Sari la conținut

Blonda noua centura


Postări Recomandate

  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Salutare colegilor. De 3 zile vad o blonda foarte ok la lukoil pe centura. Am mai văzut-o acum vreo luna odata si de abia acum am văzut-o iar. Am vrut sa poresc alarteri seara dar era poliția acolo si aseara erau multe mașini si nu am mai oprit. Cand era cu poliția mai era cu încă una bruneta. Azi in jurul orei erau prin fata pe la Dacia presate cred vis-a-vis de parcarea cu gpl pe sensul de dus spre pod. Blonda are in jur de 35 si arată foarte foarte bine iar bruneta cred ca e pe la 40 destul de ok ai ea. Acum întrebarea: stie cineva ceva de ele ? Diseară daca am ocazia trec pe la blonda ca mi sa pus tare pe ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Am trecut pe acolo acum de am alimentat si m-am int cu ea in peco la casa își lua țigări. E chiar dragutza dar o strica mersul :)) si după atitudinea de la casa cum vorbea nu stiu ce sa spun. E de aia cu gura mare care cred ca te grăbește. Aștept 2-3 zile sa vad daca primește vreo bila albă daca nu ma risc si va voi spune eu

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost cu ea acum doua zile, din nou, am gasit-o la presate in fata, am oprit mi-a cerut 40 de ron pt o finalizare orala. Am acceptat si am plecat. A zis savenim pe langa CNCD, unde in masina a facut un oral neprotejat cu CIM de nota 7 sa zic. Am intrebat-o unde a disparut ca nu am mai vazut-o si a zis ca a fost plecata trei ani din tara si acum s-a intors. ea poate face si normal neprotejat tot la acelasi pret, iar seara nu face decat cu 50 de ron finalizarea

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Va salut urmaresc de ceva timp acest forum si am decis sa imi fac si eu cont legat de aceasta duduie pot confirma si eu prezenta acesteia in apropiere de lukoil pe centura am observato acum cateva zile am oprit pentru detalii confirm preturile spuse de colegul manu ca review o sa fiu scurt sunt nou

asa ca imi cer scuze pt eventualele greseli eram interesat doar de o descarcare rapida asa ca am optat pt un oral achitat suma aferenta 40 lei

actiunea sa desfasurat in masina intro zona retrasa de ochii publicului un oral banal ajutat de mana nimic deosebit fara deep fara ruperei de ritm cu cim curatat  cu servetele scuipat mostenitorii si tulito repede de acolo ca si aspect are cu siguranta mult peste 30 de nr de telefon nu am intrebat nefiind interesat bafta si ciocane tari iar ca note la oral 6+ pt cim aspect era intuneric nu ma pot pronunta dar ok

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Acum am venit si eu de la ea. Am întrebat-o de oral si mi-a spus 59 dar pt ca vrea sa plece acasa ma face pe 40. Vrăjeala ei. Am fost ce ea pe sensul celalat de mers si ma pus sa bag acolo lângă niște boscheti dupa remorca unui tir :))) l-am dat pr băiat afara si mi-a luat-o puțin la laba ca era adormit, dupa un min cand începea sa capete viața a scos un vultur din Geanta a încercat sa mi-l pună dar la rupt si tot caută altul dar l-am scos pe al meu un LOVE plus si mi l-am pus singur. Lua doar capul in gura ca făcea mai mult laba cu mana. Am lăsat-o un min 2 si dupa i-am luat mana si o împingem usor de cap pana cred ca si-a dat ea seama siingura ca vreau sa ii dau doar muie fără laba a mai pus mana puțin la sfârșit cand mi-am dat drumu. Per total este de nota 7 merita sa te duci decat la tigancile dinspre send 92. Totul a durat cam 20 de min de cand am luat-o pana am lăsat-o. Defapt am lăsat-o la locul faptei si a trecut doar strada. Sper ca e destul de ok prima mea recenzie. Nu cunosc termenii cu cim gfe Deep. Va multimedia si daca am gresit cu ceva corectati-ma

Link spre comentariu

  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

salutare colegilor.. ieri in jurul orei 16 am trecut dinspre bowling spre centura si dupa lukoil prin fata pe la a 2-a vulcanizare trecea prin fata o centurista de etnie plinuta dar care arata foarte bine la prima vedere cu niste sani imensi care nu am putut trece fata ai observa. Erau foarte multe persoane pe acolo si trafic pe strada si nu am putut opri si oricum ziua pe lumina nu prea opresc din cauza sa nu fiu vazut de jandarm;)) stie cineva ceva de ea? Va multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...