat intr-o rochita destul de scurta care ai scoate in evidenta fundul si picioarele care sunt destul de frumoase. a mes si ea la dus revenind in camera dezbracata. dicutam serviciile si aleg varianta de 1 ora protejat totul. detalii despre actiune nu dau pt ca nu sunt un mare povestitor.  cine e curios sa mearga sa vada.  sunt convins ca fiecare are gusturile lui deci nu are rost sa detaliez.  timp petrecut  de la intrare pana la iesire  cam 80 min nefiind taxat in plus pt depasirea timpului. am intrebat daca e problema sau daca mai e ceva suplimentar spunand ca nu e nevoie.   bani mi ia cerut la inceputul  actiuni   .poate uni considera asta un - (minus)  eu consider ca e ceva normal mai ales ca nu stia cine sunt ,fiind prima vizita la ea.                                                                                          LOCATIA :10  tinand cont ca nu te duci sa locuiesti acolo  adica fara pretentii gen tv cu diagonala mare led ,super sisteme de muzica,senzori peste senzori    MODALITATE DE CONTACT: nr din titlu    

0766928348 

  PROGRAMUL DE LUCRU:  nu am intrebat ,insa tinand cont ca era destul de tarziu cand am vizitato banuiesc ca lucreaza pana tarziu                                      TARIF: eu am dat 200 ron 1 finalizare  timp  dtd 80 min(  erau incluse 2 finalizari) mam multumit doar cu 1  totul protejat                                                                  mai este varianta care mi sa spus cu ON +50 ron peste bani astia                                                                                                                                          ASPECT FATA: frumusica sani micuti cam nr 1-2 cu sfracuri frumoase  nota 8  prefer sanii putin mai maricei                                                                              PRESTATIE 9  data viitoare sper sa fie 10  (asta e parerea mea) cred ca se muleaza pe fiecare client in parte diferit                                                                ORAL 8                                                                                                                                                                                                                                          NORMAL  9                                                                                                                                                                                                                                    GFE 8 DACA BENEFICIAM DE FK ERA 9( Nu cred ca am fost chiar asa de fresh avand barba destul de mare   si posibil nu avea chef sa se irite)  nu am fost deranjat     RECOMAND SI VOI MAI REVENI     

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...