Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Bruneta - Militari - 0768829109

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1 raspuns in thread

#1 kuzakelu

kuzakelu

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 674 Postari:
  • Inscris la:
    15 February 2013

Postat 21 February 2014 - 08:53 AM

Vizitat don'soara acum cca 2 saptamani, intr-un weekend, am ajuns acolo de fapt pe un alt anunt, cu alte poze, o tipa roscata din locatie, dar la fata locului am decis sa intru cu asta mica pentru ca zice-se face oral mai adanc si cu fin. orala si face si anal.

Anuntul (AT): MILITARI, nu am mai lucrat in domeniu sunt noua pe site, bruneta, 1.70 m, 55 kg, sani nr. 2, te invit sa ma inveti arta amorului si a dragostei sex oral neprotej. normal si protej. in dif. pozitii, 100L ora. 0768.829.109 / 0768829109

Locatia: undeva pe la Apusului, intr-un bloc din spatele statiei RATB de pe ruta de iesire spre autostrada. Jalnica locatia, jalnica de tot. Nici nu ma asteptam la mai bine, banuiam ca asa e. 

Don'soara: poze reale, cca 1.55m, saten inchis, tunsa pe fir drept, relativ draguta la fata, dar machiata intr-un hal fara de hal de tare. Mi-am dat seama mai tarziu si de ce, ca sa acopere originile/etnia, ca asa e. Parca un pic speriata ea de bombe, cam rece si foarte scumpa la vorba. Corpul e ok, slim, se observa din poze, dar cand s-a dezbracat m-a oripilat cu o pereche de sani complet flasci, si nu doar lasati, ci si cu pielea sanilor incretita tare de tot, nu stiu de ce. Doar sfarcurile foarte erectile ieseau din peisaj, in rest sanii praf de tot, chiar daca in poze se vad asaaaa de mistooo

Actiune: intrat, igienizat rapid la baia aia nenorocita, dezechipat eu, si ea (era dushata, nu a facut atunci dar pasa era curata bine bine, chiar daca epilarea era cam de 2-3 zile). A inceput ea cu un oral (cerut eu protejat) bunicel, eu m-am jucat cu degetele la pasa, n-am simtit vreun miros, am bagat un pic si botul si chiar era curata, continuat asa cateva minute, mai trecut ea la oral din nou, apoi pus caprita si dat 8-10 min, am simtit ca vine vagonul m-am retras si am scos preze si a pus imediat gura sa preia tot (na, acum, am facut oral protejat dar nu m-am putut abtine sa nu ii dau o incarcatura). Am facut o pauza scurta de tigara si igienizare, am luat-o cam in acelasi fel de la capat, pus misionar, lingurita, caprita si finalizat din nou oral. Fara artificii, fara comentarii, fara prea multa implicare din partea ei, doar cat sa ma "faca" si cam atat. Dar nici obraznica in vreun fel sau nerespectuoasa, s-a comportat ok fata.

Note:

Aspect: 7.5 (e draguta la fata, are corp fain, dar sanii ei sunt dezastru, ti se cam taie la inceput cand ii vezi)

Atitudine: 8 (fara graba, fara comentarii, comportament ok)

GFE: 3

Oral: 8 (aici cred ca e punctul ei forte)

Normal: 7 (destul de larga, pentru corpul ei, probabil a nascut, desi nu m-am uitat in mod deosebit dupa semne de ...)

Anal: nu am testat, dar zice ca face

Tarif: 100ron/ora O+N, 80RON/fin O+N+A; eu am ales 100ron/ora si am incercat sa ii explic ca ii las 100ron/ora cu o finalizare total (in loc de 2 O+N) dar nu a inteles ca era mai bine decat 80ron/fin total si nu a vrut :))

Experienta medie pentru mine, de revenit nu cred. Ciudat ca totusi a reusit sa ma faca de doua ori, ceea ce mi se intampla foarte rar :)))) Adica stie oral destul de binisor, a incercat si DT un pic, dar fara sa reuseasca, oricum, a bagat oral la greu cu multa abnegatie si fara sa ma maraie ca o doare gura :))) Are o colega roscata cu anunturi pe AT din aceeasi locatie si care arata chiar bine, daca nu mi-ar fi scarba de locatia aceea m-as fi dus la ea :) De recomandat - nu prea asa recomanda pentru ca nu stiu daca face si la bucata, pentru descarcare rapida, iar la 100ron/ora cred ca mai bine mai cautati prin zona si altceva. Si scuzele de rigoare ca recenzia vine asa de tarziu, sper sa nu se mai fi intepat multi intre timp :( Bafta !

Fisiere atasate

#2 kuzakelu

kuzakelu

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 674 Postari:
  • Inscris la:
    15 February 2013

Postat 21 February 2014 - 09:06 AM

Am uitat, don'soara se intituleaza Madalina, trebuia sa pun in titlul topicului dar nu mi-a venit in cap numele pe loc.

Am identificat intre timp si colega, are numarul 0720.898.348 / 0720898348 . De fapt in locatia aceea sunt multe care se tot rotesc, imi dau seama dupa pozele facute in aceeasi camera de lucru. Si cand am fost eu erau 3, doua prestau si una doar raspundea la telefon, ca era pe stop. Si de fapt nu prea conteaza cu care vrei sa intri, atat timp cat ai ajuns acolo si esti hotarat sa ramai, orice ban e binevenit, dupa cum mi-am dat eu seama la fata locului :))) Cum ziceam, don'soara cu 0720.898.348 arata bine la fata, chiar daca se vede si din poze ca are vreo doua kile in plus.

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi