Sari la conținut

Cuib Unirea Principatelor 23 0768574408


Postări Recomandate

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Salut! In lipsa de ocupatie am luat la control Monitorul de Vrancea si am observat un anunt despre masaj cu o doamna si trei domnisoare. Am sunat la nr. din titlu si am ajuns in locatie in scurt timp. Acolo am gasit una bucata doamna si 2 domnisoare cu niste prosoape pe cap care fumau de mama focului. Cand am cerut detalii despre servicii mi s-a servit placa veche cum ca aleg fata si vb cu ea in camera detalii. Am facut stanga imprejur in secunda doi pentru ca nu era de stat. Toate 3 nasoale.....

Link spre comentariu
  • Oras:Rm Sarat
  • Oras:Rm Sarat

Azi vizitat cuibul..sunat la numarul 0767 919 256.mi s au oferit detaliile privind locatia..doar atat..! Am intrebat de 10 ori preturile mi a zis ca nu stie si sa ma deplasez la locatie, am spus k nu are rost sa bat drumul pana acolo eu fiind la iesire din focsani...mi a zis k fiecare fata are alt pret..in fine.

Am ajuns la locatie ..langa lidl pe o straduta .scrie Salon de infrumusetare pe casa! Am intrat o doamna la vreo 40 de ani blonda..aspect 7.si cand intru pe canapele 3 tiganci ..parerea mea media de varsta 16 18 maxim..mi s a spus sa aleg una am ales una ..parerea mea aspect note 2 4 5:) am luat una in camera si mi a zis k ea fara 150 nu incepe :)) altceva nu face 150 oral normal ..i am zis dar dintre toate celelalte fete repede un oral?? A zis k nu le stie preturile :))))) ca culmea ele nu vorbesc de preturi intre ele ;) mi s a parut prea mult pt nimic .mavar dava stia sa vorbeasca ..am zis pas .si am plecat..

  • Like 1
Link spre comentariu

Azi vizitat cuibul..sunat la numarul 0767 919 256.mi s au oferit detaliile privind locatia..doar atat..! Am intrebat de 10 ori preturile mi a zis ca nu stie si sa ma deplasez la locatie, am spus k nu are rost sa bat drumul pana acolo eu fiind la iesire din focsani...mi a zis k fiecare fata are alt pret..in fine.

Am ajuns la locatie ..langa lidl pe o straduta .scrie Salon de infrumusetare pe casa! Am intrat o doamna la vreo 40 de ani blonda..aspect 7.si cand intru pe canapele 3 tiganci ..parerea mea media de varsta 16 18 maxim..mi s a spus sa aleg una am ales una ..parerea mea aspect note 2 4 5:) am luat una in camera si mi a zis k ea fara 150 nu incepe :)) altceva nu face 150 oral normal ..i am zis dar dintre toate celelalte fete repede un oral?? A zis k nu le stie preturile :))))) ca culmea ele nu vorbesc de preturi intre ele ;) mi s a parut prea mult pt nimic .mavar dava stia sa vorbeasca ..am zis pas .si am plecat..

Link spre comentariu
  • Oras:Vrancea
  • Oras:Vrancea

Nu cred k a incercato nimeni pe doamna k na dai un ban dar macar sa iei ceva mai tanar ;) si eu am fost acolo ai la fel cerea 200 lei dar m am inteles la 150 normal+oral adik 1h=150 ..altii se lauda k dau cate 50-70 lei dar sunt sigur k nu e asa k nu lasa fetele la pret k oricum gasesc cel putin 1 client pe zi ;) e cineva care afost pe aici in bani putini cum au zis unii ? Intreb de curiozitate asa si vreau sa rasp sincer nu sa va laudati

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Pentru limba romana apasati tasta 1, for inglis pres ciu

Nu cred k a incercato nimeni pe doamna k na dai un ban dar macar sa iei ceva mai tanar ;) si eu am fost acolo ai la fel cerea 200 lei dar m am inteles la 150 normal+oral adik 1h=150 ..altii se lauda k dau cate 50-70 lei dar sunt sigur k nu e asa k nu lasa fetele la pret k oricum gasesc cel putin 1 client pe zi ;) e cineva care afost pe aici in bani putini cum au zis unii ? Intreb de curiozitate asa si vreau sa rasp sincer nu sa va laudati

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...