Sari la conținut

ceva nou prin militari?


Postări Recomandate

Salut , daca am fost si aseara ma gandeam sa ma mai relaxez si in seara asta putin dar sa nu ies din cartier ) . In afara de ce e pe forum , ceva incercat prin militari ? Sau si daca s-au mai scris despre ele , poate am ratat eu , aveti idee ? As vrea sa ma duc in vreo ora , o ora jumate daca gasesc ceva convenabil.. Mersi

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Mersi de info danspataru . In seara asta nu am mai fost nicaieri pentru ca nici Andra ' date=' nici Melissa nu au raspuns la telefon , posibil sa fi fost ocupate , la Andra am sunat de 2 ori si nimic si nu am insistat. As incerca-o pe Melissa , dupa review-uri pare foarte ok . Bafta[/quote']Ti-ai bagat-O in careva Dat6 ?:D

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

PAI A FOST ANDREEA LA CORA PANA ACUM 2 SAPTAMANI , SUPERBA,SIMTITA,ARE TELU INCHIS DE ATUNCI,LA EA,LA TINE 0731805727 ,MA GRABESC SCZ ,D-ASTA E SCURT,DACA IL DESCHIDE,INCEARCA,PARTEA CEA MAI PROASTA E CA MI S-A PARUT CA AM VAZUT-O CU UNU DE MANA PE LA PLAZA IERI,SEPUPAU STRASNIC,AR FI PACAT...:D

Link spre comentariu
PAI A FOST ANDREEA LA CORA PANA ACUM 2 SAPTAMANI ' date=' SUPERBA,SIMTITA,ARE TELU INCHIS DE ATUNCI,LA EA,LA TINE 0731805727 ,MA GRABESC SCZ ,D-ASTA E SCURT,DACA IL DESCHIDE,INCEARCA,PARTEA CEA MAI PROASTA E CA MI S-A PARUT CA AM VAZUT-O CU UNU DE MANA PE LA PLAZA IERI,SEPUPAU STRASNIC,AR FI PACAT...:D[/quote']Pisicuts , nu mi-am bagat-o , in seara aia nu au raspuns fetele alea la tel si nu aveam chef sa ma deplasez departe si de atunci nu am mai avut timp :)
Link spre comentariu
Pisicuts ' date=' nu mi-am bagat-o , in seara aia nu au raspuns fetele alea la tel si nu aveam chef sa ma deplasez departe si de atunci nu am mai avut timp :D [/quote']Cam lenes colegu:P
Ehe colegu` :D Plec dimineata si vin seara acasa cam rupt de oboseala si in seara aia se acumulase cam multa de aia nu am vrut sa ma deplasez prea departe. In rest nu-i stress , sa arate bine ca obositi suntem mereu :)
Link spre comentariu
Vizitator georgemaior
Reputație: 0

Am gasit un anunt nou pentru zona Militari :http://www.anuntul.ro/anunt/BRUNETA_deosebita_noua_pe_acest_site_bruneta_deosebita_%28poze_reale%29_cu_un_fund__4072935A fost cineva la ea ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...