Sari la conținut

irezistibila...


Postări Recomandate

  • Oras:Romania/Arad
  • Oras:Romania/Arad

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/irezistibila/7b0c627070606056.html

 

DACA ESTI IN CAUTAREA UNEI COMPANII DE INCREDERE PT FIECARE OCAZIE EU SUNT ALEGEREA BUNA PT TINE.INCREDEREA SI RESPECTUL SUNT FOARTE IMPORTANTE.SUNT MEREU GATA PT O EXPERIENTA NOUA SUNA MA SI NU VEI REGRETA.TEL 0721342549 

 

Info ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunat, întrebat. 100 RON numărul , zona Șagului pe langă Pompieri.

Notice : Mai are o colegă care are anunț pe Publi24 care de asemenea e bună în draci , cat despre poze .. nu știu dacă sunt reale au ba , nu am vizitat-o nici pe ea și nici pe colega ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da... am fost eu...

Ce pot sa zic... :hmmm In primul rand pozele sunt false (parerea mea) !

-Sa incepem cu inceputu...ajuns la locatie pe Aradului langa Auto Europa cred ca se numeste ma pune sa astept vreo 20 minute (tre sa plateasca chiria...dupa ca trebuie sa faca dus in fine) nu ma chiar deranjat atat de mult treaba asta !

-Ajung sus ma intampina cu un zabet ( ceva carii la dintii din fata) imbracata normal , intru in apartament foarte slab mobilat in fine... dupa care ma pofteste in camera de actiune si imi zice care sunt preturile 100-200 si o si intins mana  :gun2 ...camera cu un singur pat fara perina si cu o usa fara broasca ! 

-Ma duc sa fac un dus (baie fara usa, doar o copertina) prosop ciuciu...erau niste servetele de masa din alea mici :)) m-am sters cu maieu meu , gel de dus nada...defapt era ceva diluat cam vreo 3-4 mm !

-Intre timp intra peste mine sa-mi zica sa stau in baie ca mai vine cineva la colega :):gun2 (trecem si peste asta) tipa fiind in alta camera asa ca nu ma deranjat  ! 

-Intru in camera ma dezbrac incepe cu un oral slabut... se ridica...ii zic ca vreau 69 zice ca nu ii place pozitia aia... dupa care zice ca daca vreau pot sa-i fac oral ...in fine ma cobor jos (stiind c-a facut dus...dupa spusele ei) dupa vreo 30 de secunde se simte cata miros de transpiratie si abandonez ideea...

-Ma pun peste ea ...cam larga...incerc sa-i ridic picioarele la care zice ca le ridica ea... :gun2

-Dezamagit fiind scot penisu' si imi dau la laba si ma termin pe ea (numa nu pe fata...zice ea)

....

In concluzie bani pierduti de-an pulea !

NOTE :

LOCATIE : 4-5

TIPA : 6 (NU-I URATA DAR DEPARTE DE POZELE RESPECTIVE  VREO 5-6 KG IN PLUS PE BURTA SI SANI LASATI )

Atitudine - 6 NU SE COMPORTA URAT DAR  DACA NU ZICEAM EU NIMIC CRED CA ERA CA INTR-UN FILM STAN SI BRAN

GFE- 0 ,,,NADA,,,NULA...

Oral 5

Normal 4-5

Anal N-AM INTREBAT

TARIF 100-200

 Din punctul meu de vedere nu se merita...poate la un pret de 50-100 ...dar nah asta ii parerea mea !

Numa bine !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ATENTIE MARE!!!!

 

Tipa asta din blocul turn de langa Auto Europa este blonda aia de evitat de pe Negoiu care s-a vopsit bruneta. Mie mi-a picat fisa numai dupa ce eram deja cu banii dati si n-am mai avut ce sa fac din pacate. Pe vremea cand era pe Negoiu avea si o colega bruneta care te intreba daca nu vrei sa le iei pe amandoua. Este si aici, dar initial cand am intrat in apartament n-am vazut-o ca ma prindeam mai repede. Mai este o blonda, micuta cu niste tatuaje foarte nashpa, care face si anal.

 

Ceea ce-a descris petrick90 mai sus am patit si eu, in apartamentul ala zici ca-i gara, nu le intereseaza, suprapun clientii. Eram in camera care nu are inchizatoare la usa cu tipa din thread-ul asta si la un moment dat baga capul pe usa bruneta cealalta, ca sa ne grabim ca trebuie sa-i vina un client. Bineinteles ca n-am mai avut nici un chef, am terminat numai asa in scarba pe sanii ei lasati.

 

Dupa care au urmat peripetiile, pentru ca venea deja clientul si eu trebuia sa stau in camera respectiva sa astept pana intra si el intr-o camera cu una dintre ele. Din fericire el a facut alegerea corecta si n-a ramas, probabil a auzit vocea mea mai groasa din camera si chiar daca tipele ii spuneu ca e doar un client, n-a vrut sa se lase induplecat si dus a fost. Am vrut sa-l felicit la iesirea din bloc pentru decizia luata, dar nu l-am mai vazut.

 

Am scris in speranta ca altii sa nu pateasca ce am patit eu si sa stie dinainte la ce sa se astepte cand o tipa le spune la telefon locatia respectiva.

  • Like 8
Link spre comentariu

Eu am in general o retinere cand mi se spune o locatie aproape de oricare din iesirile din oras pe unde stau fetele pe strada (Aradului, Sagului, ... ). De ce? E foarte posibil ca sa fie aceleasi fete care stau si pe strada. Nu e neaparat nevoie sa fie toate asa, dar totusi...mare grija.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ATENTIE MARE!!!!

 

Tipa asta din blocul turn de langa Auto Europa este blonda aia de evitat de pe Negoiu care s-a vopsit bruneta.  Pe vremea cand era pe Negoiu avea si o colega bruneta care te intreba daca nu vrei sa le iei pe amandoua. 

 

e cumva vorba de cele 2 fete ce stateau pe fosta Negoiu la nr. 6 ? primul bloc de langa casa tineretului ? la et 1 ? era un ap cu 2 camere, erau 2 fete, una blonda mai inalta, cealalta bruneta mai mica si mai indesata, ?

 

de bruneta mai stii ceva ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

e cumva vorba de cele 2 fete ce stateau pe fosta Negoiu la nr. 6 ? primul bloc de langa casa tineretului ? la et 1 ? era un ap cu 2 camere, erau 2 fete, una blonda mai inalta, cealalta bruneta mai mica si mai indesata, ?

 

de bruneta mai stii ceva ?

 

Da, ele sunt. Pe bruneta am vazut-o in fata blocului cand plecam, statea de vorba cu 2 baietasi de cartier.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost eu acuma seara.....abureala, o tiganca cat o scobitoare, vreo 30 kg, piele si os......de evitat clar

 

erau alte 2 fete faine pe Negoiu mai demult dar in nici un caz alea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...