Sari la conținut

s-au trezit femeile noastre - au gasit forumul


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

O baimareanca ne-a sesizat pe adresa redactiei faptul ca prostituatele din Baia Mare sunt evaluate de clienti pe anumite forumuri, in functie de modul cum “presteaza”.

“As dori sa semnalez o situatie neobisnuita de care barbatii din Baia Mare se bucura din plin in timp ce noi sotiile ii asteptam acasa venite de la serviciu.

Asa cum poti sa afli cum a fost intr-o excursie, sau cat de bune sunt serviciile oferite de un hotel cu doar un singur clic pe internet, iata ca sunt si site-uri care ofera celor interesati toate informatiile despre prostituatele din Baia Mare. Eu sunt foarte revoltata”, spune M. R.

ZiarMM.ro

Link spre comentariu
Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

Nimic nou...cred,ca e tantar ,nu are rost sa faca nimeni armasar din asta.Cred,ca a fost doar aruncat pe site,ca nu erau alte teme..oricum,mare valva nu va face:)Mai degraba vorbea frustrarea si suspiciunea  unei casnice plictisite,geloase:D

Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

In mare parte este si vina femeilor noastre, adica ale voastre, ca eu sunt haiduc si holtei si pot merge unde vreau, ca voi mergeti la aceste domnite ale placerii, toate femeile trebuie sa fie constiente ca sunt in primul rand femei si trebuie sa ofere barbatului lor senzualitate, intelegere si afectivitate, mai presus decat un blid de zeama pe masa si educarea plozilor rezultati din uniunea celor doi :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

In mare parte este si vina femeilor noastre, adica ale voastre, ca eu sunt haiduc si holtei si pot merge unde vreau, ca voi mergeti la aceste domnite ale placerii, toate femeile trebuie sa fie constiente ca sunt in primul rand femei si trebuie sa ofere barbatului lor senzualitate, intelegere si afectivitate, mai presus decat un blid de zeama pe masa si educarea plozilor rezultati din uniunea celor doi :)

 

 

Perfect de acord cu Azareth ....   :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...